Şimdi Ara

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.451
Cevap
43
Favori
111.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 üzerinden ön sipariş yaparsanız ayraç vs. gelecek, ben sordum "tabi ki göndereceğiz"diye cevapladılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitapyurdu'da kargo fiyata dahil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben kitapyurdundan aldım hep şimdi de seninbankan kampanyası sebebiyle yine ordan alacağım ama hiç ayraç vs. gelmedi. Bir de her kitapta kutu çıkarmak nedir anlamadım. Baştan beri her kitabı alanların kutuyu edinmesinin bir yolu var mı ?.

• T-Y kullanıcısına yanıt
    Bu resimdeki kutudan mı bahsediyorsun hocam?

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Evet.

Benimde aklımdan pegasus'a mesaj atıp sormak geçiyor ama bu 4'lü set için yapılmış gözüküyor tek kitap için yollayacaklarını sanmıyorum.Yine de şansımızı denesek mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 8 Mart 2018; 12:46:37 >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Ben N11 üzerinden yazdım, hem ayraçlar hem kutu için. Ceveplarlarsa sizi alıntılayıp durumu iletirim..

Tamamdır, teşekkürler

• ön siparişi verdik heyecanla bekliyorum

• Dr a ne zaman gelir acaba on siparis? iscepe ozel 100tlye 20tl kampanyasi var ondan yararlanmak istiyorum bir kac gun sabredebilirsem yoksa kitapyurdundan siparisi gececem :)

• Heat15 kullanıcısına yanıt
    14'ü ya da 15'i gibi büyükşehirlerde ki dr mağazalarına gelir diğer kitapçılara penguen kitabevi vs gibi kitap çıktıktan 1-2 hafta sonra geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

İlk kitabını bitirdikten sonra 2. kitabı çıkmadığı için haliyle seriye devam edememiştim. 4. kitabının çıkması ile vakit bulursam 2. kitaptan başlayıp seriyi arka arkaya okumayı planlıyorum. Eşi benzeri bulunmayan bir şaheser.

Nickin hayırlı olsun da, Avatarı değiştir bari. Bu yorumu ne zaman yapmışım dedim. Bu kadar da olmaz.

4. kitabın çıkması sevindirdi. World of the Wither'ın da çevirisi bitti ama daha ortada gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

14'ü ya da 15'i gibi büyükşehirlerde ki dr mağazalarına gelir diğer kitapçılara penguen kitabevi vs gibi kitap çıktıktan 1-2 hafta sonra geliyor.

Kampanya sitede geçerli hocam siteye de koyarlar mı 14ünde acaba?

• Dostlar kitap sadece tek bir ana hikayedenmi oluşacak,yoksa gene kısa kısa farklı hikayelermi göreceğiz ?

• Ambarad kullanıcısına yanıt
    Nicki Faramir olmayan lütfen Faramir resimleri kullanmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 8 Mart 2018; 19:57:41 >
  • quote:

– Kısa Hikâye Derlemeleri

* The Last Wish (Orj. Adı: Ostatnie zyczenie) (Basım yılı 1993, İngilizce çevirisi 2007)

* Miecz przeznaczenia (The Sword of Destiny) (Basım yılı 1992; kitap Last Wish’den önce basılmış olmasına rağmen Last Wish’de geçen hikâyelerden sonrasını konu alan öyküleri içerir)

* Cos sie konczy, cos sie zaczyna (Something Ends, Something Begins) (Basım yılı 2000) — hikâyelerden yalnızca iki tanesi The Witcher dünyasında geçer ve sadece biri olay akışı açısından önemlidir)

– Romanlar

* Blood of Elves (Krew elfów) (Basım yılı 1994, İngilizce çevirisi 2008)

* Times of Contempt (Czas pogardy) (Basım yılı 1995, İngilizce çevirisinin 2011 veya 2012 yılında çıkması bekleniyor)

* Chrzest Ognia (Baptism of Fire) (Basım yılı 1996)

* Wieza Jaskólki (The Tower of the Swallow) (Basım yılı 1997)

* Pani Jeziora (The Lady of the Lake) (Basım yılı 1999)

Kaynak: Kayıp rıhtım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 8 Mart 2018; 20:1:6 >

• Romanların tamamı tek bir hikayeyi anlatıyor ve son romanla hikaye tamamlanıyor, öyle farklı hikayeler görmeyeceksin, 3. kitabın kaldığı yerden devam edecek 4. kitap.

• D&R a işçepin 100/20 kampanyası bitmeden gelirse bende 4 kitabın olduğu kutulu şeyi almayı düşünüyorum ama bir sonraki kitap çıkınca kutunun falan bir anlamı olmıcak

• kalan 3 kitap ne zamana biter acaba?

serilere başladım mı direk bitirmeyi severim 3 kitabı yıllarca bekleyeceksek bir süre daha uzak durayım bu seriden

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Geçen gün sormuştum ;

''Seri tamamlanacak, kuskunuz olmasın. Çevrilmesi zaman aldığı için kesin bir tarih veremiyoruz sadece.''

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.