Şimdi Ara

Thermal Grizzly Conductonaut(73w/mk) sıvı metal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir ara delid yapma niyetim vardı ve coollaboratory liquid pro almıştım. Bunu da memlekette zor buldum diyebilirim. Kargo, eft ürün ücreti derken 100 liraya yakın para ödedim.
    Delid yaparken işlemciyi haşat ettim, ben başından beri başlıktaki ürünü arıyordum. Pro ile ilgili çelişkili w/mk değeri yüzünden grizzly alacaktım ama yurtdışında adam akıllı satan yer bulamıyordum. Proyu memlekette görünce fiyata bakmadna aldım gitti.
    Şimdi grizzly nanokatalog ile geliyor galiba.
    Ben elimde bulunsun diye sipariş verdim. http://www.nanokatalog.com/Thermal-Grizzly-Conductonaut-Flussigmetall-Waermeleitpaste-1-Gr-Cooling-Accessory,PR-736844.html
    Fiyat 36 lira.
    Yalnız buraya yazarken 152 liralık olanı da gördüm aynı isimde, inşallah ürün iptali yapmazlar:)

• Elimden altı tüp fazladan NT-H1 olmasına rağmen geçenlerde bende sipariş ettim Grizzly'den merak edip. Bakalım ilk nesil sıvı meltallere göre ne kadar ilerleme kaydedilmiş. Zamanında coollaboratory ile nt-h1 ile yaptığım testler arasında fark görmediğim için bana kullanması gereksiz gelmişti. Hem uygulaması daha zor hemde uygularken dikkat etmek gerekiyor. Ama Delid için sıvı metal en mantıklısı. Bu arada nanokatalog dan sipariş geçecekler firmayla daha önceden iletişim kurmasında fayda var. Başta deneme amaçlı fan aldım ve 20 günde geldi. Dedim bunlar stok tutmayıp direkt Almanya üzerinden getiriyorlar ondan beklemeye gerek yok. Sonra bir arkadaş notebook soğutucu almış ve iki günde gelmiş. Bende gaza gelip bir daha macun siparişi ettim o da 10 küsür günde geldi. Stoklu mu çalışıyorlar tam olarak çözemedim ben. İleride garantilik bir sorun olursa ne olur onu da bilemiyorum. Çünkü parçayı paralel ithalat yaptıkları için Türkiye'de ki servis ilgilenmez.

• OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    coollaboratory pro modeli ve nt h1 var bende de.

Proyu delid harici kullanmak istemedim, grizzly de resmen içimde ukte kaldığı için sipariş verdim:) pro ile ilgili kesin w/mk değerini bulamadığımdan pek güvenemedim açıkçası.

Nanonun çalışma şekli bence amazon üzerinden, çünkü adamlar 10 günde gelir felan diyor.

Benim asıl merak ettiğim her ürüne kâr koymalarına rağmen bunu neredeyse geliş fiyatına veriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

coollaboratory pro modeli ve nt h1 var bende de.

Proyu delid harici kullanmak istemedim, grizzly de resmen içimde ukte kaldığı için sipariş verdim:) pro ile ilgili kesin w/mk değerini bulamadığımdan pek güvenemedim açıkçası.

Nanonun çalışma şekli bence amazon üzerinden, çünkü adamlar 10 günde gelir felan diyor.

Benim asıl merak ettiğim her ürüne kâr koymalarına rağmen bunu neredeyse geliş fiyatına veriyorlar.

Amazon üstünden kar marjları çok düşük olur. Bu yöntemi daha önceden de yapan bazı firmalar vardı. Riske girmeyerek ürünü stoklarında tutmuyorlar. Büyük ihtimal Almanyada'dan caseking gibi bir firmayla filan anlaşıp oradan ürün çekiyorlar. Ama dediğim gibi garantilik bir durumda süreç uzayabilir. Ama palazlanma durumları olursa ilerde Türkiye'de aktif satış yapan firmalar bunların aldığı yerle iletişime geçip markalarının ürünlerini satışını kestirebilirler. Sonuçta firmaların her sene ulaşması gereken bir bilanço var ve kullanıcı gidip nano dan alırsak ürünleri bu durum aleyhlerine işler.

Bazı ürünlere iyi kâr koyuyorlar. En son aldığım fanlara baktım iki kat koymuşlar. Taksit felan da yapıyorlar ordan da fark oluşuyor, kârları vardır belki. Bazıları da geliş fiyatına nerdeyse.

Valla o firmaların alternatifi gelse de batıp gitseler. Dibimde mağaza varken gidip almayıp 10 gün kargo bekliyorsam insan düşünür noluyor diye...

Adam sevmeyi iyi biliyorlar fırsatçılar, son yurtdışı hakkında başımızdakilerin verdiği karar da bunların yaptırımıyla oluşmuştur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gördüğünüz 152 tl lik ürün 5 gr sizin aldığınız 1 gr ürün iptali yapmazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

gördüğünüz 152 tl lik ürün 5 gr sizin aldığınız 1 gr ürün iptali yapmazlar

O kısmı tam görmemiştim, öyledir büyük ihtimalle.
    Bugün geldi, galiba siparişi verdiğim gün konuyu açmıştım. 20 günde geldi.
    Thermal Grizzly Conductonaut(73w/mk) sıvı metal
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.