Şimdi Ara

The Witcher (2019 - ) | Netflix (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
54
Favori
151.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

CD Projekt RED, Netflix tarafından çekilen The Witcher dizisine dahil olmayacak.
    https://leadergamer.com.tr/2017/05/19/cd-projekt-red-netflix-the-witcher/

Bu cd red yanılmıyorsam oyunun witcher serini meşhur yaptığını kitapların fazla bilinmediğini filan söylemişti saphowski'de köpürmüş tabi :D
    Ben bu seriye başlamak istiyorum da kitaplardan mı başlayayım yoksa oyunları bitirdikten sonra mı başlayayım? Sadece çevrilmiş olarak The last wish var zaten.Onu okuyup sonra oyuna başlasam nasıl olur?

Şuan İlk iki kitap çevirildi Pegasus Yayınları tarafından, ben ilk kitabının daha yarısındayım sindire sindire okuyorum. Oyunun tüm serisini oynadım ilk oyununu oynayın bence oyununu oynadıktan sonra çok seviceksiniz kitabını her türlü alıcaksınız.

Seveceğimden eminim zaten daha fazla keyif nasıl alırım onun için sordum :D Hiç ilgim olmasa da seri ile ilgili ününü biliyorum serinin.Artık burada fazla takılmamam lazım spoiler yememek için

İlk oyun biraz kötü gelebilir grafiktir, kombat sistemidir felan ama el alışınca kolay gelicek. İkinci oyunda düzeliyor kombat sistemi, üçüncü oyun şahaser ötesi oluyor tabi.

• Müzikleri de birebir kullanırlarsa efsane olur efsane!

Düşünsenize ekranda fragmanı dönüyor; The Witcher yazısı, Netflix logosu ve fonda

• Şöyle zenci bir Geralt çok iyi olur.
  • Benim seçimim bu arkadaş.

The Witcher (2019 - ) | Netflix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Icefyre -- 19 Mayıs 2017; 17:46:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunla ilgili her hangi bir benzerlik olacağını sanmıyorum (müzik, karakter tipi açısından fln) o yüzden o konuda beklentiyi çok yükseltmeyin derim sonra üzülürsünüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

oyunla ilgili her hangi bir benzerlik olacağını sanmıyorum (müzik, karakter tipi açısından fln) o yüzden o konuda beklentiyi çok yükseltmeyin derim sonra üzülürsünüz

Ben de öyle olabileceğini düşünüyorum. Sonuçta kitaba bağlı ve projenin başında kitabın yazarı olacak. Adam zaten oyunlara karşı mesafeli o yüzden farklı bir tarz olmasını yadırgamam. Oyunları oynayanlar kitapları okuyup az çok bilgilensinler. Sadece oyunu oynayanlar çok beğenmeyebilir diziyi

• Ana yönetmen oyunun sinematiklerini yapan kişi olacakmış. Ayrıca bu kişiyle yazarda aktif şekilde danışmanlık yapacaklarmış. Yazar oyunda olduğu gibi kenara çekilse ben ağırlıklı olarak oyuna benzer bir dizi göreceğimizden emindim ama yazarda işin içine girince oyundan farklı olacağına emin gibiyim. Sonuçta bu adam oyunun kitabından farklı olduğunu, kitabının okunmasını gerektiğini söylemişti. Dizi başlamadan önce kesinlikle kitabın okunması gerektiğini düşünüyorum. Kitabı okumayan kişilerin diziyi izledikten sonra witcherla hiç alakası yok diyebileceklerini duyar gibiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Müzikleri de birebir kullanırlarsa efsane olur efsane!

Düşünsenize ekranda fragmanı dönüyor; The Witcher yazısı, Netflix logosu ve fonda

+1

The Witcher 3 müziklerini kullanmazlarsa izlemem.

• İşte beklediğim haber. Oyununu bitirdim. Dlc ye yeni başladım. Oyun kütüphanem de ilk 5 sıraya çok rahat girer. Hatta ilk 3 e girer. Umarım oyunun atmosferinin yarısını verirler.

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    dediğin olay sezonda sadece 1 bölüm için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 20 Mayıs 2017; 9:20:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: romasanta1903

Offff ki ne offffff.Müthiş haber.

Yennefer için en uygun isim Kate Beckinsale bence.Çok iyi olur.

Edit:Eva Green'i unutmuşum.

katie mcgrath yenn için biçilmiş kaftan bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

quote:

Orijinalden alıntı: romasanta1903

Offff ki ne offffff.Müthiş haber.

Yennefer için en uygun isim Kate Beckinsale bence.Çok iyi olur.

Edit:Eva Green'i unutmuşum.

katie mcgrath yenn için biçilmiş kaftan bence

Aynen çok güzel olur

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Bunun tipi fazla masum ve şirin, Yen'in cadaloz karakterine uymuyor, bence tavsiye edilenlerden en iyi uyan Eva Green
  • İleride buraların değerleneceğini biliyorum o yüzden yerimi alayım editlerim ileride

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su truvadaki sari sacliya verirlermi rolü acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Aga Anson Mount resmen Geralt'ı oynasın diye yaratılmış yav.

Bir yara izi çizsin yüzüne tamam.

kesinlikle geralt'tana daha geralt :D

• Tüm kitaplarını okudum ve oyunlarını oynadım. Bu işi başarabilirlerse, kitapların oyunlardan çok daha iyi olmasından dolayı CDPR'den çok daha büyük bir başarı yakalayabilirler. Ayrıca dizi kitapların üzerine olacağı için çoğu karakterin dış görünüşleri oyunlardan baya farklı olacaktır. O yüzden karakterlerin oyunlardaki görünüşlerini ele alarak "şu aktör Geralt'ı oynasa iyi olur" diye düşünmek pek yardımcı olmayabilir.

• Oyun ekibinin diziye hiç bulaşmaması ya avantaj yada dezavantaj olacak. Çünkü kitapları ne kadar tutsa da popülaritesini oyunlarla edindi.

Tabi yazarın projenin başında olması iyi gibi. Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Hocam kitapları tavsiye eder misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dantery

Tüm kitaplarını okudum ve oyunlarını oynadım. Bu işi başarabilirlerse, kitapların oyunlardan çok daha iyi olmasından dolayı CDPR'den çok daha büyük bir başarı yakalayabilirler. Ayrıca dizi kitapların üzerine olacağı için çoğu karakterin dış görünüşleri oyunlardan baya farklı olacaktır. O yüzden karakterlerin oyunlardaki görünüşlerini ele alarak "şu aktör Geralt'ı oynasa iyi olur" diye düşünmek pek yardımcı olmayabilir.

Aynen ben de öyle düşünüyorum. Oyunları çok popüler olduğundan insanlar hep onla karşılaştırıyorlar. Geralt bence oyunlarda fazla yakışıklı olmuştu. Witcher 1'deki Geralt daha ürkütücü gözüküyordu. Zaten ucube diyorlardı yabancılar bazen Geralt'a. O yüzden farklılıklar olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 24 Mayıs 2018; 15:35:9 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.