Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Thermal Grizzly Kyronaut 5.5GR--GELID Solutions GC-Extreme 3.5GR--Noctua NT-H2 3.5GR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
6
Favori
397
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Kasa & Güç Kaynağı & OC Ürünleri >> Kasa >> Güç Kaynağı >> Overclock & Soğutma >> Thermal Grizzly Kyronaut 5.5GR--GELID Solutions GC-Extreme 3.5GR--Noctua NT-H2 3.5GR
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    181 Mesaj
    Referanslar: 28

Katılım Zamanı
    05 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

Merhabalar;

Yaklaşık 5-6 gün önce hepsini Amazon İngitere'den dan almış olduğum;

GELID Solutions GC-Extreme 3.5GR
    Noctua NT-H2 3.5GR

Macunlarımı satıyorum.Bunu yaparken kâr etmeyi düşünmüyorum.

Amazon.co.uk da belli bir oranda gift im var. Amaç , kârsız olabildiği en uygun fiyata satmak, hemde gifti nakite çevirmek.

Ürün açıklamak gerekirse kısaca ;

GELID Solutions GC-Extreme 3.5GR :

8.5W/mK termal iletkenliği vardır. Yabancı inceleme sitelerinde genel sıralamaya bakarsanız kyronaut ile hemen hemen aynı ve ya bazı incelemelerde 0.30 , 0.50 derece gerisinde olduğunu görebilirsiniz. GELID çok eski bir markadır. Bilen bilir tabirine uygun bir ürün :)

https://gelidsolutions.com/thermal-solutions/thermal-compound-gc-extreme-10g-2/

Noctua NT-H2 3.5GR :

NT-H1 e göre testlerde 0.30 , 0.50 ve maksimum 2 dereceye kadar iyileştirilmiş bir macun olmuş. Kıvam daha yoğunlaştırılmış. Bu ürün de ilk 5 macun arasında kalıyor.
    https://noctua.at/en/nt-h2-3-5g

Ürünlerin bana vergi+kargo+ürün bedeli maliyeti banka komisyonu ile birlikte toplam fiyatları ne ise aynı şekilde bırakıyorum , hatta daha uygun fiyatlı yazdığım ürünler de var. Yukarıdaki tüm ürünleri , ürün bedeli + vergi + kargo şeklinde kendiniz de görebilirsiniz arkadaşlar.

GELID Solutions GC-Extreme 3.5GR (1adet): 120 TL

Noctua NT-H2 3.5GR (2adet): 100 TL(Adet fiyatı)

1 adet Thermal Grizzly Kyronaut 5.5GR, gkhn.akgndz isimli arkadaşa satılmıştır.

1 adet Thermal Grizzly Kyronaut 5.5GR, Enis Çağ isimli arkadaşa satılmıştır.
    Hayırlı olsun.

Not: Konu her türlü yoruma kapalıdır. Yalnızca özel mesaj ile iletişime geçiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ufuk_XT -- 18 Ekim 2019; 16:34:24 >

Bahsedilenler: gkhn.akgndz
    AMD Ryzen 9 3900X • Gigabyte X570 Aorus Master • 4x8GB Gskill TridentZ 4000Mhz • Powercolor RX5700XT - EK Vector Radeon RX 5700XT RGB Nickel Plexi • Samsung 970 Evo Plus 1TB NVMe M2 • Thermaltake Tower 900 Snow Edition • Noctua 5x14cm 900 RPM Redux - Noctua 4x14cm 3000 RPM Industrial • Corsair K70 MK.2 Silver Edition PBT Double Shot White Keycaps • Razer DA Elite • Razer Goliathus Speed Edition • HyperX Cloud II • Corsair AX1500i • Xbox One Controller - Wireless adapter • Benq EX3203R • Edifier S530DW 2.1 • HP LaserJet Pro MFP M477 • Extreme Level Custom Water Cooling......

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Masal
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,204
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.