Şimdi Ara

The Witcher Dizisinde Henry Cavill'ın Canlandırdığı Geralt of Rivia'ya İlk Bakış

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix, live-action The Witcher dizisinde ünlü aktör Henry Cavill tarafından canlandırılacak Geralt of Rivia'yı resmi twitter hesabı üzerinden yayınladığı kısa bir video ile ilk defa gösterdi.

Ayrıca Triss Merigold karakterini canlandıracak isim de belli oldu: Anna Shaffer. IMDb sayfasına buradan göz atabilirsiniz. 

Triss Merigold dışında yeni açıklanan isimler: Eamon Farren (The ABC Murders, Twin Peaks) Cahir karakteri olarak, Joey Batey (Knightfall, Strike) Jaskier karakteri olarak, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) Stregobor karakteri olarak, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) Istredd karakteri olarak, Maciej Musial (1983) Sir Lazlokarakteri olarak, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian). 

Geçtiğimiz haftalarda duyurulduğu üzere Ciri karakterini Freya Allan (The War of the Worlds, Into the Badlands), Yennefer karakterini ise Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust), Queen Calanthe karakterini Jodhi May (The Last of the Mohicans) ve Fringilla karakterini Mimi Ndiweni (The Legend of Tarzan; Mr Selfridge) canladıracak.

Dizinin yönetmen kadrosu da şu şekilde:

Yönetmen Alik Sakharov (House of Cards, Game of Thrones) — İlk bölüm dahil olmak üzere toplamda 4 bölüm
    Yönetmen Alex Garcia Lopez (Marvel’s Luke Cage, Utopia) — İki bölüm
    Yönetmen Charlotte Brändström (Outlander, Counterpart, Disparue) — İki bölüm

Dizi 2019'da yayınlanacak ve sekiz bölümden oluşacak.

Dizinin Netflix websitesi üzerindeki tanıtım yazısı: "Mutasyona uğramış canavarları avlamakla uğraşan Witcher Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır."

• Sakal lazım ama bence olmuş. Umarım dizinin geri kalanı da bekleneni verir.
  • Lord Raiden?

The Witcher Dizisinde Henry Cavill'ın Canlandırdığı Geralt of Rivia'ya İlk Bakış
  • witcher 1 haline benzemiş

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ingiliz beyefendisi geralt

• Triss ve Yennefer tam bir hayal kırıklığı. Nereden bulmuşlar bu tipleri?
  • Pek geralt olmamış sanki.
  • The Witcher Dizisinde Henry Cavill'ın Canlandırdığı Geralt of Rivia'ya İlk BakışThe Witcher Dizisinde Henry Cavill'ın Canlandırdığı Geralt of Rivia'ya İlk Bakış

• valla ısınamadım ama bakacaz artık. Yukarıda arkadaşın dediği gibi Witcher 1'de ki haline benzemiş :)
  • Orta dünyanın elflerine benzemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi ki LOTR'u amazon aldı, sonra zenci Legolas falan görebilirdik
  • Kitapları okumadım da bu gençlik dönemiyle yara bere içinde kalmadan önceki hali olailir. Geralt diyince şimdi herkesin kafa direk Witcher 3 ün Geralta gidiyo. Witcher 1 in Geralta benzemiş baya bu.

• Zaten bana göre en iyi görüntü Witcher 1 deki halidir Geralt'ın. Ama bu adam olmamış...

• HAYIR...Hayır, hayır, hayır.
  • Yara izi?
  • Ulan bu şerroda amma yakışıklı. Sinema da oynamasa bile reklam, modellik bir sürü yerde para kazanır. Süperman'den çıktığı iyi oldu harcanıyordu. Adam oynamak istiyorum dedi oynuyor. Bakarsınız dizi bizi şaşırtır. 2019 diyorlar ama bu dizi 2109 sonunada zor yetişir.
  • Ah canım ne tatlı şeymiş bu görılt. Oy maşallah
  • Josh Holloway dururken sırf hit, tanınmış ve daha fazla izleyici kazanma düşüncesi ile oyunculuktan yoksun şu itici herifi seçtiler ya yuh diyorum. Rezalet mi - komedi mi, seçim yaparken zorlanmıyor insan. Her ikiside.

Superman filmlerinde bile bu herif aşırı odunsu ve kasıntı (Önceki çalışmalarını merak bile etmedim) Ben Affleck'de ağır abi modunda takılır ama adamın ayrı bir çekiciliği ve karizması var.

Josh Holloway: (The Lost dizinden yüzünü hatırlayanlar olacaktır)

• Elf gözlerin neler görüyor geralt.

• quote:

Orjinalden alıntı: Cemlat

Kitapları okumadım da bu gençlik dönemiyle yara bere içinde kalmadan önceki hali olailir. Geralt diyince şimdi herkesin kafa direk Witcher 3 ün Geralta gidiyo. Witcher 1 in Geralta benzemiş baya bu.

Valla kitaplarında şu an 2.cisini okuyorum. Türkiye'de kitapları hikayelerin kronolojik sıralamasına göre yayınlandığından 1. kitapta hiç yarasız olduğunu okumadım. 2. kitapta zaten Yen de olduğundan sürekli şu kadar yaran var muhabbeti geçiyor :D
    Daha sonra olduğu bilinen tek yarası yüzündeki yara. Zaten W3 oyununda da Ciri'yi bulduğumuzda "o yarayı ben hatırlamıyorum, hangi yaratığın hediyesi" diye soruyordu.

Konuya dönersek, Witcher'dan ziyade Legolas çakması olmuş şu an. Saçları biraz daha kısa ve toplu ve belki de biraz sakal olursa daha iyi olabilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.