Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cncvdr Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
12.607
Cevap
214
Favori
830.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shiro Battousai

hocam pekihttps://www.youtube.com/watch?v=s7zVTUaQ6h8

bu videoda 8:55'teki gibi uzuv kesme olayını nasıl yapcaz? Animasyonları yani. Bende cok nadir oluyor bu animasyonlar ama bu arkadaş öldürdüğü her kişiyi farklı bi animasyonla öldürdü. Bunun için ne yapmamız lazım?

Alıntıları Göster
    Karakter gelişiminde ve eşyalarda kritik vuruş olasılığı yüksek olanları,
    @C-TRanger belirttiği gibi uzuv kesme olasılığı yüksek olan eşyaları kullanmak lazım.

Benim daha önce hazırladığım klipte aşağıdadır

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Arkadaslar oyundaki en avantajli witcher set hangisi ben sign ve guc skilleri agirlikli oynadigim icin griffin setini yaptim sign siddetini arttirmasi isime geliyor simdi wolf setini yapmayi dusunuyorum anladigim kadariyla ortaya karisik bir set sizin tavsiye ettiginiz baska bir zirh var mi?
    ben kedi yaptım ama kılıcı haric bi avantajını göremedim görevlerden aldıgım itemler nerdeyse her özellikte daha iyi.. ama 3 fsun 6 efsun olayı var onları çözemedim onları nasıl yapacaz acaba?
  • quote:

ben kedi yaptım ama kılıcı haric bi avantajını göremedim görevlerden aldıgım itemler nerdeyse her özellikte daha iyi.. ama 3 fsun 6 efsun olayı var onları çözemedim onları nasıl yapacaz acaba?

Alıntıları Göster
    Benim bildigim kadariyla setin parcalarindan aldigin bonusu gosteriyor kiliclarla birlikte 6 parca her set eger fullersen tam bonus aliyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim bildigim kadariyla setin parcalarindan aldigin bonusu gosteriyor kiliclarla birlikte 6 parca her set eger fullersen tam bonus aliyorsun.

Alıntıları Göster
    anladım hocam yani kullandıgım set itemi kadar bonus geliyor eğer tüm itemleri tek setten kullanırsam o zaman 6 bonus alıyorum değil mi
  • quote:

anladım hocam yani kullandıgım set itemi kadar bonus geliyor eğer tüm itemleri tek setten kullanırsam o zaman 6 bonus alıyorum değil mi

Alıntıları Göster
    Oyle oluyor bende grifin setini kullaniyorum suan full set takiliyorum bonuslari kullaniyor senin cat sinifi galiba light ve hizli saldiri wolf da iyi gibi birde onu deniycem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talat2106 -- 27 Haziran 2018; 16:18:8 >
  • Spoiler içinde yazarsanız iyi olur

Soruya gelecek olursak evet bende öldürdüm onu zaten hiç sevmiyordum kitap serisindede ayağını kırmıştık onun zaten picin teki Triss mevzusunda hödük hödük konuşmalar filan Kralı öldürdükten sonra gidip geberttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 27 Haziran 2018; 15:44:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Spoiler içinde yazarsanız iyi olur

Soruya gelecek olursak evet bende öldürdüm onu zaten hiç sevmiyordum kitap serisindede ayağını kırmıştık onun zaten picin teki Triss mevzusunda hödük hödük konuşmalar filan Kralı öldürdükten sonra gidip geberttim
    Tamamdir o zaman normal bir secim olmus benimkisi

• Arkadaslar oyun bitti ama biraz buruk oldu ciri nilfgaard a gitti babasinin yanina nerde yanlis yaptim ben birde triss nerde o kadar sevdik kayboldu

• Talat2106 kullanıcısına yanıt

Oyun içerisindeki bazı diyaloglarda yaptığın seçimler Ciri’nin seninle mi kalacağını yoksa babasına mı gideceğini etkiliyor. Triss’i o kadar sevdiysen merak etme Blood and Wine’ı bitirdiğinde dönecektir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkur ederim arastirdimda
    ciriyi emhyr in yanina goturmemek gerekiyomus konusma yapmasi icin
    blood and wine a baslamadim daha contract lari tamamliyip yan gorevleri yapicam bir sorum daha olucak new game+ da topladigimiz zirh setleri vesaire kaliyor mu?

• Oyunun ilk kısımlarıyla alakalı bir soru

Oyunun en başlarında grifini kestikten sonra vesemiri görmeye gittim. Bir göreve başarısız dedi neden anlamadım. Sonra tavernada ki adamları kestim yennefer geldi. Göreve neden başarısız dedi acaba?

• Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Bazı yan görevleri senaryoda belli ilerleme kaydetmeden önce yapmak gerekiyor, bu yüzden başarısıza düşmüştür o görev

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim .

• Talat2106 kullanıcısına yanıt
    Ana görevler için tekrar alman gereken eşyalar hariç hepsi durur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gvent oynamayı bir türlü beceremiyorum. en az 10 maç yaptım hepsini kaybettim, ne olacak bu işin sonu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cella

gvent oynamayı bir türlü beceremiyorum. en az 10 maç yaptım hepsini kaybettim, ne olacak bu işin sonu?
    Arkadasar artik meditasyon yapinca simya urunlerim tekrar dolmuyo guclu alkol yok diyor nerden bulucam bunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cella

gvent oynamayı bir türlü beceremiyorum. en az 10 maç yaptım hepsini kaybettim, ne olacak bu işin sonu?
    Kafa yormak gerekiyor gwentle ilgili tüm kupaları almıştım çatır çutur yeniyordum herkesi ama şu an unutmuşumdur bitireli oldu baya
  • Cella kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk başta tüccarlarla filan oyna. Bide sözlükte gventle ilgili bilgiler vardı. Destelerin özelliklerini filan söylüyordu.

• quote:

Arkadasar artik meditasyon yapinca simya urunlerim tekrar dolmuyo guclu alkol yok diyor nerden bulucam bunu?

Alıntıları Göster
    Loot/Yağma yaparak sağdan soldan bulabilirsin, ya da tüccarlarda. Kendin de üretebilirsin. Simya bölümüne gir en tepede ALKOL başlığı altinda Alkohest, Cüce ispirtosu falan var işte onlar güçlü alkol. Eğer o başlıkta yoksa formüllerini bulmamışsındır. Otacıları dolaşıp formullerini al. Ak bostandaki otacılarda olması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Loot/Yağma yaparak sağdan soldan bulabilirsin, ya da tüccarlarda. Kendin de üretebilirsin. Simya bölümüne gir en tepede ALKOL başlığı altinda Alkohest, Cüce ispirtosu falan var işte onlar güçlü alkol. Eğer o başlıkta yoksa formüllerini bulmamışsındır. Otacıları dolaşıp formullerini al. Ak bostandaki otacılarda olması lazım.

Alıntıları Göster
    Tesekkur ederim onlarin formulu var

• 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.