Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CANBUYUK06

Oda aklımda bulunsun load süresi biraz uzun ama olsun:) cok tesekkur ederim epey yardımcı oldun

eyvallah.benimde canım çekti.GOTY plat lamıştım.normal sürüm edinip tekrar platlayasım var.
  • ykrr kullanıcısına yanıt
    Al bence tekrar hiç düşünmeden. Zaten bu oyundan insan sıkılmıyor asla.Hiç birşey yapmayıp ata binip etrafta gezmek şehirdeki muhabbetleri dinlemek bile ayrı bi zevk :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CANBUYUK06

Al bence tekrar hiç düşünmeden. Zaten bu oyundan insan sıkılmıyor asla.Hiç birşey yapmayıp ata binip etrafta gezmek şehirdeki muhabbetleri dinlemek bile ayrı bi zevk :)

valla xbox da ve pc de bitti.ps4 platlandı.açıkçası gözümde kesmiyor gibi.ama ileride alacağım nornal versiyonu.
  • Oyunun suyunu çıkardım, kitaplara başlayacağım.

• Keşke kitaplar oyunun öncesini değilde wild hunttan sonrasını anlatıyor olsaydı. Wild huntı ve dlcleri yalayıp yutunca insan merak ediyor devamı nasıl olurdu diye?

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Oyunun suyunu çıkardım, kitaplara başlayacağım.

Kitapları nereden aldınız. Ben en ucuz kitap yurdun dan buldum 22 tl sanırım...

• quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Keşke kitaplar oyunun öncesini değilde wild hunttan sonrasını anlatıyor olsaydı. Wild huntı ve dlcleri yalayıp yutunca insan merak ediyor devamı nasıl olurdu diye?

Oyunu oynadıktan sonra kitapları okumak çok zevkli. Karakterler ve dünyayı tanımak büyük avantaj...

• Kitaplar hikayenin hangi bölümünü anlatıyor acaba?
  • yayengec kullanıcısına yanıt
    D&R webden aldım. 24 küsür tl falan orada da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Husqv4rn4

Kitaplar hikayenin hangi bölümünü anlatıyor acaba?

Kitapların oyundaki ana hikayeyle bağlantısı yok... Oyundaki yan görevlerdeki senaryolar gibi birinci kitap, birden fazla hikaye barındırıyor, bazıları birbiriyle bağlantılı... İkinci kitap ise sanki tek bir konu üzerinde dönecek gibi ama onunda oyun senaryosuyla bağlantısı yok gibi... Şimdiye kadar çıkan kitaplar sanki oyunda anlatılan dönemden önce geçiyor gibi...

• yayengec kullanıcısına yanıt
    Aslinda last wishin son bolumu skelliegede ki bir yan gorevle alakali.Kitabi okuyanlar olayi oyunda gorunce gecmisini hemen hatirliyor.Spoiler vermek istemedigim icin ustu kapali anlattim.

• Yennefere su dökemez ama çok iyi değil mi bu kız

Edit: Sırf üstüne gül kotlatmamak için sevişmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --CarpeDiem-- -- 7 Haziran 2017; 15:25:52 >

• Arkadaşlar bir sorum olacak; Bendeki Witcher 3 GOTY kutulu ve Türkçe altyazılıydı,şimdi dijital olarak almayı planlıyorum ama save dosyalarımda uyumsuzluk sorunu yaşamak istemiyorum. Oyunda 150 saati devirmiştim ve şimdi tekrardan oynamak istiyorum. Örneğin Rus PSN'de Türkçe altyazı mevcut,oyunu Rus PSN,den alsam save dosyalarımda sorun yaşar mıyım? İlla TR PSN'den mi almak gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Oyunun suyunu çıkardım, kitaplara başlayacağım.

İlk kitabı bitirdim gayet güzeldi, diğerine başlayacağım ben de.

• İlk dlc'yi bitirdim bu akşam.

Gaunter O'Dimm benim açımdan efsane oyun karakterleri sıralamama birinci sıradan giriş yaptı.Müthiş karakter olmuş ya.Keşke daha uzun olsaydı dlc

• Beyler yeni basladim oyuna acemiyim,ilk yan gorevlerden birinde oglehuyelasi hayaletleriyle kapisiyorum normal zorlukta her defasinda oluyorum,o yaratiklarla daha iyi savasabilmek icin sanirim oglehuyelasi yagiyla iksir elde etmem gerekiyo ama nasil ve nereden bilmiyorum sagi solu cevreyi epey aradim bisey bulamadim

• yilmazz16 Y kullanıcısına yanıt
    Kılıca süreceğin yağın etkisi vuruşta verdiğin hasarı artırır (yağın seviyesine göre %10-25-50 gibi) ama öğlenhüyelasını kesebilmen için asıl Yrden büyüsünü kullanmalısın, yere Yrden büyüsünü yaptıktan sonra hüyela Yrden'in üzerine gelince saldır, verdiğin hasar ciddi artacak ve daha kolay keseceksin.
    Dövüştüğün yaratıkların zayıflıklarını Yaratık Külliyat'ından görebilirsin.
    Yrden kurmana rağmen halen zorlanıyorsan o kontratı geç, ana göreve devam et.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Sagol hocam bilgi icin

• Oyunu hatim eden arkadaşlara sorularım varda yardım ederseniz cok sevinirim

Skelligedeki soru işaretleri hariç herşey bitti oyunda deathmarchda ng+ ya başlayayım diyorum diğer farklı hikaye secenekleri kacırdıgım gwent kartları ve bazı trophyler için 53 levelim biraz daha yükseltip öyle mi başlayayım? Bide ng+ baslayınca elimizdeki para efsunger setleri gidiyor mu kalıyor mu? büyük usta ayı için cok ugrastım bişey olmasını istemiyorum ona

• 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.