Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

THE WOLF AMONG US

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: s-adebisi Daha Az
1 Kayıtlı Üye
52
Cevap
1
Favori
3.236
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    611 Mesaj
    Son episode IGN'den 9.3 aldı. İyi olacağı zaten kesindi, bu puanda üstüne tatlı oldu. Bigby ile sezon finali yapalım bakalım.Benim gözümde oyun kültler arasına çoktan girdi bile.
    |
    |
    |
    |

PSN:FurkanCetin
  • Yüzbaşı
    611 Mesaj
    Az önce bitirdim.Harikaydı nasıl geçti zaman anlamadım. 2.sezon kesin gibi.
    |
    |
    |
    |
    Sezon 2 ne zaman çıkar hiç ses seda yok chapter 5'in sonlarına doğru harbiden kendimi karakterin yerine koyup triplere filan girmiştim oyun ne olduğunu anlamadan su gibi aktı valla tadı damakta kaldı.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

The Walking Dead'den sonra bunu da bitirdim.Yine harika bir yapım olmuş,acayip eğlenceli bir dünyası var.TWD'den tek önemli eksisi bölümlerin çok kısa olmasıydı.Sonu da gerçekten dumur etti,Bioshock Infinite ve Spec Ops The Line ile birlikte twist olarak beni en çok şaşırtan oyun oldu.Yorumlara da baktım da pek çok teori var : Narissa en başından beri aslında Faith idi,ölen de aslında Narissa idi diyen de Faith başta gerçekten öldü her şeyi planlayan Narissa idi diyen de ikisi de yaşıyor sadece Faith de Narissa gibi görünüyor diyen de var.Bence ilki doğru.Hikayeden çıkardığım şu : Faith,Lilly ve Narissa kaçmaya çalışıyorlar,Crane'in fotoğrafını çalıp şantaj da yapmayı düşünüyorlar ama sonra Narissa korkup George'a her şeyi anlatıyor.Faith de öldürülmemek için Narissa'nın kılığına giriyor çünkü Narissa itiraf ettiği için onu öldürmezler diye düşünüyor.Bir şekilde Narissa da Faith kılığında oluyor ve o ölüyor bu yüzden ama bunun nasıl olduğu muamma yani Narissa'nın nasıl Faith kılığında olduğu.İlk bölüm başındaki kişi de Faith görünümlü Narissa değil Faith'in kendisi.Çünkü sondaki Narissa (aslında Faith) ile aynı şekilde konuşuyorlar aynı cümleleri söylüyorlar.Narissa ilk bölümden daha önce öldü bence ama Faith Bigby'nin dikkatini o akşam çekiyor,Crooked Man'i yakalatmak istiyor o yüzden kendi görünümlü Narissa'nın kafasını alıp apartmanın önüne o gece bırakıyor.Sonra da Narissa gibi davranıyor ve oyundaki olaylar oluyor.Zaten Faith'in gerçek hikayesini hatırlarsanız eşek kostümü giyiyor ve gizleniyor,bu konuda iyi yani.Aynı işi oyunda da devam ettiriyor ama bu seferki kostümü eşek değil Narissa'nın görünümü.Anlatılanlardan zaten Narissa'nın korkak,çekingen ama dürüst;Faith'in ise kurnaz,zeki biri olduğu çıkarılıyor.Yani 2.teori olacağına pek ihtimal vermiyorum hem bundan hem de üstte yazdıklarımdan dolayı.Son teoriyi düşünenler de bazı sahnelerde Narissa'nın Bigby'nin sigarasını içtiğini bazı sahnelerde içmediğini gözlemledikleri için öyle demişler ama çok düşük bir ihtimal o da.Yeni sezon umarım çabuk gelir,daha büyüsüz kahramanların yaşadığı çiftlikten çok hikaye,orayı görmeyi falan da bekliyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 28 Aralık 2014; 21:21:40 >
    |
    |

Fan Club

• Yarbay
    2731 Mesaj
    Yeni sezon olmayacak Telltales Borderland ve GOT a başladı artık.
  • Yarbay
    16489 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Cane®

Bir oturuşta bitirdim 5 bölümü.

Telltale games gene bir başyapıt çıkarmış ortaya. Tek kelimeyle enfes bir oyun. İlk başta oyuna başladığımda pek ısınamıcakmışım gibi bir havası vardı ama işin içine, seri katil, cinayetler, gizem girdi tamam işte bu oyun tam benlikmiş dedim. Atmosfer, karakterler, müzikler, gizem, gerilim, aksiyon her şey çok iyi. Benim gibi hem karanlık atmosferi hem de polisiyeyi sevenler için çok iyi bir yapım. Telltale oyunlarında içimde ki kötüyü ortaya çıkarmaya bayılıyorum. Oyunun başınından sonuna kadar hep şiddete başvurdum herkese tokat attım küfür ettim burada patronun ben olduğu gösterdim. En sonda georgie ve crooked man'i öldürdüm. Jersey ile şişko kardeşin biri gebermedi onlar içimde kaldı keşke onlarda geberseydi. Nerissa'dan hep şüphelenmiştim zaten en sonda faith olduğu ortaya çıktı. İnşallah 2.sezon olur bizi bu güzel seriden mağrum bırakmazlar bu kadar heyecanlı yerde bitirmişken.

Sırada game of thrones serisi var, eminim o da harikadır. Telltale emin adımlarla ilerliyorlar durmak yok yola devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cane® -- 15 Eylül 2015; 4:12:33 >

• Yarbay
    5844 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Telltale games gene bir başyapıt çıkarmış ortaya. Tek kelimeyle enfes bir oyun. İlk başta oyuna başladığımda pek ısınamıcakmışım gibi bir havası vardı ama işin içine, seri katil, cinayetler, gizem girdi tamam işte bu oyun tam benlikmiş dedim. Atmosfer, karakterler, müzikler, gizem, gerilim, aksiyon her şey çok iyi. Benim gibi hem karanlık atmosferi hem de polisiyeyi sevenler için çok iyi bir yapım. Telltale oyunlarında içimde ki kötüyü ortaya çıkarmaya bayılıyorum. Oyunun başınından sonuna kadar hep şiddete başvurdum herkese tokat attım küfür ettim burada patronun ben olduğu gösterdim. En sonda georgie ve crooked man'i öldürdüm. Jersey ile şişko kardeşin biri gebermedi onlar içimde kaldı keşke onlarda geberseydi. Nerissa'dan hep şüphelenmiştim zaten en sonda faith olduğu ortaya çıktı. İnşallah 2.sezon olur bizi bu güzel seriden mağrum bırakmazlar bu kadar heyecanlı yerde bitirmişken.

Sırada game of thrones serisi var, eminim o da harikadır. Telltale emin adımlarla ilerliyorlar durmak yok yola devam.

Game Of Thrones efsanedir , mutlaka oynayın onu hocam.

Wolf Among Us gerçekten efsane oyundu , sezon 2 çıkarmı bilmiyorum ancak her Telltale Games'in yapığı oyundaki gibi başından kalkmadan bitirmiştim.Adventure oyunları çok sarıyor bana.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    8 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle.

quote:

Wolf Among Us gerçekten efsane oyundu , sezon 2 çıkarmı bilmiyorum ancak her Telltale Games'in yapığı oyundaki gibi başından kalkmadan bitirmiştim.Adventure oyunları çok sarıyor bana.

Hiç gerçek anlamda puzzle çözdüğün bir adventure oynadın mı?
    |
    |

• Yarbay
    16489 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle.

quote:

got'un ilk 3 bölümünü indirmiştim 1.bölümü kurdum biraz oynadım maalesef hiç olmamış. telltale'in diğer iki oyunu ile alakası yok. oyun çok soğuk seçim ekranı bile değişmiş. direk oyunu kaldırdım 3 bölümüde direk sildim. diğer oyunlar gibi pek üstüne düşülmemiş gibi. hikaye gene sağlamdır belki ama ben sabredemedim.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
    |
    |

• Yarbay
    2378 Mesaj
    Bence Telltale firmasının en iyi oyunu buydu. Müzikleri, hikayesi ve atmosferi çok iyiydi.

Geçenlerde oyun haklarının başka bir firmaya satıldığını okumuştum, umarım hikayenin geri kalanını görebiliriz.
    |
    |

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
izmir web tasarım
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.