Şimdi Ara

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.451
Cevap
43
Favori
111.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kitapları bitirip beklemekten sıkılnlar. Witcher ile ilgili iki tane çizgi roman var türkçeye çevrilen onları okuyabilirler. Camlar konağı ve tilki çocuklar adında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScopeFr

Kitapları bitirip beklemekten sıkılnlar. Witcher ile ilgili iki tane çizgi roman var türkçeye çevrilen onları okuyabilirler. Camlar konağı ve tilki çocuklar adında.

Onlara rastlamıştım internette ama, hangi dönemde geçiyorlar acaba? Roman serileriyle hiç bağlantıları var mı?

Biliyor musunuz acaba?

• Yok farklı bi evrende geçiyor tabi evren aynı ama bağlantısız kitap ve oyunlarla hikaye olarak. Yani istediğiniz zanan okuyabilirsiniz.

• Almayı düşünürseniz pow diye bi site var ordan almıştım.N11 de de var. Camlar konağının stoğu sıkıntılı ondan n11 de bazı kitapçılar fırsatçılık yapıyo fiyatlara dikkat edin.Ben ikisini set olarak pow dan 40tl ye aldım

• ScopeFr kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolasın :)

Peki bu kitaplarda witcher evreninden tanıdığımız hangi karakterler var acaba, geralttan başka kimleri görüyoruz?

• İlk ç.romanı bitirdim.Geralt dışında tanıdık kimse yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScopeFr -- 16 Ocak 2018; 1:39:44 >
  • ScopeFr kullanıcısına yanıt
    Bu kötü bir şey bence hocam, ana karakter olarak geralt çok çok sevdiğim bir karakterdir lakin witcher dünyasına derinlik katan, onu süsleyen en az geralt kadar altyapıları, geçmişleri de olan yan karakterlerdir bence. Hatta çoğu insana göre triss, yennefer, ciri, iorveth, vernon roche gibi karakterler ve onlarcası daha ana karakter niteliğindedir. Hepsine ait farklı kitap yahut oyun çıkarılsa (aynı mekaniklerle), hepsi de insanları tatmin edici düzeyde olacaktır bence. Diğer karakterlerin olmamasına üzüldüm, şaşırdım da açıkçası.

• Dediğim gibi ana hikayeden bağımsız biraz farklı karakterler var. Bu çizgi romanlar zaten cd projectin ürünü yazarla pekde ilgisi yok. Kitapları bitirenler için güzel deneyim olur. Yeni kitap çıkasıya kadar okunabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScopeFr

Dediğim gibi ana hikayeden bağımsız biraz farklı karakterler var. Bu çizgi romanlar zaten cd projectin ürünü yazarla pekde ilgisi yok. Kitapları bitirenler için güzel deneyim olur. Yeni kitap çıkasıya kadar okunabilir.

Gerçi şu bakımdan haklısın, oyunlarındaki gibi, hepsini geraltın farklı bir kontratı, farklı bir macerası görerek okumak da başka bir tad verebilir.

• Pegasustan hiç ses seda yok heralde. Arayı hiç bukadar açmamışlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunceyhan

Pegasustan hiç ses seda yok heralde. Arayı hiç bukadar açmamışlardı.

Geçen hafta mail attım onlara ama geri dönüş yapmadılar. Amazondan yeni kitapların ingilizcesini sipariş vermeyi düşünüyorum ben de.
  • quote:

Pegasustan hiç ses seda yok heralde. Arayı hiç bukadar açmamışlardı.

Ara ara twitter sayfasını yokluyorum ama yeni bir şey yok :(

İkinci ve üçüncü kitap arasında 4 aylık bir süre geçmişti, bakalım ne yapacaklar hocam..

• Trise kullanıcısına yanıt
    1 ay önce attım bende hiç ses çıkmamıştı, ters bişe olduğunu düşünmeye başladım artık.
  • Seri yarım bırakılmasında başka bir isteğim yok.

• Son dilek geçen sene 2 Şubat zamanında yayınlanmış, heralde onu bekliyorlar

• Şuan 2. kitabı okuyorum. 2. kitabın hikayeleri ilk kitaba göre bence daha güzel. Ahh essi ah çok üzdün
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.C.g

Şuan 2. kitabı okuyorum. 2. kitabın hikayeleri ilk kitaba göre bence daha güzel. Ahh essi ah çok üzdün

ilk 3 kitap içinde en güzeli 2.kitap benimde favorim o oldu. Bu yüzden 3.ye başladığında biraz yavan gelebilir
  • quote:

Seri yarım bırakılmasında başka bir isteğim yok.

Benim de en büyük temennim bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

Orijinalden alıntı: y.C.g

Şuan 2. kitabı okuyorum. 2. kitabın hikayeleri ilk kitaba göre bence daha güzel. Ahh essi ah çok üzdün

ilk 3 kitap içinde en güzeli 2.kitap benimde favorim o oldu. Bu yüzden 3.ye başladığında biraz yavan gelebilir

İlk 2 kitabı seriden ayrı değerlendirmek gerek bence hocam, sonuçta o ikisi hikayelerden oluşuyordu ve tempo hep yüksekti, hep bir aksiyon, bir olay durumu vardı.

3. Kitapla romanlar başladığı için, 3.kitap hikayenin alt yapısını oluşturuyordu bence, o yüzden olay örgüsü tam şekillenmeden romanların hikayelerdeki tempoyu yakalaması zor gibi geliyor. O yüzden o kitabı milletin sıkıcı, yavaş bulması normal geliyor bana.

• Aynen genelde politik olaylardan harita üzeride bahsediyordu tarih dersi gibi biraz.Ama 3. kitabın son konusu harikaydı 2 kez okunur o derece.Şu kitap gelmedi aynı kitapları baştan okuyacam nerdeyse.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.