Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.607
Cevap
214
Favori
830.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arissi diye orumcek kafa lvl 4 tek atiyor 5dk urastim cani inmedi bile.ilan panolarinda gorevleri alsamda yapamiyorum cikmiyor haritada benimmi bulmam gerek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WaBoSe kullanıcısına yanıt
    Gorevler listesinden secersen haritada gosterir. Kurukafa isareti cikan dusmanlara bulasma, levelin yetmiyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ArkadaşlarNilfgrad bölgesinde ki bütün soru işareti olan yerleri ve ilan tahtasında ki görevleri yaparak Velene geldim. Orda da bazı soru işareti olan yerlere gittim. Kanlı barona geldim görevi aldım. Şuan 4. Seviyedeyim. Bana çok az geldi seviyem. Normal mi bu seviye yaptıklarıma ve geldiğim görev yerine göre.
    Bir de Velen de ki soru işaretlerinin gitmeden önce kaç seviye istediğini bilebilyor muyuz? Bi gidiyorum 18-20 seviye istiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı durumdayız.Bende baronlo görüşüp görevi kabul ettim.Benim seviye 5 şuan.Soru işaretlerine gidince bazen yüksek seviye gerekiyor bırakıyorum.Birde 2.haritada soru işaretli yerlerin birine gittiğim zaman kale gibi yer var giriş yok kale kapısı kalkık.yer karadan ayrı deniz gibi yerde yani.Su altından bir geçit buldum ama ordada sadece yağmalancak şeyler vardı.Görseli bulursam ekleri bilen varsa söylesin lüffen
    Hocam su altından girdiğin yerde tırmanıp kaleye ulaşabiliyorsun o kalkık kapıyı da kalenin içinden indirerek dışarı çıkabiliyorsun çok iyi loot malzemeleri var o küçük kalede yanlız kalenin tepesinde galiba yüksek level bir vywern vardı basiliskte olabilir emin değilim. Ancak levelin yetmyebilir istersen o kaleyi ve çevresini sonra keşfet

• jiraiiya kullanıcısına yanıt
    öylemi o kalenin tepesinde uçan şeyi gördüm turluyordu sonra okla vurdum aşağı düşürdüm biraz uraştım olcak gibi değil kaçtım.En iyisi daha sonra gidiyim
    Hocam insan düşmanlarda 5 levele kadar yataıklarda da 7-8 levele kadar senden yüksek leveli olanları kesebilirsin tabi uğraşmam gerek ama düşmanlarla aranızda bu belirttiğimden fazla level farkı varsa hiç uğraşma. Örneğin 6 levelsin karşında 14-15 level yaratık var hiç uğraşma. 20 li levellere yükseldiğin zaman çok daha rahat olcaksın 30 levellik bile yaratık kesebilirsin o zaman ama 10 levele gelene kadar zorlama kurukafaları.

• quote:

Orijinalden alıntı: stylerbb

Oyun çok iyi yalnız kontrollerde rahatsız eden birşey var. Acaba aynı fikirde misiniz ve bir çözümü var mıdır? Yerden birşey toplamak için tam önünde durmak gerekiyor.Biraz arkamda ya da yanımda kalırsa,hassas ayarlamayınca X e basınca almıyor. Baya oynadım ama hala alışamadım buna.Bir de analoğu biraz fazla itsem çok hızlı hareket ediyor. Bu sefer geri dönüş de zor oluyor alamadığım şeye.

Dostum bende senin gibi başta alışamadım hatta kamera hareketleri çok seri gelmişti, ayarlara girip biraz düşür. Biraz daha ağırlaştır gayet iyi oluyor.

Yerden bir şeyler toplarken maalesef o durum var, tam önüne gidip x yapmak gerekiyor bazen ufak bir açı farkından x yapıp alamıyorsunuz :)
  • Kairros. kullanıcısına yanıt
    Su kanallarının olduğu büyük bir bahçe içindeki Kurt adam görevi mi? Dışarıda 2-3 kadınla konuşup aldığın görev olması lazım. Eğer o ise
    Kurt adamla dövüşüp yere serdiğinide besle/öldür seçenekleri çıkıyor. Ama ölümsüz olduğu için ölmüyor doğal olarak. O anda besle seçeneğini seç ve kurt adam kalbi yedir. Kurt adam kalbini de öldürdüğün kurt adamlardan elde edebiliyorsun Görev tamamlanır.
  • Arkadaşlar, elemanın birisi 450'ye set satıyor. Nifgaardlı seti. Baya ucuz ve şuan kullandığım temeryalı setten daha iyi. Sizce alayım mı yoksa temeryalı set idare eder mi?

• Uzun süredir elimde pc dürümü olmasına rağmen nedensiz bir şekilde araya başka oyunlar aldım bu arada 2 kitabı bitirdim kısmetse son çıkanı da okuyacağım. Şu aralar a.c. origins ile uğraşsam da sonundad oyunun ps4 kutulu versiyonunu edinebildim origins den sonra ver elini geralt efendi. Fazla da spoiler yemeden başlıktan kaçayım :) Haa bir de forumun olmazsa olmaz sorusunu da ekleyeyim de eksik olmasın ( Witcher 3 Türkçe mi ? :) şaka şaka Herkese iyi oyunlar
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum deniycem akşama
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaBoSe

öylemi o kalenin tepesinde uçan şeyi gördüm turluyordu sonra okla vurdum aşağı düşürdüm biraz uraştım olcak gibi değil kaçtım.En iyisi daha sonra gidiyim

Hocam ben suya atladim sonra uncharted edasiyla duvarlari deneye deneye kaleye ciktim. Iceride grinder stone vardi yamulmuyorsam. Bir de viper sword set ogrenimi filan vardi. En tepede wyvern var ben save edip tepeye tirmandim . Bir baktim buga girmis, totosundan kestim . Yoksa cok yuksek level.

• oyunun altyazılarını buyutmenın bır yolu var mı? cok kucuk oldugu ıcın uzaktan oynayamıyorum tvnın dıbıne gırmem gerekıyor
  • aldım oyunu indi ama başka oyunlardan suan zamanım yok inşalllah herşeyi yapıcam çok seviyorum böyle uzun açık dünya ve ticaret de olabilen oyunları
  • proda fps drop icin bir seyler yapildi mi guncelleme falan bilgisi opan

• Kalkanı geliştirdim. Artık etrafımda bir balon oluşuyor bana zarar veremiyorlar fakat bu esnada ben de kılıç sallayamıyorum. Bu koruma balonunun faydası nedir arkadaşlar?

• jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    Hem cevabını verip hemde sormuşsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Cevap yok, tespit var. Benim tespitime göre bi işe yaramıyor kalkan. Süresi bitince yaratıklar kaldığı yerden devam ediyor saldırmaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Cevap yok, tespit var. Benim tespitime göre bi işe yaramıyor kalkan. Süresi bitince yaratıklar kaldığı yerden devam ediyor saldırmaya.

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

İşaretlerin hepsinin farklı özellikleri var. Yukarıdan aşağı bir işaretin her karesi farklı bir şey yapıyor yani. Oyun içinde küçük açıklamalarla yazar ne oldukları. Quen işareti (kalkan) bir tanesinde düşman sana saldırdığında patlayıp düşmanı geri püskürtürken, bir tanesi farklı bir işlev yapıyor. Yukarıdan aşağı 5 karenin her biri farklı çalışıyor. Kendi oyun tarzına uygun olanı seç. Patlayan kalkan en kullnışlılardan biridir.

• 
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.