Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
829.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Death marchta bitirme ve platinlemeyi ben sıfırdan başladığımda yapmıştım, kaçırılabilecek trophylere dikkat edersen ng+'a gerek kalmıyor. Death march zorluğunda oynarken 8-9 levele ulaşana kadar zorlanırsın ama o levellere ulaşıp, iksir, yağ, bombaları üretince oyun her level alışında gitgide kolaylaşıyor. Hatta benim tavsiyem herkesin oyunu death marchta oynaması yönünde çünkü diğer zorluklarda oynadığında sonlara doğru iyice kopuyor karakter, oyun da acayip kolaylaşıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

Overkill trophysi için bomba değil de igni kullanıyorum alev için mantıken kabul etmesi lazım ama vermedi bir türlü ?

%100 Bleeding yapan oku aldım, zehir atan bombayı da yapıyorum ardından igni ile gebertiyorum ama kabul etmedi ilginçtir, igni ile alan var mı bu trophyi, illa alev bombası şart mı ?

Igni ile de yaparsın ama igni her vuruşta %100 yanma vermiyordu, o yüzden her yapışın sayılmıyordur, bombanın yanma verme olasılığı %100 değilse bile daha yüksekti diye aklımda kalmış.

Igni gelişmiş benim yani adamı yakarak öldürüyor ama yine de vermedi.

@C-TRanger

O build videosu var mı, kılıçlar %100 olursa çok kolaylaşır ama o buildi yapmak meseledir bu sefer.

Ben overkill trophysini aldığımda daha TR altyazı güncellemesi falan çıkmamıştı, 1.20+'lı güncellemedeydi oyun, sonradan gelen güncellemeler bug oluşturdu mu bilemiyorum ama ben overkilli Velen'de Devil's Pit'in oradaki haydutlarda almıştım. Sona bıraktığım trophylerden birisiydi ama öyle çok zorlandığımı hatırlamıyorum. %100 bleeding veren oklar ile zehir ve yanma veren bombaları kullanmıştım. Gelişmiş igniyi bu bölgedeki haydutlarda kullanırsan işe yarar diye düşünüyorum. Başka bir düşmanda kullanıyorsan belki o düşmanın yanmaya karşı direnç özelliği veya ekipmanı olabilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Overkill trophysi için bomba değil de igni kullanıyorum alev için mantıken kabul etmesi lazım ama vermedi bir türlü ?

%100 Bleeding yapan oku aldım, zehir atan bombayı da yapıyorum ardından igni ile gebertiyorum ama kabul etmedi ilginçtir, igni ile alan var mı bu trophyi, illa alev bombası şart mı ?

Igni ile de yaparsın ama igni her vuruşta %100 yanma vermiyordu, o yüzden her yapışın sayılmıyordur, bombanın yanma verme olasılığı %100 değilse bile daha yüksekti diye aklımda kalmış.

@C-TRanger

O build videosu var mı, kılıçlar %100 olursa çok kolaylaşır ama o buildi yapmak meseledir bu sefer.

Ben overkill trophysini aldığımda daha TR altyazı güncellemesi falan çıkmamıştı, 1.20+'lı güncellemedeydi oyun, sonradan gelen güncellemeler bug oluşturdu mu bilemiyorum ama ben overkilli Velen'de Devil's Pit'in oradaki haydutlarda almıştım. Sona bıraktığım trophylerden birisiydi ama öyle çok zorlandığımı hatırlamıyorum. %100 bleeding veren oklar ile zehir ve yanma veren bombaları kullanmıştım. Gelişmiş igniyi bu bölgedeki haydutlarda kullanırsan işe yarar diye düşünüyorum. Başka bir düşmanda kullanıyorsan belki o düşmanın yanmaya karşı direnç özelliği veya ekipmanı olabilir.

Aynen hep orda yaptim şeytan cukuru bolgesindeki elemanlara, muhtemelen 6-7 olmustur ama 20 kere falan öldurdum vermedi daha bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oh be sonunda, çıldırıyordum az daha

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Gözün aydın. Death March ile de Gwenti halledersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Eyvallah, bakalım gwent hiç bilmiyorum youtube'da öğretici rehber gördüm 1-2 tane onları izleyeyim.
  • quote:

quote:

Eyvallah, bakalım gwent hiç bilmiyorum youtube'da öğretici rehber gördüm 1-2 tane onları izleyeyim.

Gwent çok keyiflidir hocam. Ben oyunun ortalarında keşfettim ama keşke başta başlasaydım diye çok pişmanım. Oyunun hikayesini bırakıp gwent quest kovalıyordum resmen o derece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

quote:

Gwent çok keyiflidir hocam. Ben oyunun ortalarında keşfettim ama keşke başta başlasaydım diye çok pişmanım. Oyunun hikayesini bırakıp gwent quest kovalıyordum resmen o derece

Evet çok güzel diyorlar yakında ayrı bir oyunu bile çıkacak.

• Lugos un oglunu kurtarma gorevi vardi lugos u sevmedigim icin hic gitmedim o göreve. Sonucta Secim oldu Hjmar ı destekledim . Sonra gorev basarisiz oldu yaziyor. Bir sıkıntı olmaz demi Lugos un oglunu kurtarmadım diye ?

Yani bölüm sonuna etkisi yoktur umarim !

• lvl 24 %14 deyim oyunda, ölümüne yan görev yapıyorum kuzeylilerin adaya yeni geçtim bi iki görev yapıp geri döndüm yan görevleri bitirmek için, gvent sevmiyorum, cat zırhına alıştım ama defans iyi olmadığı için çok yiyorum bakalım belki bear zırha geçerim. Skil olayını çok beğenmedim stünda 4 kutucuk var ama biz 3 kutucuğu aktif edebiliyoruz tek seferde ..

Spoiler!!!

Son olarak baron la karısı kayıp şehirde askerler halka zulüm ediyor ne zaman dönecekler acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grozny -- 13 Nisan 2017; 11:2:29 >
  • Oyun Ölüm Marşında bayağı bir kolay,zor diyordu herkes.Benim tek sıkıntım saate nasıl bakıyoruz,bir kere kaç saat oynadığımı gördüm bir daha bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Oyun Ölüm Marşında bayağı bir kolay,zor diyordu herkes.Benim tek sıkıntım saate nasıl bakıyoruz,bir kere kaç saat oynadığımı gördüm bir daha bulamadım

Envanter menüsünde R2 ye basılı tutunca çıkıyordu sanırım oyunun süresi.
  • 82 saat olmuş benim, daha gwent var deatch march var, tüm kontratlar trophysi var
  • quote:

Oh be sonunda, çıldırıyordum az daha

tebrikler :) kılıç ile mi yaptın yoksa kanama oku ve bomba ile mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Nerdeyse tüm kombinasyonları denedim ama en son şunu yaptım trophy açıldı;

Sırasıyla kılıç skillinde sol en alttaki kanama vuruşu açtım sonuna kadar geliştirdim bir kere vurdum kılıçla kanamaya başladı, şeytan püftopunu attım zehirledim sonra da igni ile yaktım verdi trophyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 13 Nisan 2017; 14:20:29 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@C-TRanger

bu kupa aynı sende olduğu gibi gelmedi bana uğraşmama rağmen. %95'de kaldı, platinleyemedim. çok koymuştu.

Hocam benim tek o kalsa sabahlara kadar kasar yine alırdım

Benim de platin yalan oldu muhtemelen, barondan eşsiz bir kart kazan görevi kırmızı yani başarısız görünüyor, tüm gwent karlarını al diye trophy varmış galiba o yüzden yandı mı yanmadı mı trophy bilmiyorum, hatta ben daha gwent oynamayı bilmiyorum sona bıraktım gwenti

Sadece Baron'un kartı ise sorun olmamalı sonradan Baron'un ofisinden alınabiliyor diye biliyorum o kartı ama platin için Gwent öğrenmek şart, özellikle turnuvayı iyi deste kurup Gwent öğrenmeden kazanamazsın.

ilk gwent turnuvası kolay, istediğin deste ile oynamana izin veriyor, ancak blood and wine dlc de sadece skelige destesi ile oynamana izin veriyor ki, 2.tur nilfgaardlı bir asilzade ile oynuyorsun. Neredeyse yenmen imkansız. Toplamda 30 veya 40 kere save-load yapmıştım. Gecemezseniz yardımcı olmaya çalışırım.

• quote:

82 saat olmuş benim, daha gwent var deatch march var, tüm kontratlar trophysi var

Oyun süresinden laf açılmışken...
    İlk oyunumun son kayıt dosyası. Zorluk en üstün bir altı. Bütün yan görevler, kontratlar, hazineler, soru işaretleri vs yapılmış durumda.

NG+ olarak Death March zorluğunda bitirdim onun süresine bakmadım. Şu an Heart of Stones DLC ile devam ediyorum DM zorlukta NG+ olarak.

• quote:

quote:

82 saat olmuş benim, daha gwent var deatch march var, tüm kontratlar trophysi var

İlk oyunumun son kayıt dosyası. Zorluk en üstün bir altı. Bütün yan görevler, kontratlar, hazineler, soru işaretleri vs yapılmış durumda.

NG+ olarak Death March zorluğunda bitirdim onun süresine bakmadım. Şu an Heart of Stones DLC ile devam ediyorum DM zorlukta NG+ olarak.

475 saat gerçek zaman değil. Malesef oyunun saat kısmı buglu.

• quote:

quote:

quote:

Nerdeyse tüm kombinasyonları denedim ama en son şunu yaptım trophy açıldı;

Sırasıyla kılıç skillinde sol en alttaki kanama vuruşu açtım sonuna kadar geliştirdim bir kere vurdum kılıçla kanamaya başladı, şeytan püftopunu attım zehirledim sonra da igni ile yaktım verdi trophyi.

hmm.. bende olmadı bir kere daha deneyim bu şekilde ya. belki gelir. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 13 Nisan 2017; 15:27:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Hey Maşallah

@Uygar___

Yaparsın hocam benim taktiğimi dene, en son attığım videodaki kurtlara git olacak

• 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.