Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Güzel yöntem ama bundan önce sağlam bir ssd almak lazım. Witcher ve yükleme süreleri muazzam

SSD konsolda çok fark yaratmıyor. PC'de uçuk farklar olabiliyor.

• mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Fat ps4 de sata 2 olduğu için pro ya göre ssd performansında geride kalıyor zaten pro varsa ssd takılmalı. Pc zaten Allahuekber ona diyecek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölüm marşında oynuyorum, görevin birinde zorluğu düşürmek zorunda kaldım. Görev bitince ölüm marşına çektim tekrar, sanırım artık ölüm marşı kupasını alamayacağım ?

• Malesef alamayacaksın, senaryo görevlerini tamamlayana kadar zorluğu değiştirmemen gerekiyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gwent kart seti buldum 75₺ civarına. Gerçek deste tabi bu. Alınır mı?

• bu oyunda pelerin yok mu valla o kadar oynadım goremedim pelerine benzer bir seyde yok bir de bu novigradda gorevleri yapiyorum 10 levelim erken mi gitmisim anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: unsatisfied

bu oyunda pelerin yok mu valla o kadar oynadım goremedim pelerine benzer bir seyde yok bir de bu novigradda gorevleri yapiyorum 10 levelim erken mi gitmisim anlamadim

Aslinda gidilmez degil de, oynadigin zorluk seviyesine gore 12 civari daha rahat edersin. Senaryoyu bitiriyim diye acele de etme. Gizli yerleri ara, soru isaretlerini kesfet. Hem guzel setler de bulursun.
  • witcher 1 ve witcher 2 hakkında hibir bilgim yok keşke remastered olarak ps4 e çıkarsalar
  • MrOneoguzhanPro kullanıcısına yanıt
    Hocam orta-kötü arası bilgisayarla rahat 1 ve 2. oyunu oynarsınız. TR yamaları da mevcut
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    hocam bilgisayarım kötü de değil ama zevk alamam bilgisayardaki oyundan diye oyun oynamıyorum
  • Güçlü kırmızı mutajen nerede bulabilirim?
  • Beyler oyunun başlarındayım, velen e gitmem gerekiyor ama şu uyarıyı alıyorum ve gidemiyorum oraya : Şu an kullanılabilir değil.Oyun içeriği henüz hazır değil. Ne yapmam gerekiyor?
  • imperi4L kullanıcısına yanıt
    Oyunun indirilmesi tamamlanmamış olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Güçlü kırmızı mutajen nerede bulabilirim?

Senaryo görevlerinin sonlarına doğru kırmızılar düşmeye başlıyordu diye aklımda kalmış.
    Oyunun neresindesin? Karakterin kaç level?

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Blood and Wine bitmek üzere. İki tane senaryo gereği aldım. Level 47. Videoadaki yere bir gideyim.

• mertvontrier kullanıcısına yanıt
    O kadar ilerlediysen simya menüsünden mutajenleri birleştirerek de büyük mutajen üretebiliyor olman gerekir, oraya da bir göz at istersen

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi yaptım. Bir de formül satın alıp mavi ve yeşil mutajenleri dönüştürdüm.
  • Oyun cidden efsane ya. Oyuna girdikten sonra soru işaretleri, ekipman avları, kontratlar, yan görevler vs. derken 3-4 saat geçmiş. Hiç ana görev bile yapamadım. Yan etkinliklerle uğraşmaktan hikayede ilerleyemiyorum. Hiç sıkmıyor oyun. Büyük keyifle oynuyorum.
    Başlamadan önce çok ayrıntılı, zor bir oyun gibi geliyordu. Alışıp, herşeyi kavrayınca oyun akıp gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 16 Aralık 2017; 0:51:20 >
  • Hocam oyunu hangi platformdan oynuyorsunuz?Oyunu merak ediyorum da ps4 üzerinden almaya değer mi kararsızım

• Shady_Can kullanıcısına yanıt
    Ps4'te oynuyorum. Bence mükemmel bir oyun. Fırsatınız varsa PC, Ps4 farketmez her türlü platformda oynanır. Ps4'te oyun genellikle 30 FPS. Sadece şehirlerde FPS düşüyor.

• 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.