Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.607
Cevap
214
Favori
830.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Oyunda yetenekleri sıfırlamak için iksir var, beğenmezseniz sıfırlarsınız. 1000 krona harcadığınız tüm yetenek puanları geri dönüyor.
    sağol hocam
  • level 7 oldum oyun gayet güzel gidiyor ama ben güçlenemedim yahu bir türlü mesela silahlarım giysilerim çok kötü hiç giysi silah çıkmıyor bir sürü toplanabilir ot vs vs topluyorum ama iksir falan yapamıyorum hiç illa bir parça eksik kalıyor.Krom yani oyun parasıda çok az bende 300 falan nasıl yapıcaz bunları yahu
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Google'dan witcher gears diye aratın çeşitli zırh setleri var levele göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Seviyen çok düşük zaten normal paranın yetmemesi bol bol yan görev ve ilan tahtasından görev al

• quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

level 7 oldum oyun gayet güzel gidiyor ama ben güçlenemedim yahu bir türlü mesela silahlarım giysilerim çok kötü hiç giysi silah çıkmıyor bir sürü toplanabilir ot vs vs topluyorum ama iksir falan yapamıyorum hiç illa bir parça eksik kalıyor.Krom yani oyun parasıda çok az bende 300 falan nasıl yapıcaz bunları yahu
    İlk olarak level inin yettigi witcher contractlari ve yan gorevleri olabildiginde yapmaya calis sandikalrdan cikan degerli materyalleri cevherler kulceler vesaire al ayrica dagda bayirda gezerkende topla ot cop ne varsa eksik olan simya malzemelerini satan elemanlar var onlardan alabilisin ek olarak sonra ilk sayfada deginildigi uzere witcher setleri var oynanisina uygun olanini sec internetten bakip topla butun semalarini sonra bu setleri yapman icin gerekli olan iki sahis var biri novigrad da hattori diye bir eleman onun gorevini yap o sana kiliclarin yapimini sagliycak karga tunegindeki cucedende bir gorev alicaksin o bitincede zirhlari yapabiliyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talat2106 -- 28 Ağustos 2018; 22:22:26 >

• quote:

Google'dan witcher gears diye aratın çeşitli zırh setleri var levele göre
    eyw hocam bakayım onlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

İlk olarak level inin yettigi witcher contractlari ve yan gorevleri olabildiginde yapmaya calis sandikalrdan cikan degerli materyalleri cevherler kulceler vesaire al ayrica dagda bayirda gezerkende topla ot cop ne varsa eksik olan simya malzemelerini satan elemanlar var onlardan alabilisin ek olarak sonra ilk sayfada deginildigi uzere witcher setleri var oynanisina uygun olanini sec internetten bakip topla butun semalarini sonra bu setleri yapman icin gerekli olan iki sahis var biri novigrad da hattori diye bir eleman onun gorevini yap o sana kiliclarin yapimini sagliycak karga tunegindeki cucedende bir gorev alicaksin o bitincede zirhlari yapabiliyosun

Alıntıları Göster
    sağolun arkadaşlar yarın hepsini bi halledeyim güçleneyim biraz

• Zırh, silah ve diğer eşyaları kimlere satıyorsunuz, en uygun fiyatı hangileri veriyor?

• Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Novigrad veya toussaint'taki zırhçılar iyi para veriyor

• quote:

Novigrad veya toussaint'taki zırhçılar iyi para veriyor
    hayda onunda mı iyi para vereni var nerde görürsem eşya satın alan tüccar ona satıyordum.Hiç dikkat etmiyordum ona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 30 Ağustos 2018; 21:42:28 >
    Köylerin olduğu yerdekiler çok para vermiyor. Oyunun başındasınız daha şimdi satın ama ileride dediğim yerlerdekilere satın daha çok para veriyorlar.

• Arkadaşlar oyun zor mu ? Ben daha önce hiç rpg oynamadım, oyunu rahatlıkla kendi kendime öğrenebilir miyim ? Mesela şu şu özelliklere vermem lazım vs. Birde daha önce hiç eitcher oynamadım, ditekt 3 den başlasam hikayeyi çokmu kaçırırım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V. van Gogh -- 31 Ağustos 2018; 23:14:1 >
  • V. van Gogh kullanıcısına yanıt
    İlk defa rpg oynuyan birisini bile kolayca içine çekicek bir oyun hocam.
    Oyunun craft vb kısımlarını 1-2 rehber eşliğinde halledebilirsin.
    Bende serinin ilk 2 oyununu oynamadım ama biraz hikayelerine filan baktım sadece öyle çok sıkıntı yaşamadım gayet anlaşılır herşey.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • V. van Gogh kullanıcısına yanıt
    Oynarsınız, internette ilk iki oyunla ilgili özetler var onları okuyabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarız görevleri tekrar oynamanın yolu yok mu? yanlışlıkla bir tuşa bastım görev başarısız oldu yahu
    Önceden save aldıysanız onu yükleyip bir daha oynayın. Başka yolu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 1 Eylül 2018; 16:26:33 >
  • quote:

Önceden save aldıysanız onu yükleyip bir daha oynayın. Başka yolu yok
    almadım save falan 3 tane görev başarısız şuan benim bunun bana bir zararı var mı peki hocam
    Yan görev mi

• Arkadaşlar bende kel dostumuz letho yok ya. halbuki thewitcher 2 save'ini aktardım ama o yaşlı teyzenin ev görevini yaparken ahırdan kimsecikler çıkmıyor. Çok müzdaribim bu durumdan
  • euse1474 kullanıcısına yanıt
    Ben de sorulan sorulara ona göre cevap vermiştim ama lethoyu hiç görmedim

• 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.