Şimdi Ara

THE WİTCHER 3: WİLD HUNT (XBOX ONE ANA KONU) NEXT-GEN DUYRULDU! (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
898
Cevap
17
Favori
40.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende güçlendirme almadığı için henüz indirmedim ama o sorun standart paket alıp üstüne ek paket alanlarda oluyordu bildiğim kadarıyla. Direkt goty sürümünü alırsanız sıkıntı olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye marketinde GOTY sürümü sansürsüz mü yoksa Başka bi ülke marketinde mi almak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Next-Gen versiyonu ne zaman acaba?

• Figo kullanıcısına yanıt

Yıl sonuna doğru çıkacakmış.

• Next gen sürümü geldi kasmayan oyun kasmaya ve takılmaya başladı

• hem xbox hem de 3070li makinede denedim. Fark var ama öyle aman aman bir güncelleme değil açıkcası. Next genlik pek olay yok

• Ben series s'te denedim kalite modunda şahsen çok iyi olmuş nextgen patch ile kesinlikle fark var 2 defa bitirmiştim oyunu önceden 1 kerede daha bitirilir bu grafiklerle ayrıca kamera açıları da çok iyi olmuş

• Bu netflix versiyonu gibi birşey deniyordu.Oyun içinde göremedim.Eklenti olarak da bulamadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Berringer B kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce 3-4 kez bitirdim. Cihaz olarak series s im var. Sence yeniden başlamaya değecek bir güncelleme mi? Yoksa o kadar bitirdiysen hiç gerek yok mu dersin? 😀

• Ps store da Rus hesaptan alınmış goty surumu vardı ama yenisini indiremiyorum başarabilen var mı ?

• Ps5 de yeni next gen update i yaptım hiç bir fark yok pc de denedim muazzam grafik farkı var. Ps5 de tamamen hayal kırılığı next gen update i oyunun, pc den oynamaya devam

• Bence tekrar bitirilebilir sonuçta yeni bir oyun gibi değerlendirmemek lazım önceki oyun deneyimine adamlar artı koymuşlar gerek kamera açıları gerek derlenen toplanan grafikler ben yeniden başladım gerekirse 1 yılda bitsin önemli değil

• Berringer B kullanıcısına yanıt
    Ya yeni bir oyun gibi zaten düşünmüyorum da. Hani grafiksel olarak bu muydu ya pek de farkı yokmuş diyeceksem pek girmek istemiyorum. Zaten 3 kez bitirmişim. YouTube dan da pek anlaşılmıyo. Series s te oynayan biri yorumlarsa daha iyi olur diye sormuştum.

• Rt konsolda düzgün çalışmıyor optimizasyon olarak yine batırmış cdpr. Bu yüzden güncellemede aman aman bir farklılık yok hocam rt optimizasyonu iyi olsa oyna derim ama şu an pek de gerek yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam böyle bir cevap arıyodum. Teşekkürler.

• SS ile quality mode, 30 fps, süper stabil.

Yüksek fps gereken bir durum yok zaten oyunda.

Özlemişim yıllar geçince aradan.

Özleyene tekrar başlamak için bahane oldu patch.

• Güncelleme beğendim gayet güzel olmuş rt umurum da olmadı hiç bir zaman tek sıkıntısı ilan tahtalarına girdiğin de haritalar da ? yerler çıkıyordu artık çıkmıyor umarım güncelleme ile düzeltilir oyun da zırh setlerine inanılmaz para gidiyor

• Nømad kullanıcısına yanıt
    Herkes bahaneyle oynuyor zaten. Patch başlı başına 100 saat vermek için yeterli değil.

Bu arada cidden bu oyun ayrı bir güzel ya.

• Deswaaa kullanıcısına yanıt

Roach'a %5 altın bonusu veren ganimetler takarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Oyunu 5. Kez oynuyorum hiç bir seferde para konusunda problem yaşamadım

• Kuhleep kullanıcısına yanıt
    Bende 5 kez oynuyorum yeni değilim ? keşfedilmemiş yerler çıkmaması kötü oldu benim için item için de iyi oluyordu pc güncelleme geldi konsollara da gelir umarım

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.