Şimdi Ara

Theologist vs Elon Musk.. TARAFINI SEÇ

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
48
Cevap
1
Favori
4.100
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Theologist vs Elon Musk.. TARAFINI SEÇ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1885 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Böyle kisilir çok fazla var kendilerini belki iyi hissediyorlar bilmiyorum
    facebook instagram da sanal bir platform sonuç olarak ordakiler de popüler olmak adına çeşitli şeyler yapıyor
    İnstagram fazla bir farkı da kalmadı son zamanlarda açtığınız konularda kendi resimlerinizi de paylaşıyorsunuz belki yolda birisi görüp a bu theologist değil mi denilmesi ni istiyorsunuz .bilemem ben amacı
    tabi bunlar sadece varsayım

Forum yazılar, fikirler ve sanal bir kişilikle bağlantılı... İnstagram Facebook veya YouTube ise gerçek kişiliği sanal içeriklerle tanıtır... Mesele @Proprietor kimdir? Nasıl biridir, nerede yaşar, arkadaşları kimler, neye benzer bilmem mümkün değil çünkü bir kullanıcı adı altında yatan gizli bir karakterdir, özel bir çaba ister gerçek kişiliğini bulmak...

Benim de burada Theologist diye bir karakter yaratmış olmam gerçekle doğrudan bağlantılı değildir, olmayabilir... Etkinlik resimlerinde tipimin görünmesi de bence çok önemli değil, Forum ve Konu Dışı zaten sınırlı insanın ulaştığı, takip ettiği bir platform... Hani istesem milyonluk takipçi kazanmak imkansız olurdu...

Sizin varsayımlarınız için konu dışını kullanmam çok saçma bir iş olurdu çünkü bu varsayımları gerçekleştirmek için çok daha mantıklı yollar var, İnsatgram, Facebook, SnapChat, Swarm, Whatsapp, Twitter vb. ve hiç birini kullanmıyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    881 Mesaj

Bu konulardaki amaç ne ozaman yok tren kullanın yok otobüse binmeyin eğer amaç insanları bilinclendirmek ise ve facebook üzerinde milyonlara ulaşabileceğinizi düşünüyorsanız oraya yazardiniz hesap açmak 1dk sürmez

Eğer yazdıklarin troll değilse senin gerçek kişiliğini arkadaşlarını hobilerini vs bir sürü şeyini biliyoruz troll olduğunu kabul ediyorsan o zaman sıkıntı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Theologist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Proprietor

Bu konulardaki amaç ne ozaman yok tren kullanın yok otobüse binmeyin eğer amaç insanları bilinclendirmek ise ve facebook üzerinde milyonlara ulaşabileceğinizi düşünüyorsanız oraya yazardiniz hesap açmak 1dk sürmez

Eğer yazdıklarin troll değilse senin gerçek kişiliğini arkadaşlarını hobilerini vs bir sürü şeyini biliyoruz troll olduğunu kabul ediyorsan o zaman sıkıntı yok

Eleştirdiğim bir uygulama üstünden insanlara ulaşmak çok saçma olurdu... Bu insanları o sanal ve sahte ortamlara daha fazla bağlardı, yani ava giderken avlanırdım Facebook gibi ortamları kullansaydım...

Forumu kullanmamın amacı buradaki kaliteli insan potansiyeli, kaliteli insan gidip de Facebook veya İnstagram ile ömrünü çürütmez zaten...

Benim gerçek kişiliğim veya hobiler burada bir araç, çünkü insanlar kuru tavsiyeye neden baksın ki? Hemen akıllarına gelecek ilk soru "sen kim oluyorsun" olacaktır.

Tren veya Otobüs sadece iki örnek, niye Kitap, Spor, Yabancı dil, Gezi, Eğitim veya diğer temalara takılmıyorsun da sadece Tren ile bağdaştırıyorsun ki? 8 Yıl olmuş bu hesabın aktifliği yüzlerce farklı içerik var...

• Onbaşı
    16 Mesaj
    Çok eğlenceli bir konu gerçekten etkilendim nedir bu saçmalık
    |
    |

Theologist: otobüs giderken resim çekinir karizma durur

Elon Musk Roket fırlatılırken resim çekinir bir halt ettiğini zanneder..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanax70 -- 19 Şubat 2018; 12:0:49 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Theologist

• Yüzbaşı
    621 Mesaj
    Theo alir beyler

Duyduguma gore Tuple calisan roket yapiyormus,ayrica hedef Alfa Centuriymis hayirlisi diyorum, ulkemizi kurtaracak, bizi uzaya tasiyacak

Elon Muskta, hala fosil yakitla calisan roket yapsin peehh beceriksiz
    |
    |

In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman.

In God We Trust & God Bless America
  • Binbaşı
    1885 Mesaj

_bluescrem_ ani çekti, yahu bu konu eğlence amaçlı açılmış, Elon Musk’ın tırnağı olamam, kapasitem yok olamaz da...

|
    |
    Xanax70 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ya ne fake hesabı kardeşim iyice saçmalamışsınız :D Kimse bu kadar uğraşmaz ayrıca Theologist kendi konularıyla gündemde oluyor bu bir gerçek bu yüzden onun hakkında da konu açılıyor. Eleştiri olabilir, öven olabilir, mizah yapan olabilir. Ben düşünmüyorum fake hesap açacağını ben de fake falan değilim mizah amaçlı açtım..
    İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X (İşlemci Fan: MSI Core Frozr S) Anakart: MSI B450 TOMAHAWK MAX ATX Ekran Kartı: MSI RTX 2070 TRI FROZR 8GB GDDR6 256bit RAM: Corsair Vengeance 16(2x8) GB RGB PRO 3200 MHz SSD: Adata SU800 128 GB HDD: Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM PSU: Corsair VS550 80+ Kasa: Corsair Spec-05 Monitör: MSI Optix MAG241CR 144 Hz 1 MS Curved 23.6&amp;quot;
  • Binbaşı
    1885 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atropyn

Ya ne fake hesabı kardeşim iyice saçmalamışsınız :D Kimse bu kadar uğraşmaz ayrıca Theologist kendi konularıyla gündemde oluyor bu bir gerçek bu yüzden onun hakkında da konu açılıyor. Eleştiri olabilir, öven olabilir, mizah yapan olabilir. Ben düşünmüyorum fake hesap açacağını ben de fake falan değilim mizah amaçlı açtım..

İyice paranoya yapıyorlar herzamanki gibi...

Terörist oldum, fake oldum, ajan oldum, misyoner oldum, deli oldum daha neler neler....

Bir türlü kabullenmediler fikirlerini paylaşan gayet normal bir insan olduğumu...

|
    |

PSN ID : CyberKingX
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj

Theologist nefret edenler klubu

Böyle bir konu acsam acaba kac kisi katılır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Theologist nefret edenler klubu

Böyle bir konu acsam acaba kac kisi katılır?

Tek taraflı olmasın bari,

nefret edenler ve etmeyenler diye aç, ama anket olarak değil, o zaman yorum gelmez kaybolur gider...

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    "ioz" adlı kullanıcı ile asla alışveriş yapmayın, ne mal satın ne de mal alın. Kendisi eline gelen sağlam ürünlere zarar verip iade istemekte, normal olarak iade kabul etmeyen satıcılara da olumsuz referans verip satıcı profilini zedelemektedir. Kullanıcının profilinden daha önce başka kişiler hk açtığı benzer konulara da ulaşabilirsiniz. Sahibinden ve Sanalpazar üzerinden yüze yakın satışım olmuştur, görüldüğü üzere forum üzerinde yaptığım diğer satışlardan da aldığım referanslar mevcuttur. Alışveriş yaparken aklınızda şüphe kalmasın, iyi forumlar.
  • Binbaşı
    1508 Mesaj
    Bu sacma konular nedir ? Konu disi hic bu kadar düsmemisti...

|
    |
    lordplanett

quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: atropyn

İyice paranoya yapıyorlar herzamanki gibi...

Terörist oldum, fake oldum, ajan oldum, misyoner oldum, deli oldum daha neler neler....

Bir türlü kabullenmediler fikirlerini paylaşan gayet normal bir insan olduğumu...

Üstadım, konu dışını showroom olarak kullanıyorsun ve forumun omurgasını oluşturan kişilerin geneli sofistike eğlencelerine karşı nötr kalmayı tercih ediyor. Size tavsiyem; vakit harcadığın, emek verdiğin konulardaki sohbeti anlam bakımından derinleştir ve bunun gibi gelişigüzel konularda görünüp sığ karakterlere cevap yetiştirme.
    |
    |

• Binbaşı
    1565 Mesaj
    Tipik kıskanç asosyal konusu.
    |
    |

|
    |

Olsun abicim sen bizim gönüllerimizin Elin Maskısın
    |
    |

Dervişin fikri neyse zikride odur yani bunları sen yapıyorsun ki bu adama şuç atıyorsun, bence konuyu açan gırgır amaçlı yazmış kim kendisiyle dalga geçilecek konu açar.
    |
    |
    GeceninGizemi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Kangal alır

profil fotosu hangi anime.

edit:arkadaşlar belki profilin sahibi bakmaz bu hangi anime cevap verebilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 19 Şubat 2018; 19:18:33 >
Media Sözlük
SEO
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.