Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.607
Cevap
214
Favori
830.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kitapları okuduktan sonra farkettim ki diyalogların bir çoğunu kaçırıyormuşuz. Tekrar oynuyorum çok daha inanılmaz. Kesinlikle kitap serisini okuduktan sonra evrene hakim bir şekilde başlayın, aldığınız zevk iki katına çıkıyor.
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    Şu an tam olarak onu yapmaktayım, 4 kitabı da bitireyim oyunu bir kez daha oynayıp ikinci sefer platinleyeceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Şu an tam olarak onu yapmaktayım, 4 kitabı da bitireyim oyunu bir kez daha oynayıp ikinci sefer platinleyeceğim
    İnanılmaz zevk alacaksınız garanti ediyorum. Kitapları bitirip üstüne ilk iki oyunu da bitirmenizi tavsiye ediyorum. Üçüncü oyunda ki yan görev ve diyaloglara dikkat edin. Kitapta anlatılan bir çok anı gözünüzün önünde canlanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: saner08

İnanılmaz zevk alacaksınız garanti ediyorum. Kitapları bitirip üstüne ilk iki oyunu da bitirmenizi tavsiye ediyorum. Üçüncü oyunda ki yan görev ve diyaloglara dikkat edin. Kitapta anlatılan bir çok anı gözünüzün önünde canlanıyor.

Alıntıları Göster
    Bende basladim valla ilk kitap farkli farkli hikayelerini anlatiyor galiba geralt in simdi foltesin in kiziyla ilgili bolumdeyim baya sariyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir sorum var forumdaşlar. Ben bu oyunu bitirdim ve şimdi NG+ atmak niyetindeyim, en kolay zorluk seviyesinde oynasam çok zor olur mu yaratıklar falan seviyeleri artıyor ya.
  • Aynı yazıyı iki kere yolladı sistem mümkünse silinsin bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yo_Sun -- 15 Temmuz 2018; 21:16:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yo_Sun

Bir sorum var forumdaşlar. Ben bu oyunu bitirdim ve şimdi NG+ atmak niyetindeyim, en kolay zorluk seviyesinde oynasam çok zor olur mu yaratıklar falan seviyeleri artıyor ya.
    NG+ demek bitirdiğiniz leveliniz ve üzerinizde bulunan eşyalarınız ile yeni bir oyuna başlamak demek. Haliyle siz ilk oyuna başladığınızda 1 leveldiniz gelen ghoullar da 1 leveldi. Şimdi tahminimce 50-55 levelsiniz gelen ghoullar da 50-55 lvl olacak, kısaca ng+ ile sıfırdan başlanan oyun arasında ki tek fark zırhınız ve özellikleri.

Mesela oyunu B&W eklentisi ile bitirip aerodenight kılıcını aldıysanız Bir kaç saat sonra kılıç size pek güçlü gelmeyecektir zira yerde bulduğunuz paslı novigrad kılıçları bile bonussuz haliyle elinizde ki ilk oyundan kalma aerodinight kılıcından 40-50 puan daha yüksek vuruş sağlayacaktır. (aerodinight böyle mi yazılıyordu bu )

• thecobra kullanıcısına yanıt
    Genel olarak söylenek istediklerin doğru fakat Aerondight kılıcından örnek vermen doğru olmamış çünkü Aerondight kılıcı Geralt’ın leveline bağlı olarak vuruş gücünü artırabilen özel bir kılıç, ng+’ın sonuna kadar ng’de aldığın Aerondight ile oynayabilirsin

• thecobra kullanıcısına yanıt
    Bütün DLC'ler ile birlikte bitirdim üstümdekiler çok iyiydi, NG+ bittikten sonra bir daha yapılıyor mu ++ sonrasında +++ olarak?
  • Yo_Sun kullanıcısına yanıt
    Denemedim ama sanırım yapılmıyor, Geralt için bir maksimum level sınırı var (100 veya 120 olması lazım), bu sınırın üstünde level alamıyorsun.

• .

(
    )

• Talat2106 kullanıcısına yanıt
    Mesajı spoilera al istersen

Hayır diğerini seçmen lazım diye biliyorum.Youtubedan bir bak bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, levelim 23. wild hunt ile savaşmak için adam topluyorum. Bu oyunun son görevi mi ya? Eğer öyleyse çok büyük hayal kırıklığına uğrarım daha dlc'lere başlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cella

Arkadaşlar merhaba, levelim 23. wild hunt ile savaşmak için adam topluyorum. Bu oyunun son görevi mi ya? Eğer öyleyse çok büyük hayal kırıklığına uğrarım daha dlc'lere başlamadım.
    Aynı çelişkiyi ben de yaşadım. Hayır son görevi değil, rahat rahat yapabilirsin görevi. Ama level biraz daha ilerlesin istersen. Ben 29'da yaptım sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Aynı çelişkiyi ben de yaşadım. Hayır son görevi değil, rahat rahat yapabilirsin görevi. Ama level biraz daha ilerlesin istersen. Ben 29'da yaptım sanırım.

Alıntıları Göster
    Cevabınız için teşekkür ederim. Witcher kontratları mı çok xp veriyordu? Biraz bekletebilirim o halde ana görevi.

Novingard'daki silah arkadaşlarından roch ve hamamcı şişkoyu ikna edemedim bu yüzden kralı öldürmek istemiyorum çünkü onlar bana yardım etmedi ne önerirsiniz?

• Cella kullanıcısına yanıt

Öldür Gitsin o şerefsizi. Açık ara en kıl olduğum karakter, pisliğin de teki zaten ama onu öldürünce de bu sefer de şu sahire kadına (adını unuttum) yardım etmiş oluyorsunuz o da ayrı bir şerefsiz.. Bu sebeple bu konu sonuç itibari ile iki ucu boklu değnek...

Yalnız şu var, suikast sonucunda şişko ya da roch u tercih etmeniz gereken bir görev çıkacak, ayrıntısını tam hatırlamıyorum zira 2. kez ps de bitirdiğimde ben o göreve hiç bulaşmamıştım. Ben roch a yardım etmiştim. Yanlış hatırlamıyorsam öldürülen kralın yerine geçiyordu ya da tamrieli tekrar kuruyordu.. (ilk oyunu yama var diye pc de oynamıştım) Şişko ve rochun yardım etmesi için suikast görevini yapmanız şart bu arada yani kabul edin gitsin. Devamında öldürmekten tekrar vazgeçerseniz de olur.. Zaten o görev sizi ilk oyundan bir karakterle tanıştırıyor bir casus planın bildiğim kadarıyla fikir babası da bu casusdu zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thecobra -- 18 Temmuz 2018; 11:28:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: thecobra

Öldür Gitsin o şerefsizi. Açık ara en kıl olduğum karakter, pisliğin de teki zaten ama onu öldürünce de bu sefer de şu sahire kadına (adını unuttum) yardım etmiş oluyorsunuz o da ayrı bir şerefsiz.. Bu sebeple bu konu sonuç itibari ile iki ucu boklu değnek...

Yalnız şu var, suikast sonucunda şişko ya da roch u tercih etmeniz gereken bir görev çıkacak, ayrıntısını tam hatırlamıyorum zira 2. kez ps de bitirdiğimde ben o göreve hiç bulaşmamıştım. Ben roch a yardım etmiştim. Yanlış hatırlamıyorsam öldürülen kralın yerine geçiyordu ya da tamrieli tekrar kuruyordu.. (ilk oyunu yama var diye pc de oynamıştım) Şişko ve rochun yardım etmesi için suikast görevini yapmanız şart bu arada yani kabul edin gitsin. Devamında öldürmekten tekrar vazgeçerseniz de olur.. Zaten o görev sizi ilk oyundan bir karakterle tanıştırıyor bir casus planın bildiğim kadarıyla fikir babası da bu casusdu zaten
    tamam hocam

• quote:

Senin kafa elder scrolls da kalmis galiba

• Talat2106 kullanıcısına yanıt
    Yerine geçmiyor muydu😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yerine geçmiyor muydu😁
    Tamriel elder scrolls oyunlarindaki kita temeria demek istemistin heralde

• 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.