Şimdi Ara

thebeetle_türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sayın thebeetle sahipleri instagram;( thebeetle_turkiye) gurubuna üye olmak isterseniz bekleriz.güzel etkinliklerimiz oluyor hepbirlikte toplanıp biryerlere gidiyoruz arabalarımızla ilgili fikir alışverişi yapıyoruz şuan 35, 40 kişiyiz grup yöneticimiz aytaç sizlere yardımcı olacaktır.
    thebeetle sahipleri başka thebeetle sahipleriyle tanışmak sohbet etmek isterseniz bekleriz efenim..kazasız sürüşler dileriz
     thebeetle_türkiye

• Merhaba hocam,

Bizden sonraki nesillerin, yani daha uygun bir ifadeyle eski vosvoslardan sonraki new beetle sahiplerinin de bir ekip olarak toplanıp etkinlikler düzenleyerek, geleneğimizi devam ettirmeleri çok güzel. Bizler de vosvoscular olarak sizleri vosdostumuz bilip, sizleri de etkinliklerimizde görmekten mutluluk duyarız. Her nekadar DH sadece forum olarak, bilgi alışverişi ve paylaşımlarla vosvos severlere katkıda bulunmayı hedefleyip bir vosvos derneği, kulubü vs. olmasa da ben bir vosvoscu olarak böyle düşünüyorum en azından. Ekibinize başarılar dilerim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big Turtle

Merhaba hocam,

Bizden sonraki nesillerin, yani daha uygun bir ifadeyle eski vosvoslardan sonraki new beetle sahiplerinin de bir ekip olarak toplanıp etkinlikler düzenleyerek, geleneğimizi devam ettirmeleri çok güzel. Bizler de vosvoscular olarak sizleri vosdostumuz bilip, sizleri de etkinliklerimizde görmekten mutluluk duyarız. Her nekadar DH sadece forum olarak, bilgi alışverişi ve paylaşımlarla vosvos severlere katkıda bulunmayı hedefleyip bir vosvos derneği, kulubü vs. olmasa da ben bir vosvoscu olarak böyle düşünüyorum en azından. Ekibinize başarılar dilerim.

teşekkür ederiz etkinliklerinizden haberimiz olur ve durum uygunluğu olursa geliriz .bizde zaten bizim vosvosların atası eski vosvoslar ve vosvosculardan etkilenip neden olmasın dedik ve aytaç arkadaşımız
    düşünmüş ve 35 ,40 kişi toparlandık gayet iyi gidiyor vosvoslar bir yaşam stili bu yeni vosvoslarda gayet keyifli güzel ....

• New beetle'lar da çok güzel, ben çok seviyorum. Hem modern hemde vosvos ruhu taşıyor. İleride inşallah birtane de new beetle sahibi oluruz, ikisi bir arada.

Allah bozmasın, daima güzelliklere imza atmanızı dilerim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bende torun beetlecilardanim trafikte atalarımızı göröünce mutlaka goz kirpiyoruz :)
  • İki ekip toplanarak güzel bir İstanbul turu yapılabilir bence. Müthiş olur.
  • konuyu canlı tutalım tüm new beetle sahiplerini grubumuza bekleriz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.