Şimdi Ara

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.451
Cevap
43
Favori
111.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Son haftaya girdik ses yok mu hala?

Bugün pegasus yayınlarının facebook sayfasını rahat 10-15 kere yeniledim ben de haber bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde geçen hafta 10-15 tane kitap alacaktım sırf bu kitap için bekliyorum. Çizgi romanın ilk kitabını bulabileceğimiz bir yer var mı ???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    bkm kitapta vardı, ben oradan aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trise

quote:

Son haftaya girdik ses yok mu hala?

Bugün pegasus yayınlarının facebook sayfasını rahat 10-15 kere yeniledim ben de haber bekliyorum

Bende o şekilde günü bitirdim Bu sefer çok uzun sürdü umarım kalan serilerde bir sıkıntı olmaz.

• The Witcher Kitap Serisi Ana Konu

Bu world of witcher kitabı 30-35 dolar bandında satılıyor bugün ki dolar kuru ile çevrilince pek iç açıcı fiyat çıkmıyor ortaya.Acaba bizde ne kadara çıkar ki 80 100 lirayı geçerse kötü olur, sanırım önümüzdeki ay çıkacak bu.Aklınızda ne gibi bir fiyat var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 26 Şubat 2018; 20:8:29 >
  • quote:

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu

Bu world of witcher kitabı 30-35 dolar bandında satılıyor bugün ki dolar kuru ile çevrilince pek iç açıcı fiyat çıkmıyor ortaya.Acaba bizde ne kadara çıkar ki 80 100 lirayı geçerse kötü olur, sanırım önümüzdeki ay çıkacak bu.Aklınızda ne gibi bir fiyat var?

Yüzden çok olması hoş olmayacaktır, benim tahminim (içimden geçen :D ) 60-70 tl civarı, umarım pegasus daha pahalıya satışa çıkartmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GwynSomething -- 26 Şubat 2018; 21:12:51 >

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Last Wish, Sword of Destiny gibi kitaplar Amazon'da 8-10 dolar bandında. The World of the Witcher ise şu an 32-35 dolar.

Oranlarsak bizim standart kitaplardan 3-4 kat pahalı olacaktır. Ancak 100'ü geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum. Gerçi romanları iptal etmeyeceklerinin garantisini verseler 200 de veririm.
  • ghost-BSC G kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz gibi hocam kitapların satıldığı birkaç yere baktım amazon'daki fiyat ile aynı genelde 10-15 dolar arası değişiyor.

Bizim ülkede 10-15 dolarlık kitap kargo ile birlikte 25 liraya denk geldiğine göre herhalde 30 dolarlık kitapda olsa olsa 60 en fazla 70 arası olur düşüncesindeyim Türkçeye çevrilmişken hikaye devamlılığı sağlamasa bile evren hakkında geniş bilgi sunan arşiv değeri taşıyor almak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdurrahim24

quote:

Yüzden çok olması hoş olmayacaktır, benim tahminim (içimden geçen :D ) 60-70 tl civarı, umarım pegasus daha pahalıya satışa çıkartmaz.

Orantı totemi doğru çıkarsa dediğiniz fiyat aralığında diye tahmin ediyorum bende.O fiyatı hak eder ama daha fazlası biraz risk sonuçta bu kitabı sadece oyunu takip eden az bir kesim alıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Abdurrahim24

quote:

Orantı totemi doğru çıkarsa dediğiniz fiyat aralığında diye tahmin ediyorum bende.O fiyatı hak eder ama daha fazlası biraz risk sonuçta bu kitabı sadece oyunu takip eden az bir kesim alıyor

Kesinlikle haklısın hocam, sonuçta bu herkese hitap eden,herkesin almak isteyeceği bir şey değil, witcher evreniyle gerçekten ilgilenen, daha detaylı bilmek isteyen, sayısı çok fazla olmayan bir ekip (biz :D) ilgilenecektir. O yüzden fiyatını düşük tutmaları hem onlar hem de bizim için faydalı olacaktır

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Pow diye site var oraya bak dostum

• Bende World of Witcher'ın lehçe versiyonu var. Polonya'dan 35Tl civarına almıştım 2 sene önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oromë

Bende World of Witcher'ın lehçe versiyonu var. Polonya'dan 35Tl civarına almıştım 2 sene önce.

İçeriği nasıl hocam genel olarak
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Kalitesi çok iyi, eğer Türkçe versiyonu da aynı şekilde olacaksa. Kapak, sayfa kalitesi vs. Resimler ve çizimler çok güzel. Oyunlardaki konseptler falan kullanılmış. Witcher dünyası hakkında hemen hemen her konuda bilgi var. Hikaye, bölgeler, karakterler, yaratıklar. Lehçe olduğu için okuyamadım ama. Görünüşüne bakarak çok dolu olduğunu söyleyebilirim. Aslında ingilizcesini almak istemiştim. Ama yurtdışından çok pahalıya geliyordu. Bunu görünce fiyatı da uygun olunca sırf koleksiyonluk olarak aldım. 50-60Tl civarı olursa kesin alınır. Ama 90-100Tl gibi abartı bir fiyat koyarlarsa değer mi bilmem. Zaten satamazlar. Fiyat uygun olsa bile alacak topluluk belli.

• Biraz önce pegasus'tan mesaj geldi, ön sipariş birkaç gün içinde açılacak diyorlar. Çok net bir bilgi değil ama olsun
  • ghost-BSC G kullanıcısına yanıt
    Arka sayfada bir arkadaş mesaj atmıştı Pegasus'dan mesaj geldi ''ön sipariş her an açılacak'' diyolar demişti.Şimdi geri birkaç gün içinde mi diyolar Ben bu işten kıllanmaya başladım birazcık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oromë

Kalitesi çok iyi, eğer Türkçe versiyonu da aynı şekilde olacaksa. Kapak, sayfa kalitesi vs. Resimler ve çizimler çok güzel. Oyunlardaki konseptler falan kullanılmış. Witcher dünyası hakkında hemen hemen her konuda bilgi var. Hikaye, bölgeler, karakterler, yaratıklar. Lehçe olduğu için okuyamadım ama. Görünüşüne bakarak çok dolu olduğunu söyleyebilirim. Aslında ingilizcesini almak istemiştim. Ama yurtdışından çok pahalıya geliyordu. Bunu görünce fiyatı da uygun olunca sırf koleksiyonluk olarak aldım. 50-60Tl civarı olursa kesin alınır. Ama 90-100Tl gibi abartı bir fiyat koyarlarsa değer mi bilmem. Zaten satamazlar. Fiyat uygun olsa bile alacak topluluk belli.

Görsellerde filan biraz baktım ben kapak tasarımı filan çok güzel duruyor aynı ansiklopedi görüntüsü var.Eğer bizdeki versiyonda öyle olacaksa şahane olur

• 21 Şubat'ta her an ön sipariş e açılabilir diye mesaj atmışlardı bana.Neyse artık yavaştan alıyorlar malesef :)

• Cevap vereceklerini sanmıyorum ama bidaha şansımı denedim Pegasus'a yazarak
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.