Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.607
Cevap
214
Favori
830.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pro yaması gelse de tekrar başlasam, haber yok hala.
  • Bu oyunu burada okuyup gaza gelip aciyorum sonra sikilip kapatiyorum hep

Gorev mantigi surekli sana sunu yaparim ama bana buna gidip bunu getir sonra o kisiye gidince yine ayni dongu oluyor bu canimi sikti belki diger rpg ler de boyledir bana gore degil demekki bu tur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Orijinalden alıntı: KanalimaHosgeldiniz

Arkadaşlar ben pc den oynuyorum ve bi sorununum var. Oyundayken sağlık barı ve sağ üstteki küçük harita birden kayboldu yanlış bir tuşa mı bastım bilmiyorum. Oyunun kendisi dışında hiçbir şey gözükmüyor. Çözümünü bilen var mı?

ayarlarda HUD ile ilgili bir kısım olması lazım. ekran üzerindeki görünecekleri belirler. oraya bir göz at. ayar değiştirdin muhtemelen istemeden.

Aynen onu kapatmışım yanlışlıkla. Düzelttim, sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Bu oyunu burada okuyup gaza gelip aciyorum sonra sikilip kapatiyorum hep

Gorev mantigi surekli sana sunu yaparim ama bana buna gidip bunu getir sonra o kisiye gidince yine ayni dongu oluyor bu canimi sikti belki diger rpg ler de boyledir bana gore degil demekki bu tur.

Gelişmek için yan görevlere v.s yüklenince bir süre sonra ana hikayeden kopuyorsun o biraz etkiliyor olabilir. Bir de şu.pro yamasının gelmesi lazım artık.

• PlayerX kullanıcısına yanıt
    Aynen, ben de ikinci kez platinlemek için pro yamasının yolunu gözlüyorum, griffini kestim beklemedeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Pro yaması gelse de tekrar başlasam, haber yok hala.

pro yaması tam olarak nedir? Biraz araştırdım da grafik üzerine sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loneliny

quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Pro yaması gelse de tekrar başlasam, haber yok hala.

pro yaması tam olarak nedir? Biraz araştırdım da grafik üzerine sanırım.

Ps4 pro'nun ekstra gücünden faydalanarak daha iyi görsellik vermesi için gelecek yama şeklinde özetleyebilirim

• PlayerX kullanıcısına yanıt
    Görseli 60 fps ye tercih ederim. Umarım gelen yama ile fps artar.

• Arkadaşlar Witcher'ın ilk kitabı Son Dilek'i okumaya başladım.
    Kitabın 1.bölümündeki hikaye Witcher 1'in açılış sahnesiyle aynı baya şaşırdım. Kral Foltest'in ensest ilişkiden doğup yaratığa dönüşen kızını kurtarmamızı anlatıyor. Ayrıca Geralt'ın boynundaki yaraların oluşma sebebi. Witcher 1'de başlangıç sahnesi yapmışlar ben kızı Triss filan sanıyordum önceden. İzlemeyenler için buyurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 1 Ağustos 2017; 23:23:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Arkadaşlar Witcher'ın ilk kitabı Son Dilek'i okumaya başladım.
    Kitabın 1.bölümündeki hikaye Witcher 1'in açılış sahnesiyle aynı baya şaşırdım. Kral Foltest'in ensest ilişkiden doğup yaratığa dönüşen kızını kurtarmamızı anlatıyor. Ayrıca Geralt'ın boynundaki yaraların oluşma sebebi. Witcher 1'de başlangıç sahnesi yapmışlar ben kızı Triss filan sanıyordum önceden. İzlemeyenler için buyurun.

Şu sıralar ben de ilk kitabı okuyorum, 3. bölümdeyim. Bahsettiğin olayı ben de yaşadım ama tersten. :)
    Şöyle ki; Ben ilk iki oyunu oynamadım. W3'ü bitirip suyunu çıkardıktan sonra kitapları aldım ve o gazla aynı dönemde ilk oyunu aldım Steam'den.

1. oyuna başladığımda burayı görünce hafif bir tebessümle izledim olacakları bilerek. :)
    Vakitsizlikten ilk oyunu çok oynayamadım ama bu kız yapacağımız seçimlere göre Radovid V'in karısı olabiliyormuş sanırım oyunlarda.

Yani hikayede sıralama Kitaplar > 1, 2, 3. oyun şeklinde. Bakalım dizisi nasıl olacak merakla bekliyorum. :)

• Velen'deki diğer ipuçlarını incele ve Baronun karısını bul görevini nasıl yapıcam ya? işaret yok hiçbiryerde ne yapsam bulamadım
  • ztealth kullanıcısına yanıt
    Ormanım Hanımları Görevinden devam et.

• Arkadaşlar Redenia'nın En Çok Arananı görevinde Radovid bana Philippia'yı bulmamı söylüyor, sonra da işkence edecekmiş. Lakin ben Philippia'yı korumak istiyorum. Göreve devam edersem Philippia'yı korumak gibi bir seçeneğim olacak mı yoksa tüm şartlar Philippa'yı Radovid'e teslim etmek mi?

• Merak etmeyin dediğiniz olay gerçekleşmeyecek. Göreve devam etmenizi öneririm.
  • VideoGamerOnline kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam.
  • Ps4 pro desteği gelecek mi bu oyuna?

• Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Şirket hala yama üzerinde çalışıyor sanırsam. Link burda

http://www.playstationlifestyle.net/2017/06/12/the-witcher-3-ps4-pro-patch-in-the-works/
  • Arkadaşlar oyunun sonuyla ilgili yardım lazım bilen arkadaşlar spoileri okuyup cevap verirse sevinirim..

Şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar oyunun sonunda cirinin witcher olmasını , imparatoriçe olmamasını ve aynı zamanda nifgaardın savaşı kazanmasını (radovid ve dikjstrayı öldürmek istiyorum) yani basitçe ciri witcher olacak, emryhis o ülkeyi vassalı yapacak. ama rehberlere baktığım zaman eğer dikjstrayı öldürürsem ciri imparatoriçe olacak diyor. Bu doğrumu? bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flakel -- 6 Ağustos 2017; 22:59:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Ps4 pro desteği gelecek mi bu oyuna?

Gelmeyecek. Gelse bile cozunurluk yukseltmekten baska bir ekleme olmaz. Boost mode ile suan frame dususu olmadan 30 fps oynayabilirsiniz. Ki Pro'nun supersampling teknigiyle goruntu daha da netlesiyor ve bence cok cok yeterli. Daha iyisi zor. Pc'de bile olabilecek en iyi detayda oynuyorsunuz bu halde.

Ama 60 Fps'yi bu nesilde acik dunya oyunlarinda hicbir konsolda beklemeyin. Ne yeni cikacak olan Xbox ne de PS Pro 60 fps amaciyla cikmadi. Daha net goruntu, biraz daha gelismis grafikler amaciyla cikti ki bu yuzden GPU yukseltildi. Ama Cpu temelde hepsinde ayni, Jaguar islemci. Bu da gunumuz grafiklerinde 60 fps verecek gucte degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 6 Ağustos 2017; 23:8:2 >
  • Flakel kullanıcısına yanıt
    Hayır dikjstrayı öldürürseniz eğer sadece nilgaardın savaşı kazanmasını sağlamış olursunuz.
  • 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.