Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
829.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gwent kartlarının yerlerini gösteren harita ya da bilgilendirici bir yazı gören oldu mu forumda falan? Eksik kartlar var tamamlamak istiyorum fakat ne Gwent görevi kaldı yapacak ne tüccar hala Velen de 5 Novigradta 4 Skellige de 12 var diyor.
  • Yüce Mert Y kullanıcısına yanıt
    Bazı özel kartları senaryo ve yan görevler esnasında toplamış olman gerekiyor, eğer bu görevleri tamamladıysan bu özel kartları new game+ harici bulamazsın malesef.
    Eğer görevlerdekileri kaçırmadım diyorsanwww.witcher3map.com adresindeki interaktif haritalarda Gwent Player ve Innkeepleri kontrol edebilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Başarısız görevim hiç yok o yüzden kaçırmadım diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yüce Mert

Gwent kartlarının yerlerini gösteren harita ya da bilgilendirici bir yazı gören oldu mu forumda falan? Eksik kartlar var tamamlamak istiyorum fakat ne Gwent görevi kaldı yapacak ne tüccar hala Velen de 5 Novigradta 4 Skellige de 12 var diyor.

Bazı gwent kartları bölgelerde satıcılarda satılıyor, bazılarını da satıcılarla gwent oynayıp galip gelerek elde ediyorsun.

Aşağıdaki linkten haritaya gir, soldan Hide All deyip herşeyi kapat, sonra yukarıdan sadece Gwent Player'ı seç.
    https://witcher3map.com/s/#3/-37.51/2.55

Aşağıdaki video da Skellige de Gwent kart satan satıcılar. Diğer haritaları da aynı kanalın diğer videolarından bulursun.
    https://www.youtube.com/watch?v=GVUuB3NVYY8

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 4 Aralık 2017; 10:38:49 >

Başarısız görevi kastetmemiştim, bazı görevlerde görev içerisinde veya sonunda bazı aksiyon veya seçimler de etkiliyor.
    Mesela adını hatırlamadığım bir görevde, partiye katılıyorduk, partideki bazı insanlarla Gwent oynayıp kazanmak gerekiyordu, o görevi partidekilerle Gwent oynamadan yapıp bitirdeyseniz kartları alamıyorsunuz veya bizim cüce arkadaşın verdiği nadir bulunan kartları topladığımız görev sonunda kartları mı para mı istersin deniyor, parayı seçtiğinde yine kartları alamamış oluyorsun. Bunun gibi görevler mevcut.

Diğer taraftan başarısız görev yoksa, kartları topla görevi de başarısıza düşmemiş demektir, bu da halen eksik kartların toplanabilir olduğunu gösterir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 4 Aralık 2017; 10:43:43 >

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    zepharoth kullanıcısına yanıt
    Oynanabilecek tüm satıcılarla oynamışım zaten Gwent kitabı diye bir kitap var hatırlarsan eksikleri yazıyor. İsmi bilinmeyen tanınmayan kullanıcılar ile ilgili yer 0 velen 5 novigrad 4 gibi mesela. Haritayı zepharoth da paylaşmıştı önce haritaya bakarak tek tek gezeyim akşam. Baktım sonuç yok youtubeden bakayım verdiğin yerden.

zepharoth o dediğin görevi hatırlamıyorum da cüceyi yendim beni tameryalı olan roch muydu ne ona götürdü o da lambertha orada tıkandı şimdilik :)
  • Çok garip bi oyun, enteresan evreleri var. Tam böyle her şeyi çözdüm ötesi yok diye düşünürken hiçbir şey çözemediğini fark ediyorsun .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sorulmuştur kusuruma bakmayın ama 1 ve 2.oyunları oynamadım.3.oyun çok övülüyor ve başlayıp sindire sindire oynamak istiyorum.Diğer oyunları oynamamış olmam çok eksiklik yaratır mı?
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    İlk iki oyun playstationa çıkmadığı için ben videolarını izledikten sonra oynamaya başlamıştım, konunun ilk sayfasında özetler de mevcut, onları okuyup belli bir fikir sahibi olabilirsin, tahminimce bu konuda oyunu bitirmiş olanların büyük çoğunluğu da direk 3. oyundan başlamıştır. Oyun içerisinde de yer yer önceki oyunlarda yaşanmış olaylar kısa kısa anlatılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Çok sorulmuştur kusuruma bakmayın ama 1 ve 2.oyunları oynamadım.3.oyun çok övülüyor ve başlayıp sindire sindire oynamak istiyorum.Diğer oyunları oynamamış olmam çok eksiklik yaratır mı?

Yapımcılar bunu düşünmüşki 1 ve 2 yi oynamayanlar hikayeyi yinede tam olarak anlayabilecek derecede yapmışlar. Ama en az 3. oyun kadar iyi 1 ve 2. oyun. 1 ve 2. oyum hemen hemen her PC de çalışabilecek düzeyde ve türkçe altyazısıda var. Kesinlikle oynanmalı bence.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    zepharoth kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. 1 ve 2'yi almıştım pc'ye ama galiba oynanışı yada grafiği begenmedigimden pek oynamamistim. Dediğiniz gibi ozet ve oynanis videolarina bakacağım su an pc'm yok hem.

• Yahu bazı armor shop veya tüccarlarda oyun crash olup hata veriyor ve oyundan atıyor. Acayip gıcık durum.

Not: ps4 pro
  • Senin linkini verdiğin harita ya göre gezdim 1 tane tüccar kaçırmışım onu bulmama yardımcı oldu. Ben de kalan eksiklerin hepsi görevler de alınan kartlar kalmış. Bütün kartları topladım onunla alakalı görev tamamlandı, kitapta da hepsini buldun diyor ama 2 lider kartı kilitli kaldı bilgin var mı onunla ilgili? Kuzey ve Nilfgaard ın son kartları kilitli.
    Malesef hatırlamıyorum o kartları nereden kazandığımı, oyunu platinleyeli aşağı yukarı 1,5 sene olmuştur

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Platin falan kasmıyorum da görev tamamlandı dediği halde kilitli kaldı ona şaşırdım. :D
    Geçen gün adresi aklıma gelmemişti, şöyle bir site de mevcut;
    https://thewitcher3.wiki.fextralife.com/

Buradan northern realms deck diye aratınca kartları da tek tek görebiliyorsun, belki işine yarar, bir göz at istersen.

• Arkadaşlar öncelikle günaydın The Witcher oyununa yeni başladım. Herşeyiyle bir başyapıt bir oyun. Ama oyunda bir yere kadar geldim. Artık görevleri geçmiyorum. Tek vuruşta ölüyorum. Oyunun loot sistemi felan olsun pek bir bilgim yok sizce ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum

• Tek vuruşta ölüyorsan levelinin çok üzerinde bir düşmanla dövüşüyorsn demektir, görev listesinde görevin kaç level gereksinimi olduğu yazar, buna dikkat ederek görev seçebilirsin, görevler bittiyse haritada soru işaretlerini ve farklı köy/kasabaları ziyaret edip ilan panolarından yeni görevler alabilirsin.

• Para kasmak isteyenler için güzel bir yöntem var. Bizzat denedim. Çalışıyor.

• mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Güzel yöntem ama bundan önce sağlam bir ssd almak lazım. Witcher ve yükleme süreleri muazzam

• 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.