Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.607
Cevap
214
Favori
830.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Derebeyi99

Arkadaşlar tavsiyeler üzerine The Witcher 3 aldım fakat pişman oldum şuan ciriyi bulma görevindeyim şuana kadar yaptırdıkları görevler yok çiçek topla zehir yap yok şu kuyudaki hayaleti öldür yok şunu yap yok bunu yap hep bildiğimiz klasik görevler zaten rpg oyunlarını pek sevmem çünkü yeteri kadar o görevleri metin 2 knıght gibi oyunlarda bu tür şeyleri bolca yaptık hazzınıda aldık bu tarz şeyler artık bana sıkıcı geliyor yoksa başları böyle olup sonradan mı açılıyor oyun öyle olmasını ümit ederim çünkü satın alma ve yüklememle birlikte uzun zaman beklediğim bir oyun oldu cevaplarınızı bekliyorum.
    asıl oyun ciriyi bulduktan sonra da başlıyo diyebiliriz ama ciriyi bulmak ve yeterince gelişmek için yan görevleri yapmalısın

• hattoriden daha sonra kılıcını al görevini ne zaman tamamlayabilirim arkadaslar 32 level oldum ama bi türlü şehirde gözükmüyor hattori?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiro Battousai -- 24 Haziran 2018; 11:39:59 >
  • 1-2 gün meditasyon yapın öyle alın kılıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

1-2 gün meditasyon yapın öyle alın kılıcı
    en az 40-50 kere meditasyon yapmsıımdır sanırım baska yan görevle alakalı bir şey bu

kılıç yapacam yapamıyorum demircilerin hiçbiri açık değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiro Battousai

en az 40-50 kere meditasyon yapmsıımdır sanırım baska yan görevle alakalı bir şey bu

kılıç yapacam yapamıyorum demircilerin hiçbiri açık değil..

Alıntıları Göster
    Hattorinin dükkanı yer işareti olarak gözüküyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Hattorinin dükkanı yer işareti olarak gözüküyor mu

Alıntıları Göster
    hayır gözükmüyordu işte ama youtubedan bakıp hallettim görebi tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Arkadaşlar PS4 Pro ya geçiş yaptım oyunu 4K TV de tekrar oynamak istediğimde ekran da görüntü kötü çıkıyor bunun sebebi ne olabilirki TV nin modeli LG 43UH650V

Arkadaşlar yardım lütfen

• Tugayy kullanıcısına yanıt
    Oyunu başka bir monitörde yada tv de oynama ihtimaliniz var mı? Orada da aynı grafiksel sorunu verecek mi? Oyunu silip tekrar yükleyin. O da olmadı teknik servisle görüşün.
  • Tv de 4k yı kapatınca sorun yok oyunda oynanıyor 4k aktif olunca böyle görüntü veriyor başka oyunları 4k çalıştırınca böyle bir sorun gözükmüyor

• Tv de 4k yı kapatınca sorun yok oyunda oynanıyor 4k aktif olunca böyle görüntü veriyor başka oyunları 4k çalıştırınca böyle bir sorun gözükmüyor

• quote:

Tv de 4k yı kapatınca sorun yok oyunda oynanıyor 4k aktif olunca böyle görüntü veriyor başka oyunları 4k çalıştırınca böyle bir sorun gözükmüyor
    Hdr desteği varsa açmayı veya kapatmayı dener misiniz? Çok enteresan ilk defa böyle bir sorun gördüm. Acaba var mı başka böyle bir sorun yaşayan.
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    Grafiksel bir bug var gibi. İlk defa gördüm ben. HDR de sıkıntı mı var acaba?

• Ama anlamadığım sadece bu oyunda böyle mesala uncharted4 oynadım sıkıntı yok fifa18 oynadım sıkıntı yok god of war oynadım sıkıntı yok uncharted4 ve witcher oyunu cd ile oynuyorum diğerleri digital

• quote:

Ama anlamadığım sadece bu oyunda böyle mesala uncharted4 oynadım sıkıntı yok fifa18 oynadım sıkıntı yok god of war oynadım sıkıntı yok uncharted4 ve witcher oyunu cd ile oynuyorum diğerleri digital
    Hocam o zaman oyunu sil yeniden yükle. Oyun kayıtlarını da almayı unutma. Belki güncelleme filan yaparken bir sıkıntı olmuştur.
  • Arkadaşlar oyuna yeni başlayacak birine ne tavsiyeleriniz olurdu? Ana görevlere mi odaklanmalıyız yan görevler çok önemli mi? Silah vs geliştirme konusunda nelere öncelik vermeliyiz yardımcı olursanız sevinirim. Gta rdr yi çok severek oynadım bunu da açık dünya oyunu diye aldım ama daha başlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim

• Assasins of kings trophy si icin deadly plot dan sonraki gorevler gelmedi bana bilgisi olan varmi onun oncesinde belli gorevlerin yapilmasi gerekiyomus onlarida yaptim

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Assasins of kings trophy si icin deadly plot dan sonraki gorevler gelmedi bana bilgisi olan varmi onun oncesinde belli gorevlerin yapilmasi gerekiyomus onlarida yaptim
    Ana görevde bir süre ilerledikten sonra geliyor devamı oyunun sonlarına doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

Ana görevde bir süre ilerledikten sonra geliyor devamı oyunun sonlarına doğru

Alıntıları Göster
    Tesekkur ederim

• dobermann kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk başta her ne kadar bu oyun açık dünya olsada benim gözümde GTA V ile farklılar. Oyunun kitaplara dayanması zaten oyunun çok iyi bir altyapı üstüne kurulduğunu gösteriyor. Neyse övmeye başlamayayım yine.

Bu oyunda yan görev yaparsanız yeni zırhlar ve yeni kılıçlar için daha fazla paranız kalıyor. Oyunda bulunan witcher setleri pahalı mesela. Yani yan görev yapın. Bide yan görev, ana hikayeye bağlıymış gibi hissettiriyor.

Gwent kartı toplamak istiyorsanız her gördüğünüz tüccarla vs oynayın. Her gördüğünüz tüccardan vs formül filan alın. Yararlı olur sizin için.

Aklıma şimdilik bunlar geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chris Traeger

Hocam ilk başta her ne kadar bu oyun açık dünya olsada benim gözümde GTA V ile farklılar. Oyunun kitaplara dayanması zaten oyunun çok iyi bir altyapı üstüne kurulduğunu gösteriyor. Neyse övmeye başlamayayım yine.

Bu oyunda yan görev yaparsanız yeni zırhlar ve yeni kılıçlar için daha fazla paranız kalıyor. Oyunda bulunan witcher setleri pahalı mesela. Yani yan görev yapın. Bide yan görev, ana hikayeye bağlıymış gibi hissettiriyor.

Gwent kartı toplamak istiyorsanız her gördüğünüz tüccarla vs oynayın. Her gördüğünüz tüccardan vs formül filan alın. Yararlı olur sizin için.

Aklıma şimdilik bunlar geldi.
    Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.