Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
829.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ak bostan da bir tane ilan tabelası var değilmi oda ilk başladığımız yerde demirci bin olduğu yerde. Haritayı gezdim ama ünlem işareti iki yerde çıktı. Soru işaretleri bitti ne varsa topladım. Yannoferi sorma ana görevi kaldı oradan sonra akbostanda çıkıyormuydum. Yoksa yan görevler açılımı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeeJaWuu kullanıcısına yanıt
    Akbostandan ayrılsanda tekrar geri dönebilirsin o yüzden bunlara cok takılma sadece keyifine bak.

• Ama level 2 de kaldı çok düşük önceki oynadığımda 5 olmuştum..

Asıl xp ana görevlerden ve ikincil görevlerden geliyor bence siz ana görevi yapın simdi belki ikincil görevler acılır akbostan ı pek hatırlamıyorum.

• Tamam teşekkürler ana görevi yapayım bakalım ondan sonra

Zaten yennefer seni alıp vizimaya götürecek görev icabı. Ordan da velene geciceksin. Zaten istediğin zaman hızlı seyahat ile gidebilirsin ak bostana ama diğer yan görevler konusunu bilemiyorum. Dediğim gibi bir yerde muhakkak eksik bir şey kalmıştır. Ana gorevden devam et sonra anlarsın belki nerde yanlış yaptığını. Bu arada bir yerde ilan tahtası yoktu ak bostanda. Birden fazla olduğunu hatırlıyorum. Mesela ana görev için gittiğin askere üs gibi bir yer var ve griffin görevini alıyorsun hatta. Orda da ilan vardı.

• Orda olduğunu bilmiyordum tamam bakayım bir teşekkürler

• Arkadaşlar Witcher 1 ve 2'yi oynadım ama Witcher 3'ün hikayesi beni bir türlü içine almadı. Oyunu alalı 2 sene olacak hala Ciri'yi arıyorum. Acaba problem bende mi yoksa hikaye bir yerden sonra açılıp kopacak mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bu ökse otu nerede bulunur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmshn

Arkadaşlar Witcher 1 ve 2'yi oynadım ama Witcher 3'ün hikayesi beni bir türlü içine almadı. Oyunu alalı 2 sene olacak hala Ciri'yi arıyorum. Acaba problem bende mi yoksa hikaye bir yerden sonra açılıp kopacak mı?
    Hoca 2 senedir arayıp bulamıyorsan sorun büyük
  • Novigrad şehir merkezindeki satıcılarda bulup alıyordum ben. Ya da Ak Bostan’da Sawmill noktasında bir köy vardı orada da olması lazım.

• Oyunu steam indirimlerinden bir de PC'ye alıp deneyeyim dedim ama klavye mouse ile savaşmak ölüm. Ölüm Marşı modunda başladım Gul'lar bile zorluyor KM ile yön veremediğim için.
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Evet buldum hocam sağolasın şu otcularda satılıyor.

• Rica ederim hocam.

• Oyunu ilk oynadığım zaman Yennefer'i tercih etmiştim. Şimdi Triss'i tercih edicem. Peki neden Triss bana daha sıcak ve cazibeli geliyor. Yennefer daha çok egolu bilmis hallerini sevmiyorum ama hatun güzel mi güzel. :)

Birde daha dikkatli oynuyorum oyunda ki hatunlarin bu kadar güzel olması harbiden efsane. Kadın karakterleri çok güzel yapmış adamlar.

Müzikleri felan zaten beni mest ediyor taverna müzikleri muazzam.

Yeni Witcher kim bilir nasil olucak..

• Arkadaşlar novigrad da bölümleri hangi sıra ile oynamak gerekiyor oyunu 2 kere filan bitirdim ama hiç bir şekilde radovid i öldüremedim

• Arkadaşlar şimdi ana görev yapıyorum da görev 18lvl ama ben 12lvlım, böyle olması normal mi?

• Gwent kartı toplamak için nereleri ziyaret etmeliyim? Baronun şehrinden bir ilana rastladım velendeki farklı kişilerden kartları aldım. Var mı böyle başka kart toplayabilceğim yerler?

• Arkadaşlar acil yardım eder misiniz? Ya şimdi ya hiç görevinde Triss'i kaçırıyorum ama tünellerde 18lvl fareler var ve bana tek atıyorlar. Bunun çözümü nedir? İnternette videolarda baktığımda insanlar 2lvl fare öldürüyor.

• Hikaye bittiği zaman yan görevlerden devam edebiliyoruz değilmi direk ng ye atmıyor.

• 
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.