Şimdi Ara

The Witcher (2019 - ) | Netflix (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
54
Favori
151.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarıda dediğim gibi, kitaplar oyunlardan çok daha başarılı. Zaten Polonya'da Kitap serisi oyun çıkmadan önce de çok popüler bir seriydi. Fakat kitaplar başka dillere çevrilmediği için bizim haberimiz yoktu tabi böyle bir seriden. CDPR'in yaptığı oyun serisi tüm dünyaya hitap ettiği için seri popülerleştikçe kitapların çevirisi yapılmaya başlandı. Yazarın da yakındığı durum tam olarak bu aslında. Kitapları okumayı düşünüyorsanız (ki kesinlikle tavsiye ederim) sanırım 1 yada 2 kitabın Türkçe çevirisi yayınlanmıştı. İngilizce okumak isterseniz de Season of Storms hariç tüm kitapların çevirisi yayınlandı.
  • Anladım sağolasın. Zamanım olursa başlıyacağım.
  • Geralt’ın sesi Doug Cockle, The Witcher serisinin dizilerinde olmayacak

Fakat dizide yer almak istiyormuş.

https://leadergamer.com.tr/2017/05/20/the-witcher-geralt-doug-cockle-dizi/

Oyun ile Dizi çok bağımsız olucak. Bence oyunu oynayanlar diziyi beğenmicek büyük ihtimal yada çok daha beğenicek belli de olmaz. Zaten dizi kitaplara göre gidicekmiş. Kitap da nasıl işleniyorsa öyle.

• The Witcher (2019 - ) | Netflix

The Witcher (2019 - ) | Netflix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 24 Mayıs 2017; 15:31:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Anson Mount reis olsa keşke fakat maalesef o olmucak çünkü Marvel adamı kaptı. İnhumans dizisinde oynucak Eylül ayında.

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Netflix olmasının benim açımdan avantajı sezonun tüm bölümlerinin Aynı anda yayınlanacak olması , Witcher çok sevdiğim bir oyun serisi bu yüzden her hafta yeni bölüm beklemek işime gelmezdi

Birkaç günde bütün bölümleri bitirip en az bir yıl yeni sezon beklemek daha mı iyi? Ne heyecan kalıyor ne heves. Netflix bu stratejiden vazgeçmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    Ben eğer bir diziyi çok seviyorsam bir solukta bitirmek daha hoş oluyor.Breaking Bad'i 5 günde bitirmiştim mesela.Aynı şekilde Sopranos ve PB'yi de. Elbet tabii herkese uymuyordur ama benim için daha güzel oluyor böylesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

quote:

Netflix olmasının benim açımdan avantajı sezonun tüm bölümlerinin Aynı anda yayınlanacak olması , Witcher çok sevdiğim bir oyun serisi bu yüzden her hafta yeni bölüm beklemek işime gelmezdi

Birkaç günde bütün bölümleri bitirip en az bir yıl yeni sezon beklemek daha mı iyi? Ne heyecan kalıyor ne heves. Netflix bu stratejiden vazgeçmeli.

siz böyle düşünüyorsanız o zaman her bölümü 1 haftada bir izleyin, beklemek işinize geliyorsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

quote:

quote:

siz böyle düşünüyorsanız o zaman her bölümü 1 haftada bir izleyin, beklemek işinize geliyorsa

Tam tersi beklemek işime gelmiyor işte o yüzden diyorum. Beklemek işime gelmediği için birkaç günde sezon bitecek sonra bir yıl bekleyeceğim. Yayınlanmış bir bölümü izlemeden beklemekle, yayınlanmasını beklemek aynı şey mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tam tersi beklemek işime gelmiyor işte o yüzden diyorum. Beklemek işime gelmediği için birkaç günde sezon bitecek sonra bir yıl bekleyeceğim. Yayınlanmış bir bölümü izlemeden beklemekle, yayınlanmasını beklemek aynı şey mi?

Adamlar napsın peki, 3 ayda bir yeni sezon mu gelsin, dizinin kalitesine göre çekim süresi uzuyor. GOT Çekimleri ile Arrow çekimleri aynı mı olur sizce? bu durumu bende sevmiyorum, ama seve seve bekliyorsun. Netflix'in Sense8 dizisinin çekimleri oldukça zormuş mesela, eğer ki izliyorsanız anlarsınız zaten 8 karakterin aynı şekilde birbirine büründüğü, mekandan mekana geçmeler, şehirden şehire gitmeler çart çurt. 2 yıl bekledik 2.sezonu. He daha hızlı çekim olur muydu? olurdu tabi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Adamlar napsın peki, 3 ayda bir yeni sezon mu gelsin, dizinin kalitesine göre çekim süresi uzuyor. GOT Çekimleri ile Arrow çekimleri aynı mı olur sizce? bu durumu bende sevmiyorum, ama seve seve bekliyorsun. Netflix'in Sense8 dizisinin çekimleri oldukça zormuş mesela, eğer ki izliyorsanız anlarsınız zaten 8 karakterin aynı şekilde birbirine büründüğü, mekandan mekana geçmeler, şehirden şehire gitmeler çart çurt. 2 yıl bekledik 2.sezonu. He daha hızlı çekim olur muydu? olurdu tabi.

Benim üç ayda bir yeni sezon istediğime dair bir bulguya nasıl rastaldınız anlamadım. 3. kez yazayım; ben çabuk tükettiğimiz için, bütün sezonu bir günde yayınlamamaları gerektiğini düşünüyorum. Her hafta bir bölüm yayınlanırsa hem yeni sezona kadar izleyicinin ilgisi, dizinin popülaritesi sürer. Benim için dizinin beni ne kadar meşgul ettiği önemlidir. 1 günde 1 bölüm izlemekle 10 bölüm izlememin bir farkı yok. Sonuç olarak bu aktiviteyle geçirdiğim bir gün oluyor. Diğer türlü olursa bir yıl oluyor.

• Geralt'ı canlandıran büyük ihtimal %90 bu kişi olucak.

Michal Zebrowski Kendisi Polonyalı aktör ve şarkıcıymış. 2001 yılında The Hexer filminde Geralt'ı canlandırmış.

Instagram hesabından belirtmiş sanki ?https://www.instagram.com/p/BUM23t9Fgnh/?taken-by=zebrowski.michal&hl=tr

• quote:

Geralt'ı canlandıran büyük ihtimal %90 bu kişi olucak.

Michal Zebrowski Kendisi Polonyalı aktör ve şarkıcıymış. 2001 yılında The Hexer filminde Geralt'ı canlandırmış.

Instagram hesabından belirtmiş sanki ?https://www.instagram.com/p/BUM23t9Fgnh/?taken-by=zebrowski.michal&hl=tr

Yaşlanmıştır iyice artık. O yüzden biraz daha bilindik biriyle anlaşılır

Bunlar daha iyi olabilir Geralt karakteri için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 30 Mayıs 2017; 20:47:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

quote:

Geralt'ı canlandıran büyük ihtimal %90 bu kişi olucak.

Yaşlanmıştır iyice artık. O yüzden biraz daha bilindik biriyle anlaşılır

Bunlar daha iyi olabilir Gerald karakteri için.

45 yaşında adam. Anson Mount 44 yaşında. Zach McGowan 36'mış bu olabilir mesela. Alexander Skarsgård'da olabilir. Hatta Travis Fimmel bile olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 30 Mayıs 2017; 14:59:29 >

• Biz anca burda konuşuruz sonuçta kimin oynayacağını kitabın yazarı ve netflix belirleyecek Ayrıca oyundaki Geralta çok benzemesine de gerek yok. Daha çok kitaba bağlı kalınacak zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 30 Mayıs 2017; 20:48:8 >
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Gerald değil kardeş Geralt
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    orası öyle tabi
  • Kivanc tatlitug atmis imzayi hayirli olsun.

Jk

• Diziden küçük de olsa haberler var

http://oyungezer.com.tr/haber/49404-netflix-in-the-witcher-dizisinden-kucuk-bir-detay-ortaya-cikti

Netflix witcher dizisi için web sayfasıda açmış.

https://www.netflix.com/tr/title/80189685

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 2 Haziran 2017; 16:3:56 >

• mads mikkelsen de çok yakışır sanki

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.