Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.607
Cevap
214
Favori
830.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ciriye hayranım. Yennefere de güzel tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ciri akar yen kim la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana hikayeyi 1 ay önce bitirdim ama araya başka oyunlar girdi. Horizon geldi falan kaynadı 2 DLC. Elimde mevcut ancak teşvik lazım Dlcler ana hikaye gibi sağlam mı beni bi gaza getirin hemen başlayayım. Çok üşeniyorum neden anlamadım halbuki çok beğendim 10/10 yani ama başka bir oyun istiyor canım o da piyasada yok şuan. Çoğunu bitirmişimdir sanırım. Beni gaza getirecek, dlcleri övecek yorumlara çok ihtiyacım var
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Aslına bakarsan dlcleri öyle çok da övmeye gerek yok, her biri başlı başına ayrı oyun olabilecek kalitede.
    Hearts of Stone'un hikayesi hayli hoşuma gitmişti, boss kapışmaları da ana oyundaki bosslardan çok daha zorludur, hazırlıklı gitmezsen bosslarda sıkıntı yaşama ihtimalin hayli yüksek.
    Blood and Wine'ın ise atmosferi çok iyidir, seni bambaşka bir diyara götürüyor sanki oyuna yeniden başlamışsın gibi oluyor. Bu ikinci dlcnin yan görev, kontrat çeşitliliği hayli iyidir, uzunca bir oyun süresi sunar ayrıca dlc içinde özel bir Gwent turnuvası dahi bulunuyor.
    Oynayanlar zaten farkına varıyor ama yine de belirtmeden geçemeyeceğim Witcher, ana oyun olsun dlcler olsun verilen her kuruşa değen bir oyun, son 10 yıl içerisinde oynadığım en başarılı ve dolu dolu oyun olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar nette arayıp durdum bir türlü olmadı steamdan withcear 2 yi indirdim. bugün,oyuna başla dediğimde uygulama düzgün başlatılamadı hatası verdi 007b olan.diğer oyunları açıyor,wtcher 3ü arıyor.kafama göre dll atmak istemiyorum ne yapmam lazım:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkandede

arkadaşlar nette arayıp durdum bir türlü olmadı steamdan withcear 2 yi indirdim. bugün,oyuna başla dediğimde uygulama düzgün başlatılamadı hatası verdi 007b olan.diğer oyunları açıyor,wtcher 3ü arıyor.kafama göre dll atmak istemiyorum ne yapmam lazım:(

Burasi ps4 konusu, yanlis yerdesin dostum, biz takiyoz oynuyoz

Gerisine karismiyoz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Aynen yaa ana hikayeyi bitireli 3 ay olmuştur sonra ellemedim geçen hafta isteksiz bir şekilde girişeyim dedim ilk boss çok zorlayınca bıraktım bende. Hem diğer oyunlardan vakit hemde cesaret bulamıyorum girişmeye. Oyunun konsolun yanında durması bile heyecan veriyor ve "Bir gün seni oynayacağım tatlı şey" diyorum

• Cirinin motion capture yapıldığı aktör kim bulamadım bir türlü .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Aynen yaa ana hikayeyi bitireli 3 ay olmuştur sonra ellemedim geçen hafta isteksiz bir şekilde girişeyim dedim ilk boss çok zorlayınca bıraktım bende. Hem diğer oyunlardan vakit hemde cesaret bulamıyorum girişmeye. Oyunun konsolun yanında durması bile heyecan veriyor ve "Bir gün seni oynayacağım tatlı şey" diyorum

Valla aynı kafadaymışız hocam

• Arkadaşlar donuz eti ve derisine en fazla parayi kim veriyor para kasmak icin baya topladim ama benden 5e alip kendileri 30a satiyorlar para çok lazım acilen.

• Arkadaslar cok kotu bir bug basima geldi. Duvardan atlayamiylrum. Karakter duvara tosluyo. Ne yaptiysam olmadi ve internetten arastirdigima gore cozumu yokmus. Bu kadar sacma birsey olabilir mi ya ? Ne yapmali ne etmeli biri bana yardim etsin :(

• F-G kullanıcısına yanıt
    Bende çıkamıyorum sanmıştım ama zorlayınca çıkmıştı duvardan. Çıkamazsan son kayıttan oyunu başlatabilirsin.

• Merhaba kiera metz le ilgili bir sorum var.

Bi keira ile guzelce sevistik sonra beni uyutup alexdera nin notlarini calmak icin kuleye gitmis.Burda bize iki secenek birakiyor ya keirayi oldur ya da birak rodvid midir nedir ona gitsin burada save aldim hatunu oldurmesem ne gibi bir gelecek bekliyor merak ettim.Keza hatunu oldurmek istemiyorum cok guzel cunku.

• viktor1574 kullanıcısına yanıt
    öldürme şatoya yolla bro
  • Biraz gec oldu ama evet

• quote:

Orijinalden alıntı: viktor1574

Merhaba kiera metz le ilgili bir sorum var.

Bi keira ile guzelce sevistik sonra beni uyutup alexdera nin notlarini calmak icin kuleye gitmis.Burda bize iki secenek birakiyor ya keirayi oldur ya da birak rodvid midir nedir ona gitsin burada save aldim hatunu oldurmesem ne gibi bir gelecek bekliyor merak ettim.Keza hatunu oldurmek istemiyorum cok guzel cunku.

Bir seçeneğin daha var kaer morhen e gönder hem oldurmemis olursun hemde oradada işine yarar

• Ana oyunu mutlu sonla bitirdim dlc lere başladım ayı okulu zırhını kullanıyorum büyük usta seviyesine çıkartacağım ama zırh için 'canavar kabuğu' istiyor nereden bulacağım bunu

• aydın_m A kullanıcısına yanıt
    Bir demirciye git. konuşup 'Sök' sekmesine gel. Canavarlardan topladığın eşyaların üzerinde dolaş. Parçalarsan ne vereceklerine bak. Mutlaka biri canavar kabuğu veriyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Bir demirciye git. konuşup 'Sök' sekmesine gel. Canavarlardan topladığın eşyaların üzerinde dolaş. Parçalarsan ne vereceklerine bak. Mutlaka biri canavar kabuğu veriyordur.

Bu hiç aklıma gelmemişti teşekkür ederim bu en son seviye değil herhalde ben şuan 5. seviyeye yukselttim ''Ustaca Yapım''

• Kolay yoldan nasil para kasiyorsunuz arkadaşlar ?

• 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.