Şimdi Ara

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.451
Cevap
43
Favori
111.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kuşe mi normal kitap kağıdı mı acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdilik bu ikisini aldım ansiklopedi de sonraya artık.

• Witcher evreni tahminimden daha uygun bir fiyata geliyor büyük ihtimal az sayıda basılacaktır.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    7li kutu setinin diğer yüzündeki görsel ne acaba? Kurt okulu amblemi mi var? Elimde ilk 3 setin kutusu var. Değer mi acaba almaya?

• Witcher evrenini sonraya bırakacaktım ama aldım gitti.

• Son kitabın çıkmasıyla birlikte artık hikayenin tamamı üzerine konuşabiliriz Okuduktan sonraki yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trise -- 30 Ocak 2020; 19:41:59 >
  • witcher evreni ansiklopedisini uzun süredir bekliyordum ve aynı anda 7. kitabında çıkması güzel oldu ikisini de aldım.
  • 7 li kutu linki var mı? Arayınca bulamadım 6 lı yazıyor.
  • Keşke şu kapak fotoğraflarına oyundan kareler koymasalar ya, bence çok itici duruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Traeger

7li kutu setinin diğer yüzündeki görsel ne acaba? Kurt okulu amblemi mi var? Elimde ilk 3 setin kutusu var. Değer mi acaba almaya?
    Onu bende bilmiyorum hocam kitaplar düzenli olsun maksat diye aldım umarım sağlam bir şekilde gelir. Uygun bence alınabilir.
  • oyunun başlarıyla ve kitaplar arasında anlam veremediğim bir yer var bu konuda bilgili birisi yardımcı olabilir mi

oyun kitapların sonunda itibaren başlıyor diyor da kitap geraltın köylüler tarafından öldürülüp ciri tarafından kurtarılmasıyla mı bitiyor?

• Son kitabıda sipariş geçtim. Gelince seriye tekrar başlayacağım. Kitap araları çok uzun olduğu için olayları unutuyordum. Böyle bir seferde okumak çok daha iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

oyunun başlarıyla ve kitaplar arasında anlam veremediğim bir yer var bu konuda bilgili birisi yardımcı olabilir mi

oyun kitapların sonunda itibaren başlıyor diyor da kitap geraltın köylüler tarafından öldürülüp ciri tarafından kurtarılmasıyla mı bitiyor?

İlk oyun, son kitaptaki olaylardan 5 yıl sonrasını konu alıyor.

7. kitapta Geralt köylüler tarafından öldürülmüyor ama ölümcül bir yara alıyor. Geralt'a yardım eden Yennefer'de ciddi şekilde yaralanıyor. Ciri tek başına yaralı haldeki Geralt ve Yennefer'i kayıkla Avalon adasına götürüyor. Kitaptaki hikaye ucu açık bir şekilde orada sona eriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Widgeon

Acaba The World of the Witcher kitabıyla birlikte satmayı falan mı düşünüyorlar? Başka bi açıklaması olamaz. “The Witcher dizisiyle çıkarırlar herhalde iyi satması için” diyorduk ama hiç öyle olmadı.
    Harbi dediğim gibi oldu

• T-Y kullanıcısına yanıt
    Kuşe olması lazım hocam. Twitter sayfasından paylaştıkları videoyu izlerseniz anlarsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aldueren

İlk oyun, son kitaptaki olaylardan 5 yıl sonrasını konu alıyor.

7. kitapta Geralt köylüler tarafından öldürülmüyor ama ölümcül bir yara alıyor. Geralt'a yardım eden Yennefer'de ciddi şekilde yaralanıyor. Ciri tek başına yaralı haldeki Geralt ve Yennefer'i kayıkla Avalon adasına götürüyor. Kitaptaki hikaye ucu açık bir şekilde orada sona eriyor.

Alıntıları Göster
    teşekkürler hocam

• Sp!deR kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece kutu için demiştim bende kitaplar var
  • Siparişi verdik beklemedeyiz
  • Valla 120tl ile son kitabı ve witcher evresi kitabını aldım.4 taksit ücretsiz kargo ile iyi oldu.şansıma 3 yıllık kitapyurdu üyeliğim saolsun.

Yoksa witcher evreni kitabını almıcaktım.

Not:o kitabı almak isteyenlere tavsiyeme gelicek olursak.180 sayfa ve tamamiyle koleksiyonluk ürün.

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.