Şimdi Ara

THE WİTCHER 3: WİLD HUNT (XBOX ONE ANA KONU) NEXT-GEN DUYRULDU! (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
898
Cevap
17
Favori
40.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox one X desteği için yama gelicekmiş umarım bu oyunu 60 fps oynayabiliriz konsolda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 8 Ağustos 2017; 17:7:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Xbox one X desteği için yama gelicekmiş umarım bu oyunu 60 fps oynayabiliriz konsolda.

60 fps altı zaten tadı kalmıyor
  • merhaba
    spotcudan kutulu olarak alırsam Türkçe olarak oynayabilir miyim ?
  • STÆRT kullanıcısına yanıt
    Oynarsın
  • gultekinlive kullanıcısına yanıt
    Zaten alacağım satıcı goty satıyor. Eğer kesin olarak turkce oynayabiliyorsam siparişi vereyim. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler ben witcher 3ü xbox one'da tamamen türkçe altyazılı bir şekilde bitirdim. ve geçtiğiiz gün hearst of the stone dlcsini satın aldım fakat dlcdeki görevlerde türkçe alt yazı yok. hiç bir şekilde türkçe bişey yok. alt yazı direk kapalı görünüyor hatta. ama oysaki menüde alt yazı açık ve diğer görevler türkçe. anlıcağınız hearts of the stone bozuk ve türkçesiz çalışıyor. napmam gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paynetothemax

beyler ben witcher 3ü xbox one'da tamamen türkçe altyazılı bir şekilde bitirdim. ve geçtiğiiz gün hearst of the stone dlcsini satın aldım fakat dlcdeki görevlerde türkçe alt yazı yok. hiç bir şekilde türkçe bişey yok. alt yazı direk kapalı görünüyor hatta. ama oysaki menüde alt yazı açık ve diğer görevler türkçe. anlıcağınız hearts of the stone bozuk ve türkçesiz çalışıyor. napmam gerek?

Son gelen 4k güncellemesi sonrası oldu bu. İngilizce açınca sorun yok ama Türkçe açınca görevler MISSING_QUEST_NAME vs gibi görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: orctzl

quote:

Orijinalden alıntı: paynetothemax

beyler ben witcher 3ü xbox one'da tamamen türkçe altyazılı bir şekilde bitirdim. ve geçtiğiiz gün hearst of the stone dlcsini satın aldım fakat dlcdeki görevlerde türkçe alt yazı yok. hiç bir şekilde türkçe bişey yok. alt yazı direk kapalı görünüyor hatta. ama oysaki menüde alt yazı açık ve diğer görevler türkçe. anlıcağınız hearts of the stone bozuk ve türkçesiz çalışıyor. napmam gerek?

Son gelen 4k güncellemesi sonrası oldu bu. İngilizce açınca sorun yok ama Türkçe açınca görevler MISSING_QUEST_NAME vs gibi görünüyor

aynen hocam ya. sinir oldum sorma. neyse bi şekilde güncelleme vs bişeyle düzeltmeleri lazım bunu. düzeltirler umarım. türkçesi olan bir şeyi de ingilizce oynamayalım boşuna mis gibi türkçe varken

• hala aynı mı düzeldi mi bilen yok mu???
  • konuyla ilgili 23 stüdiostan mail geldi bana "Merhabalar,

Konu üzerine CDProjekt ile iletişimdeyiz. Acaba bize bir kaç ekran görüntüsü gönderip durumu örneklendirmemize yardımcı olabilir misiniz?" dediler fakat oyun bende yüklüğ değil ve yüklenmesi günler sürer. eğer sizde yüklüyse oyun muhakkak fotoğraf gönderin 23 stüdyosa
  • paynetothemax P kullanıcısına yanıt
    Ben de yazıp gönderdim foto da attım.Bakalım napacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Ben de yazıp gönderdim foto da attım.Bakalım napacaklar

bir çok kişi attı, 23 studios cd project red ile iletişimdeyiz dedi ama hala haber yok. güzelim oyunun dlclerini türkçe oynayamıyoruz xbox one x yüzünden yahu
  • Beyler aranızda ingilizce bilen varsa lütfen CD Project Red'e maille bildirirmisiniz şu sorunu. 23 studios sallıyor heralde. bari biz oyuncular mail atalım adamlara.
  • Hala düzeltilmedi şu sıkıntı beyler ne olacak böyle
  • Yapacağınız tek şey aşağıdaki linke girip kendileri ile iletişime geçmek. Hala çıkıp 1 oyuncu konuyu bildirmediyse zaten boşuna medet umuyorsunuz başkalarından.

http://en.cdprojektred.com/contact-support/

• 23 studios bile bildirdi hatayı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzelme var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenaten34

Dövüşlerde kol, bacak kafa kesme kan görünümleri yoksa, sevişme sahnelerinde çıplaklık yoksa sansürlüdür.
    Türkiye mağazasından indirdiyse sansürlüdür.
    Satın alımını Türkiye mağazasından yapıp indirme işlemini almanya mağazasından yaparsan sansürsüz ve Türkçe alt yazılı oynarsın.

merhaba, standard edition'da DLC dahil değil sanırım?
    acaba satın alımını başka ülke üzerinden alsam Türkçe altyazı yine var olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sugarcar -- 26 Şubat 2018; 11:35:31 >
  • Akhenaten34 kullanıcısına yanıt
    Silip tekrar Almanyadan indirsek olur mu hocam?
  • sugarcar kullanıcısına yanıt
    Almanya'dan satın alan arkadaşlar Türkçe altyazı destiği olduğunu belirtmişlerdi, ama kendim deneyimlemediğim için kesin bir cevap veremiyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.