Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
829.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Flakel

Arkadaşlar oyunun sonuyla ilgili yardım lazım bilen arkadaşlar spoileri okuyup cevap verirse sevinirim..

Şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar oyunun sonunda cirinin witcher olmasını , imparatoriçe olmamasını ve aynı zamanda nifgaardın savaşı kazanmasını (radovid ve dikjstrayı öldürmek istiyorum) yani basitçe ciri witcher olacak, emryhis o ülkeyi vassalı yapacak. ama rehberlere baktığım zaman eğer dikjstrayı öldürürsem ciri imparatoriçe olacak diyor. Bu doğrumu? bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

-

Ciri'yi bulduktan sonra beraber Bald Mountain'a gittiğiniz bir görev var. O görevden önce İmparator Emhyr'e gitme opsiyonu çıkıyor. Eğer Ciri'yi alıp İmparator'a götürüsen Ciri prenses oluyor. Eğer direk Velen'e ve dağa giderseniz Ciri Witcher oluyor.* Tabi oyunun iyi sonda bitmesini etkileyecek 4 seçenekten (aslında 5 ama imparatora gitmeyeceğin için 4) positif etki yapan seçenekleri seçmelisin. (bunları bilmiyorsan yazayım.) Dijkstra ve Radovid'i öldürebilirsin.

*Aşağıdaki seçenekte alttakini seçeceksin.
    The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Öncelikle ilgin ve alakan için teşekkür ederim o şeyleri sormadan önce kararsız olduğum bir konu var önce onu sormak istiyorum

tameriayı cirinin mi yönetmesi daha uygun yoksa radovidi öldürüp dikstrayı mi kral yapmak mı daha iyi? çünkü ciri imparator olursa ne yapacağı yada dikstra kral olursa ne yapacağı hakkında hiçbir fikrim yok.. nifgaard'da bölgelerinde adil bir yaklaşım sergiliyor sebepsiz insan öldürmüyor. o yüzden çok kararsız kaldım. yani basitçe dikstra ülkeyi düzgün yönetecekse ciriyi witcher yapmak istiyorum. yönetemeyecekse cirinin arzularını hiçe sayip imparatoriçe yapmak istiyorum. biraz karmaşık oldu kusura bakma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flakel

Öncelikle ilgin ve alakan için teşekkür ederim o şeyleri sormadan önce kararsız olduğum bir konu var önce onu sormak istiyorum

tameriayı cirinin mi yönetmesi daha uygun yoksa radovidi öldürüp dikstrayı mi kral yapmak mı daha iyi? çünkü ciri imparator olursa ne yapacağı yada dikstra kral olursa ne yapacağı hakkında hiçbir fikrim yok.. nifgaard'da bölgelerinde adil bir yaklaşım sergiliyor sebepsiz insan öldürmüyor. o yüzden çok kararsız kaldım. yani basitçe dikstra ülkeyi düzgün yönetecekse ciriyi witcher yapmak istiyorum. yönetemeyecekse cirinin arzularını hiçe sayip imparatoriçe yapmak istiyorum. biraz karmaşık oldu kusura bakma.

Rica ederim. Valla ben oyunu iki kere bitirdim, ikisinde de Vernan Roach'a kendimi borçlu hissettiğim için (Kaer Morhen'e geldiğinden dolayı) ve Dijkstra'yı pek sevmediğim için ölmesine izin verdim. Dolayısıyla Dijkstra'nın yaşadığı sonun sonuçlarını bilmiyorum.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Evet, dediğin gibi bende borçlu hissediyorum o zaman

Cirinin witcher, nifgaardın tameriayı alması için hangi yolları izlemem gerekiyor üstteki attığınız resim hariç? onlarıda söylerseniz macerama devam edebilirim :))) tahminen, dikstrayı öldürecem ve ciriyi imparatorun yanına götürmicem. bunlar haricinde extra birşey yapmam gerekiyor mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flakel -- 6 Ağustos 2017; 23:34:59 >
  • Flakel kullanıcısına yanıt
    Blood on the Battlefield görevinde Ciri’yi “I know what might lift your spirits” diyerek rahatlatın.
    Final Preparations görevinde Ciri’yi Lodge of Sorceresses ile kendi başına konuşmak için cesaretlendirin.
    The Child of the Elder Blood görevinde Ciri’yi sakinleştirmek için “Go for it” seçeneğinde karar kılın.
    The Child of the Elder Blood görevinin sonunda Ciri, Skjall’ın mezarına gitmek istediğinde onunla gidin.
  • Oyunun sonlarına geliyorum sanırım,32 levelim 70 saati devirdim şimdiye kadar oynamadığıma pişmanım tr olmasaydı bu kadar beğenmezdim doğru düzgün anlamadan oynamak zevksiz olurdu ek paketlerde ciri ile oynayabiliyormuyuz? Birde daha yeni gwente sardım bi kitaptan bahsediliyordu konuda bulamadım kartlarla ilgili kitabı nerden bulurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cizmele kullanıcısına yanıt
    Ek pakette Ciri ile oynayamıyorsunuz. Gwent kitabı içinde link attım aşağıda;

https://www.youtube.com/watch?v=UPORYF_wCEU
  • arkadaşlar bu oyun başlarken witcher 2 ile ilgili bir bölüm var ne yapmalıyım ben witcher 2 veya 1 oynamadım yardım lütfen eksiksiz başlamak istiyorum hiç oynamadım
  • Bir görevde takıldım "Skillige tahtındaki veraset meselerinin çözülmesine yardımcı ol" diyor ama hiç işaret yok haritada ? Ayrıca skillege ile ilgili tüm görevleri de yaptım yani.
  • ztealth kullanıcısına yanıt

Crach ile konuşman gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VideoGamerOnline -- 8 Ağustos 2017; 14:51:7 >
  • Oyundaki hikaye, karakterler ve diyologlar efsane. Ancak oynanis bir yerden sonra sıkıcı bir hal aliyor. Ordan oraya git iki canavar kes parayi al muhabbeti sıkıyor.

Hearts of Stone pakedinde bu olay daha az ve guzeldi. Ozellikle düğün bölümü.

Her kontratta ayri bir yaratik karsimiza ciksa da dövüş mekanigi oldukca sıkıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 8 Ağustos 2017; 15:28:22 >
  • VideoGamerOnline kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam birde oyunu bitirdim ek paketlere başladım zırh ve silahlar usta seviyesinde bende bonusların açılması için büyük usta seviyesi istiyor kedi zırhı var karakterde büyük usta seviyesine nasıl ulaşacağım.

Blood and Wine görevlerine başladığında Toussaint'e gideceksin, büyük usta görevlerini oradaki bir NPC'den alacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 11 Ağustos 2017; 15:38:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Toussaint 'deki bir zırhçı size bir görev veriyor. Görevleri yaparsanız zırhçıda açıyorsunuz ilgili ekipmanı. Istediğiniz zırhın görevini yapabilirsiniz.

• Oyunu bir kere bitirdim.Şu an 2.sini oynuyorum fakat skellige tahtına kimin geçeceği meselesine yardımcı ol kısmında takıldım.Haritada herhangi bir işaret yok.Crachla oğluyla ve kızıyla da konuştum herhangi bir şey çıkmadı.
    Ne yapılması gerektiğini bilen var mı?
  • https://www.youtube.com/watch?v=g9QNZZT_VcA&t=1879s

31.00. dk da haritada işaretlenen yere gidip oyuna devam edebilirsiniz.
  • TheAnswer23 kullanıcısına yanıt
    Hocam oradan geçip gidiyorum zaten :) kapıda kimsenin karşıladığı olmuyor.İçerde de crachla ve çocuklarıyla konuşuyorum onlar da taht sorunu çözülmeden sana yardımcı olamayız deyip duruyorlar :) Sorunlarını gösterseler çözecem de :)
  • Bu oyunun PS4 pro patch i ne zaman gelir tahminen bilen var mı? aldım ama beklemek istiyorum
  • ACİL YARDIM ACİL YARDIM ACİL YARDIM ACİL YARDIM ACİL YARDIM ACİL YARDIM ACİL YARDIM ACİL YARDIM ACİL YARDIM

SPOİLER SPOİLER SPOİLER

Arkadaşlar keira metzi bafiledim kulenin orada kağıtları elinden aldım ve kızı kaer morhene gönderdim bu yenneferle olan ilişkimi bozar mı ileride? daha 15 levelim skellige geçmedim yenneferi hiç görmedim öyle bir şey olursa bir önce ki saveden devam edicem çok ağır spoiler vermeyin sakın sadece yenneferla olan romantik ilişkimi bozar mı ve keirayı ileride bir kere daha bafiyebiliyor muyuz? ve bu kağıtlar ne işe yarıyor
  • Şu tusant ne guzel mekandır ya hakıkaten oyunu açasım geldi bir tur dahamı başlasam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.