Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
829.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet yenip almak gerekir kartı ben üttüm baronu kartına çöktüm de daha karısının akıbetini bilmiyordum bugün bakacaktım spoilerı da yemiş olduk ayak üstü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DakotaFred

Evet yenip almak gerekir kartı ben üttüm baronu kartına çöktüm de daha karısının akıbetini bilmiyordum bugün bakacaktım spoilerı da yemiş olduk ayak üstü
    Sanırım gerekli değil ya internette ''If you do not complete this quest before the conclusion of Family Matters, when the Baron leaves his castle, search his rooms thoroughly after Return to Crookback Bog to find his card and a lead on the next player.'' diye birşey yazılmış.Plat alacağım diye en zorda oynuyorum bu kart mokuna alamazsam çıldırırım.Bu arada spoilera almayı unutmuşum pardon.

• Onu bilmiyordum. Görev açıklamasında tüm kartları topla dediği için o şekilde yorumladım :)

• maicole kullanıcısına yanıt
    Ben daha yeni plantiledim.En zorda o adamı 2 dakikada geçtim. Kılıcın leveline göre yetersiz kalmış olabilir. Kılıcına lanetli yağı sür, bir de kırlangıç iksiri gibi iksirler kullan ,belki işe yarar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odasına git, kartları masasının üstünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Odasına git, kartları masasının üstünde.
    Aldım hocam onları yeni rakipler açıldı. Sadece görevde baron çarpı işareti olduğu için bir kuşku oluşmuştu. Trophyde sıkıntı çıkarmıyorsa sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nil2014

Ben daha yeni plantiledim.En zorda o adamı 2 dakikada geçtim. Kılıcın leveline göre yetersiz kalmış olabilir. Kılıcına lanetli yağı sür, bir de kırlangıç iksiri gibi iksirler kullan ,belki işe yarar.
    O dediğin şeyleri hiç yapmadım, başta biraz canı azalıyordu, sonra bir şey yapıyor ondan sonra ne yapıyorsam yapayım hiç azalmıyor. Levelım en son 11di herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Levelin biraz düşük kalmış olabilir. Biraz yan görev yap, internetten bakıp witcher setlerini bul(kedi okulu olabilir.) Yetenek ağacından hafif zirhta vuruş gücünü arttıran skill var onu aktiflestir.

• quote:

Levelin biraz düşük kalmış olabilir. Biraz yan görev yap, internetten bakıp witcher setlerini bul(kedi okulu olabilir.) Yetenek ağacından hafif zirhta vuruş gücünü arttıran skill var onu aktiflestir.
    Tamam, çok sağol, bakayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

O dediğin şeyleri hiç yapmadım, başta biraz canı azalıyordu, sonra bir şey yapıyor ondan sonra ne yapıyorsam yapayım hiç azalmıyor. Levelım en son 11di herhalde.

Alıntıları Göster
    O gorevde konusup etkilesime girmen gerekiyordu diye hatirliyorum. Onu yapmadan tam anlamiyla olmuyor yani surekli canlaniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lothraine

O gorevde konusup etkilesime girmen gerekiyordu diye hatirliyorum. Onu yapmadan tam anlamiyla olmuyor yani surekli canlaniyor.

Alıntıları Göster
    Şimdi rahat rahat geçtim az önce, sanırım benim hatam vurup kaçıp vurmak olmuş, durmadan kılıç sallayıp durmak lazımmış kurta böyle öldürdüm, tabi kılıç sallarken aynı zamanda durmadan sağlık geri artsın diye tıkınıyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Şimdi rahat rahat geçtim az önce, sanırım benim hatam vurup kaçıp vurmak olmuş, durmadan kılıç sallayıp durmak lazımmış kurta böyle öldürdüm, tabi kılıç sallarken aynı zamanda durmadan sağlık geri artsın diye tıkınıyordum.

Alıntıları Göster
    Dodge ve iksir kullanin hocam eliniz alisinca hem saldirip hem can yenilersiniz

• kanlı baron ile kart oyununda ilk seferde kazamazsak birdaha kartı alamıyormuyuz?
  • keynes26 K kullanıcısına yanıt
    Alırsın hocam ben 2.de kazanıp almıştım. İlkinde kazanınca belki daha iyisini veriyor da olabilir onu bilemiyorum. Casus kartı vermiştş bana yanlış hatırlamıyorsam.

Yetenek ağacından gurme özelliği var, onu aktiflestir, yediğin yemek 15-20 dakika boyunca can tazeliyor. Bu şekilde sürekli tikinmana gerek kalmaz :)

• quote:

Yetenek ağacından gurme özelliği var, onu aktiflestir, yediğin yemek 15-20 dakika boyunca can tazeliyor. Bu şekilde sürekli tikinmana gerek kalmaz :)
    Yetenek ağacına nereden, nasıl erişebiliriz?

Dokunmatige basınca açılan ekranda karakter kısmı var, oraya girin. Orda beyaz renkli olan yetenek kısmı var.Ordan yetenekleri karakterinize ekleyebilirsiniz.

• quote:

Dokunmatige basınca açılan ekranda karakter kısmı var, oraya girin. Orda beyaz renkli olan yetenek kısmı var.Ordan yetenekleri karakterinize ekleyebilirsiniz.
    Bir kere bunu yapınca her zaman aktif kalmıyor sanırım, süresi geçince bir daha yapmak lazım, değil mi?

• Sürekli aktif kalır, orda üzümlü bişey var onu aktiflestir. 1 puan gidiyor. Sonra onu tıklayarak yan tarafta boşluğa yerleştir, yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nil2014 -- 28 Kasım 2018; 18:39:58 >
  • quote:

Sürekli aktif kalır, orda üzümlü bişey var onu aktiflestir. 1 puan gidiyor. Sonra onu tıklayarak yan tarafta boşluğa yerleştir, yeterli.
    Anladım, çok teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.