Şimdi Ara

The Witcher Serisinin İkinci Kitabı Sword of Destiny Türkçe Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       2 Şubat tarihinde çıkış yapan The Witcher Last Wish (Son Dilek) kitabından sonra serinin ikinci kitabı da Türkçe olarak geliyor.

Pegasus Yayınları kurgu editörlerinden Kemal Küçükgedik‘in Kayıp Rıhtım'a verdiği bilgiye göre The Witcher serisinin ikinci kitabı Sword of Destiny (Kaderin Kılıcı) yakın zamanda okuyuculara sunulacak. 

Kayıp Rıhtım'da belirtildiği üzere kitap nisan ayının sonunda veya mayıs ayı içerisinde raflardaki yerini alacak.
    Kaynak:  Kayıp Rıhtım

• İlkini çıktığı gibi alıp zevkle okumuştum, iyi haber bu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu sefer umarım düzgün bir kapak yaparlar.

• Pegasus yayınlarına teşekkürler ikinci kitap ne zaman gelicek diye sürekli yazıyordum güzel haberi aldık. Çıkar çıkmaz kitap evine uğrayıp alıcam.
  • oh oh çok güzel tüm seriyi çeviriler inşallah..

• Sıralaması nasıl peki ilk kitabı sword of destiny görünüyor sonrasında last wish geliyor.
    Sırasına göre okumak istiyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet4428

Sıralaması nasıl peki ilk kitabı sword of destiny görünüyor sonrasında last wish geliyor.
    Sırasına göre okumak istiyordum.

Sıralama şu şekilde, şimdilik sıraya uygun çıkarıyorlar.

1. Last Wish
    2. Sword of Destiny
    3. Blood of Elves
    4. Time of Contempt
    5. Baptism of Fire
    6. Tower of Swallows
    7. Lady of The Lake
  • oyunlarda kaçıncı kiatpa kadar geldiler bilgisi olan var mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Casper0416

oyunlarda kaçıncı kiatpa kadar geldiler bilgisi olan var mi?

Oyunlar, kitap serisinin bittiği yerden devam ediyor.

• Andrzej Sapkowski'nin ölümsüz eserini kaçırmamak lazım.
  • Teşekkürler demek oyun tarihi daha ileri ben kitapdaki konular ele alınıyor sandım.

Kitap hangi konular ele alıyor biliyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casper0416

Teşekkürler demek oyun tarihi daha ileri ben kitapdaki konular ele alınıyor sandım.

Kitap hangi konular ele alıyor biliyor musunuz ?

Birinci kitap olan son dilek, bir nevi witcher evrenine giriş gibi başlıyordu, ara ara oyunlardaki kontrat görevleri tarzı konuları ile yan görev tarzı kısa hikaye konuları işleyerek gidiyor, son bölümde ise yennefer ile tanışma ve asıl olayı anlatıyordu, yanlış bilmiyorsam oyunlarda da bu son kısmına değiniyor. Ama kitabı gerçekten harika, oyunda yaşadığın hisleri yaşatıyor.
  • Süper haber ilk kitabı 1 ay önce gayet zevk alarak okumuştum. Kitabın satışları iyi giderde umarım tüm seriyi Türkçeye çevirili bir şekilde okuruz.
  • anlaşılan kimse season of storms u çevirmiyor, neden?

• Sword of destiny çevirisinin tamamlandığıyla ilgili herhangi bir haber yok sanırım. Beklemedeyiz inşallah yakın zamanda güzel haberler duyarız.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • The Witcher Serisinin İkinci Kitabı Sword of Destiny Türkçe Geliyor

Arkadaşlar kayıp rıhtımın twitter adresinde izmir kitap fuarından bir göruntü paylaşılmış. İkinci kitabın kapak fotoğrafı belli olmuş. Eli kulağında diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gultekinlive kullanıcısına yanıt
    Evet aslında herkesin şikayetçi olduğu bir durum bu ama bence kitapların hepsini böyle çıkartacaklar. Şahsen Daha özgün kapaklar olmasını isterdim, genede benim için çok önemli değil.

Kitap pegasusun sitesinde yayınlanmış az önce gördüm. Herhangi bir önsipariş seçeneği göremedim ama yakında gelir. 12 mayıstada raflara geliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 8 Mayıs 2017; 20:30:51 >
    Aynen. İlk kitabı internetten fazla bakmadan raflara çıktığı gibi 35 tlden almıştım ama busefer aynı hataya düşmeyeceğim.

• 3.Kitap ne zaman gelecek acaba ? Heyecanla bekliyoruz.İlk 2 kitabın çevirisi mükemmeldi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.