Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition (2008) [ANA KONU] (165. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.303
Cevap
19
Favori
249.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende 2. oyuna direk geçeyim diyorum. Sağolun cevap için hocam.

• mtnei kullanıcısına yanıt

2 macera cd projekt tarafından yapılmış seslendirmeli vs. official hikayeler. diğerlerini oynamanıza gerek yok. bu arada cd projekt'in maceralarından birinde eskel'in hikayesi anlatılıyor. diğerinde de dandelion'u hapisten kurtarıyorduk sanırım. ben bu 2 macerayı fena bulmamıştım zaten kısa sürüyorlar. normal oyunun 1 chapterı kadar bile değil ikisinin toplamı. fan yapımı maceralardan 1-2 yapımı deneyip beğenmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 25 Nisan 2021; 18:32:40 >
  • Hey gidi Witcher be nerden nereye hee

• Routinues kullanıcısına yanıt
    remakei sonuna kadar hakeden bir yapım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Evet sonuna kadar katılıyorum. Şu oyuna remake yapsalar sırf hikayesi için bile yeniden tekrar tekrar bitiririm.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dün oyunu orjinal haliyle seneler sonra oynamaya karar verdim türkçe yamada kurdum. başlangıçta nasılsa zorlanırsam değişirim diye en zoru seçtim giriş kaer morhen zaten basit geldi

1. bölüme geçtiğimde köpekler saldırınca öldüm :D skilleri comboları unutmuşum tekrarında kaça kaça öldürdüm hepsini amacım oyunu geniş yelpazede tüm görevleri yaparak oynamak.

not: zorluk değişmiyormuş :P

unuttuğum çok şey varmış aslında.. anıları tazelemek güzel , hele hikayeyi baştan aşağıya içine çekerek oyuna kendini bırakmak ayrı bir zevk..

1. bölümde muhterem görevlerine kadar geldim şahsın kendisiyle ilk karşılaşmamızda kendisi yanan gül yoldaşlığından olmadığım için bana kafir dedi (şimdi ben bunu nasıl yamultmiyim. kafir sensin aksdlkşaşdsalşkdsşalsdkasşd :@@@@@)

oynamayan çok şey kaybeder :)

• Seriye tekrar baştan başladım. Witcher 1 oyunun benim için yeri apayrıdır. Bu uzun oyun serüvenine bu oyun sayesinde başlayıp evrene aşık oldum ve sevgim hala daha devam etmekte. Eski günleri yad etmek adına tekrardan başlayalım bakalım. 😎🔥

• Seriye en baştan başlamaya karar verdim : ) En yakın zamanda başlayacagim.

Kulagima cok fena bir dedikodu geldi inşALLAH olur diyecegim.

Dedikodu kazani ; >>>

( The Witcher : Remake )

• Absnthe kullanıcısına yanıt
    Ue5 ile witcher 1 remake üfff acayip hype yaptım keşke çıksa :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Remake duyuruldu.   Hayırlı olsun. Umarım Türkçe dil desteğiyle gelir.

Thingamajigsyoutube
    Although i wasn't a huge follower of The Witcher series, the main menu for The Witcher really resonated with me for some reason. I love it and the nostalgic feelings it brings. This is probably one of the best main menu's I've encountered in a game (IMO, of course) Seeing that there wasn't any real HD quality footage on Youtube of the menu, i figured I'd upload my own. This is a direct recording, unedited, in 1080p. Disclaimer: No copyright infringement intended. Full credit goes to those groups shown in the intro. Uploaded for entertainment purposes only - i make no profit from my video's.
    https://www.youtube.com/watch?v=SIuh8F_RROg
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt

bekliyordum ve inanıyordum sonunda hayallerim gerçek oldu :)

• Witcher 1 favori oyunlarımdan biridir ve bence serinin de en iyi oyunu budur. Aşırı mutluyum şu an, sabırsızlıkla bekliyorum.  

• Efsane geri dönüyor be. Hikaye olarak 3. Oyundan eksik yanı yoktu çok iyiydi zamanına göre.

inşallah başlayıp bitirmemişsindir çünkü remake duyrulmuş hocam. oyun hikaye anlatımı olarak bence gayet iyi olsa da mekaniksel anlamda çok çağ dışı kalmış durumda maalesef. gerçi remake ile mekanikler değişir mi ondan da emin değilim ama yine de beklemeye değer.  

• sroad kullanıcısına yanıt

3 kere bitirdim . Witcher 2'yi 5 kez Witcher 3'ü 4 kez bitirdim )))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 26 Ekim 2022; 19:6:39 >

valla helal olsun hocam saygı duydum. geralt'ı yanınıza çırak versek fena olmaz  

• Lawsford27 kullanıcısına yanıt

İşte gerçek gurme

• Mafia 2 sahiplerine Remake verilmişti, bunda da öyle bir şey olur mu sizce?

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

7 yıl sonra tekrar başlıyorum.  

• arkadaşlar the witcher enchanced edition da bayağı ilerlerim, fakat bilmem gereken bir şey var. mağaralarda taş yığınlarının arkasına geçemiyorsunuz. büyüler etki etmiyor fakat onların arkasında da yaratıklar oldugunu gördüm, o taş yığınlarından geçmenin bi yolu var mı ?

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.