Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
829.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. 1 haftalık PS4 sahibiyim. Bu oyunu oynamak istiyorum. Bi kaç sorum olacak bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim. Kutulu GOTY alsam türkçe olur mu? PSN den GOTY alsam türkçe olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecobra

2 sene önce çıkan oyunun hala konusu aktif olduğuna göre değer.

Tabi bu Rpg oyunlarını ne kadar sevdiğinize bağlı.

sıkı bir fps oyuncusu ve hızlı oyun seviyorsanız uzak durun. Hikayenin gidişatına karar vermeyi, bol bol yazı okuyup konuşma seçmeyi seviyorsanız alın gitsin..

zira oyunda basit bir yan görev bile bol bol konuşma seçeneklerine sahip
    Eski bir PC oyuncusu olarak yakın zamanda PS4 e geçiş yaptım. Witcher serisini biliyorum ama hiç oynamadım. Açık dünya olarak kısıtlamazsak benzer oyunlar olarak prince of persia serileri ,assassins creed serileri, tomb raider serileri vb gibi oyunları beğeniyorum. Yani oyun indirime girmiş ve tr altyazı olması avantajı var. En son assassins creed 3 oynarken çok zevk almıştım baya bir uzun sürmüştü açık dünya olarak çok keyifliydi sonra baktım uzunluk süresine witcher ın yanında kalamıyor. Yani kısacası uzun gidecek bir açık dünya oyunu istiyorum derken bu oyunun indirime girmesi üstelik goty olarak bir avantaj ama çekindiğim bir kaç konusu var. Oyun içerisinde çok fazla +18 içerik var ve bu sahneleri izlemeden atlamak mümkün mü ? Ayrıca 2015 de çıkmış bir oyun sonuçta... Tabi açık dünya,içerik,senaryo ve oynanış önemli ama grafik olarak tatmin ediyor mu ? Yani bir uncharted 4 kadar grafik var mı oyunda ( videolar yanıltabiliyor) ? Kimisi A.C. Odyssey ile karşılaştırıp ultra ayarı onu bile geçiyor diye belirtiyor ama yıl olarak düşününce bu ne kadar doğru...

• Belize kullanıcısına yanıt
    Hocam Kimsenin beğenmediği Ac 3 ü beğenmişsin sen =))

Açık dünya ile kıyaslamadan öte, saydığınız oyun türlerinin Witcher ile alakası yok.. Dediğim gibi hızlı oyun isteyenlerin oyunu değil bu.. Grafik olarak ise oyun devamlı güncellendi en son 4k eklediler ama öyle upscale falan değil baya baya kaplamalar falan değiştirildi.

Ben tavsiye ediyorum şahsen AC 3 gibi bir oyunu çok seven insan buna bayılır =)
  • Normal PS4 de dün aldım oyunu. Monitörde oynamama rağmen ve diğer oyunlarda hiçbir sorun yokken input lag oluyor. Karakter geç cevap veriyor. Bu herkeste olan bir durum mu ? Ya da çözümü var mı ?
  • quote:

Hocam Kimsenin beğenmediği Ac 3 ü beğenmişsin sen =))

Açık dünya ile kıyaslamadan öte, saydığınız oyun türlerinin Witcher ile alakası yok.. Dediğim gibi hızlı oyun isteyenlerin oyunu değil bu.. Grafik olarak ise oyun devamlı güncellendi en son 4k eklediler ama öyle upscale falan değil baya baya kaplamalar falan değiştirildi.

Ben tavsiye ediyorum şahsen AC 3 gibi bir oyunu çok seven insan buna bayılır =)
    Bence o zamanki şartlara göre AC 3 fena değildi müzikleriyle birlikte takılıyorduk.

Olay hızlı bir oyundan ziyade beni uzun süre oynatacak bir oyun arıyorum sürekli ona buna para vermemek için güzel bir taktik. Grafik olarak 4k diyorsunuz yani kaplamalar derken tam anlamadım ? Kısacası yani Call of Duty vari bir grafik güncellemesi mi Battlefield vari mi bari burdan yardımcı oluverin.

Ayrıca en önemli sorularımdan biri de +18 sahneler ne kadar fazla ve bu sahneleri atlama şansımız var mıdır ? Sizi de meşgul ettik k.bakmayın...

• Belize kullanıcısına yanıt
    Abi zevk meselesi tabi 😂 efenim oyunda ara sahne atlama var senaryo gereği 3-4 seks sahnesi var gerisi arzu ederseniz olan bir şey lakin ps4 te kareye basılı tutarak ara sahneleri geçebiliyorsunuz.. oyunun arabistan sürümünde sansür vardı alabilirseniz oradan alın tr dil olması lazım oradan da alınca 😂

Diğer türlü kare bas geç o sahneleri saygı ve sevgilerimle 😌😌

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Abi zevk meselesi tabi 😂 efenim oyunda ara sahne atlama var senaryo gereği 3-4 seks sahnesi var gerisi arzu ederseniz olan bir şey lakin ps4 te kareye basılı tutarak ara sahneleri geçebiliyorsunuz.. oyunun arabistan sürümünde sansür vardı alabilirseniz oradan alın tr dil olması lazım oradan da alınca 😂

Diğer türlü kare bas geç o sahneleri saygı ve sevgilerimle 😌😌
    Eyvallah sağolasın :)
  • Grafikler güncel oyunlar ile yarışır o kadar iyi oyun zevk açısından saydığınız oyunlara göre çok güzel de gelebilir sıkıcı da gelebilir ama origins zaten görev sistemini direkt bu oyunfan almış bir oyun ben tavsiyr etmiyorum oynayın ulan😂

• İndirimi fırsat bilip edindim oyunu başladım. Zaman nasıl geçiyor anlamıyorum acayip sardı bu oyun. Ufak tefek ayak işi görevleri bile yaparken keyif alıyorum. Başlarda dövüş sistemine alışamadığımdan hemen yere seriyorlardı. Biraz level atlayıp oyun mekaniklerine de alışmaya başlayınca daha rahat ettim. Tüm yan görevleri yapmaya çalışıyorum, acele etmeden sindire sindire de ana hikayeyi ilerletiyorum. Bakalım başımıza neler gelecek merak içerisindeyim.
  • DakotaFred kullanıcısına yanıt
    Böyle tadını çıkararak oynamaya devam et, bittiğinde üzüleceksin. Hatta ana hikayeyi yan görevlerden önce bitirmemeye çalış bence.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Evet ben de öyle yapmaya çalışıyorum. Elimdeki yan görevleri eritip yavaş yavaş ilerletiyorum ana görevi. Diğer türlü çok zorlanırmışız zaten öyle diyorlar yan görevleri temizleyip level arttırmak gerekiyormuş. Ha ben oyuna kıyamadığımdan öyle yapıyorum ama ne kadar uzun sürerse o kadar iyi

• cahilliğimi mazur görün ama oyunda türkçe dil desteği (seçeneği) var mı?
    oyun playstore de indirimde ama eklentiler arasında türkçe dil paketi göremedim.
    acaba oyun başlangıcında türkçe var mı ya da sonra bir dil eklentisi yapabiliyor muyuz?
  • Ben de kutulu witcher 3 goty edition aldim ama kutusunda yazan dil seceneklerinde tr olmadigini gordum. Daha once steamden de goty edition almistim ve turkce dil destegi vardi. Ps4 icin de gecerli degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Ben de kutulu witcher 3 goty edition aldim ama kutusunda yazan dil seceneklerinde tr olmadigini gordum. Daha once steamden de goty edition almistim ve turkce dil destegi vardi. Ps4 icin de gecerli degil mi?
    Gecerli. PSN de bile yazmiyor Turkce altyazili oldugu. Sacma ama durum bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: unsal.esen

cahilliğimi mazur görün ama oyunda türkçe dil desteği (seçeneği) var mı?
    oyun playstore de indirimde ama eklentiler arasında türkçe dil paketi göremedim.
    acaba oyun başlangıcında türkçe var mı ya da sonra bir dil eklentisi yapabiliyor muyuz?
    PSN de ki Witcher 3 Turkce altyazili oyunun ayarlarindan sececeksiniz o kadar. Neden yazmiyor bende bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lothraine

PSN de ki Witcher 3 Turkce altyazili oyunun ayarlarindan sececeksiniz o kadar. Neden yazmiyor bende bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    diyalog ağırlığı çok olan bir oyun olması nedeniyle altyazı hayati bir konumda.
    bilgilendirme için teşekkürler..
  • Bir yan görevi veya ana görevi açıp yapmaya başladığında tüm aşamaları yapıp bitirmeyince mesela son kısmı bitirmeyip başka bir göreve geçince sonra o bitirmediğin görevi yap diyince sadece hedefi söylüyor, haritada nereye gideceğin bile tekrar çıkmıyor. Bu oyunun bugı mı normal bir durum mu bilmiyorum, acayip sinir bozucu bir durum. Bir görev yapmak için bile ikide bir YouTube’dan izleniş videosu arıyorsun, oyunda da bir çok görev birbiriyle alakalı, farklı farklı ilerliyor seçimine göre, kaç gündür oynuyorum ama cidden acayip karışık bir oyunmuş. Bu gidişle sinirle oyunu sileceğim.

• Tam iki yıl olmuş bitireli.Unutursak kalbimiz kurusun

• Kaç saattir In Wolf’s Clothing yan görevi için uğraşıyorum, youtube’dan izlemediğim oynanış videosu kalmadı görevle ilgili. En son sinirle kapadım makineyi.

Use the fang to lift the curse.

Get rid of the wolf in the garden.

Bu talimatlar kaldı, Morkvark mıdır nedir bu kurtun canı hiç azalmıyor, glitchte mi kaldı, bir şeyi mi kaçırıyorum bilmiyorum. Videolarda milletin 10 dkda geçtiği şeyi ben 4 saattir geçemedim, makine kırdıracak bu oyun bana.

• Card collector trophysi için kanlı barondan kart almamız gerekiyor mu?
    Adamın karısını kurtardık bastı gitti ya
    Görevde kanlı baron için çarpı işareti gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Squixse -- 25 Kasım 2018; 21:14:0 >
  • 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.