Şimdi Ara

The Witcher dizisinin 2. sezonundan ilk video paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Witcher dizisinin 2. sezonundan ilk video paylaşıldı

Hem oyun dünyasında hem defantastik roman dünyasında büyük bir popülerliğe sahip olan The Witcher'ın dizi uyarlamasının ikinci sezonundan ilk video paylaşıldı. 

Ayrıca Bkz.Netflix'in He-Man animasyon dizisi Masters of The Universe'ten ilk fragman paylaşıldı

Netflix'in birkaç gündür devam eden Netflix Geeked Week etkinliği Yaz Oyun Festivali ile birleşti ve etkinlik sırasında The Witcher'dan ilk fragman paylaşıldı. Geçtiğimiz aylarda çekimleri biten dizinin ikinci sezonu için paylaşılan ilk videoyu aşağıda bulabilirsiniz. Ne yazık ki video bir hayli kısa ve hızlı.

İkinci sezonda evrenin popüler karakterlerinden Vesemir de diziye katılıyor. Bunun dışında evrenin popüler bölgesi Kaer Morhen'i de ikinci sezonda bolca göreceğiz. Dizinin bu yıl içerisinde yayınlancağı biliniyor ancak net tarih belli değil. 

Son yapılan duyuruya göre 9 Temmuz'da WitcherCon etkinliği düzenlenecek ve The Witcher evreninden yeni bilgiler paylaşılacak. Büyük ihtimalle dizinin fragmanı ve yayın tarihi de orada açıklanacaktır. Etkinlik yalnızca dizi için değil oyun için de olacak.

The Witcher İkinci Sezon İlk Video

• Kitaplarını okuduktan sonra diziyi seyretmek cok daha iyi her ne kadar dizi kitaptan cevirilse de ayrıntılar olayları özel kılıyor. Örn: ilk sezondaki renfri nin aslında pamuk prenses oldugu dizide anlaşılmıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • papel ve witcher o kadar ara vermek zorunda kaldı ki önceki sezonu unuttum

• İlk sezon vasattı. Bu sezon yukarı çıksın.

• Şu shadow and bone harcanan para keşke bunu yatırılsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 11 Haziran 2021; 21:51:29 >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Vasat demek kötü demek, ortalamanın epey altında demek. Biliyorsun değil mi?

• kaptan666 kullanıcısına yanıt
    Vasat demek ortalama demek aslında ama zamanla yanlış kullanıldı kelime. Kibrit kutularında vasati 40 çöp yazar, ortalama 40 çöp olduğunu belirtir. Ya da bir sporcu performansta vasatı geçemedi denir, yani ortalama oynadı, günü kurtardı anlamındadır.

• İlk sezonu unuttum kaç yıl oldu

• İnşallah ikinci sezon daha iyi olur. Kaer Morhen'i görecek olmamız sevindirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan666

The Witcher dizisinin 2. sezonundan ilk video paylaşıldı 

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan666

rezil olanlarda bugün The Witcher dizisinin 2. sezonundan ilk video paylaşıldı 

• önyargısız sonuna kadar izledim ama bomboş bir diziydi.başröl,kostümler ve efektler başarılı ama konu ve karakterleri çok boş buldum.seveni de vardır bişey demem.bu benim görüşüm.

• fantastik evren atın üstümüze kardeşim, ama salak prenses ve bad boy kara şovalye olmadan. withcer beklentimin altındaydı umarım sezon 2 daha iyi olur, bütçesi de artmıştır bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.