Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lyldz

çok teşekkürler arkadaşlar o zaman foruma yazalım sorun hangi durumda oluşuyor diye bilen birisi alıntılarsa sevinirim.

zepharoth üstadım ile tam ters şeyleri yazmışız, işe bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Benim aklimda oyle kalmis, kendi yasadigim bir sikinti degil belki de ben yanlis hatirliyorumdur yazilanlari.
    Oyunu neredeyse iki sene once oynamistim, gecen sene arsivlik TR PSN'den de GOTY surumu aldim, tum sorunlar giderilsin baslarim diye bekletiyordum ama bu gidisle daha cok beklemek gerekecek
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Ocak ayı indiriminde almıştım ilk başladığım zamanlarda böyle bir hatayla karşılaşmamıştım. Kötü oldu bu çözümsüz hata benden kaynaklı sanmıştım umarım yakın zamanda düzeltilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Hazine avları neyse de ikincil görevleri yapmanı tavsiye ederim. Bir de hearts of stone ve blood and wine dlclerini ng+ öncesi bitir derim, onlardan sonra ng+ başlarsın

Ng+ ne oluyor hocam?

• 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    New game+, ana senaryoyu bitirdikten sonra karakterinin leveli, yetenekleri ve eşyalarıyla tekrardan oyuna başlayabiliyorsun, bu ng+ oluyor, tabi sen yüksek levelde başladığın için yaratık ve düşmanların da leveli yükseliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

New game+, ana senaryoyu bitirdikten sonra karakterinin leveli, yetenekleri ve eşyalarıyla tekrardan oyuna başlayabiliyorsun, bu ng+ oluyor, tabi sen yüksek levelde başladığın için yaratık ve düşmanların da leveli yükseliyor

Ben şu anda senaryoyu oynuyorum 24. Levelim. Yan görev sıklıkla yapıyorum. Şimdi ben oyunun senaryosunu bitirsem mesela 30. Levelde; yeniden oyuna başlasam taa en başında 30. Levelli olarak mı başlıyor? (Baron falan 6.7. levelde geçtim, baronu 30. Levelde mi geçeceğim?)

• 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    Evet, sen 30 level olarak başlarsın ng+’ta ama baronun da eller armut toplamıyor tabi, onun görevi normalde 6 level istiyorsa ng+ için 36 level olur

• Oyunu almak istiyorum ama söylenilen hataları, bugları falan okuyunca bir adım geri attım. Düzelmeyecek bir şey mi ? Ya da böyle bir şey varsa neden hala daha düzeltmediler.
  • MarcoLane kullanıcısına yanıt
    Düzeltme gelmeden sakın alma pişman olursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şans işi galiba. Slim de sorunsuz oynuyorum. 36 lvl ve HoS paketindeyim.
  • metamania kullanıcısına yanıt
    Eşya onarırken hata ile karşılaşıyor musunuz? Acaba oyunun hangi sürümü yüklü? Ocak ayında goty aldım ve 1.50 sürümü. İlk başlarda olmamasına rağmen son bir haftadır npcde eşya onarırken ce 34878-0 hatasını alıyorum.

• 1-2 kere hata aldığım oldu ama bundan 2 ay önce filandı. O da 5-6 saatlik oynamadan sonra sanırım makina ısındığı için filan attı. Sonra da kaldığım yerden devam ettim.

Tamir de filan bir sorun yaşamıyorum. Oyuna ekim de başladım ama doğru düzgün oynamadım son 3 aydır baya yoğun oynuyorum ve sorun yaratmadı. Patch olarak son patch var. Yeni bişe varsa güncellemiştir mutlaka.

Hangi tamirci de sorun yaşıyorsunuz? Belki de ona özel bir şeydir. Gerçi novigrad ya da velen ayırtetmeksizin hata almıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metamania -- 4 Nisan 2018; 17:58:29 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mind of a madman -- 4 Nisan 2018; 18:28:4 >
    Her iki yerde de aynı sıkıntıyı yaşadım ama ilk olarak novigradta oyundan attı. Farklı yerlerde de denedim.

Sorun son gelen yama ile alakalı diyorlar. Üzerimizdeki tüm eşyaları sandığa atıp, başka bir haritaya geçince düzeliyormus. Atıyorum Novigrad tan Skellige ye gibi. Hatanın adı Merchant Crash, nette ararsanız görürsünüz...

• Arkadaşlar ben genişleme paketini aldım da şimdi bu görevlere nasıl basliyacagim?

• quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Arkadaşlar ben genişleme paketini aldım da şimdi bu görevlere nasıl basliyacagim?
    Tamamdır tek tek indirmemiz lazımmış DLC leri. İndiriyorum şu anda. Herhalde indirdikten sonra görev falan gelicek.

• Arkadasla dlc pakeklere girdigim de yeni haritalarda baslamiyor oyun eski haritada basliyor yeni haritalara nasil gidecez

• Heart of Stone pakedindeki
    düğün
    bölümü kadar eğlenceli bir bölüm daha yoktu. Oynarken müthiş hissetmiştim. Cok iyi bir bölüm tasarlamıştı adamlar.

• mg3 M kullanıcısına yanıt
    Hearts and Stone da yeni harita yok ama Blood and Wine da var.
  • 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.