Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.607
Cevap
214
Favori
830.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen yaaa ohaa dedim bende taşta yok atmaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80 levelim ng+ ile 2.kez bitirdim dlc leride daha oynamadım oynarsam 100 falan olurum heralde alınmamiş 5 tane kupam mi ne kaldı zaten 3-4 taneside gwent turnuvası falan cok sıkıcı ya bi çözeydim su gwentin esprisini
  • Beyler Yeni başladım haliyle karışık geldi biraz bu iksirleri yapmak için simya olayını bir çok malzeme istiyor ama nereden bulucam satılıyor mu yoksa loot yaparak mı bulucaz neyin üstünden çıktığı vs gösterse iyi olurmuş aslında

• dlc bir bölümündeyim bir karışım hazırla yazıyor ama hiçbir simyacıda o parçalar yok nasıl hazırlıcam bunu bir tavsiye verin
  • Level atlmak icin ne yapmak gerek

• lindeman kullanıcısına yanıt
    Yeterli xp kazanınca level atlıyorsun, ana görev ve kontratlara devam ettiğinde level atlarsın, soru işaretli yerlerde çıkan yaratık inlerini yok etme, terkedilmiş bölgeleri temizlemeden de bir miktar xp kazanırsın ama her zaman en fazla xp ana görevlerden gelecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta sonu blood and vine a başladım oyunuy ingilizce oynuyorum ve dehşet ağır bir dil kullanılıyor ama mükemmel bi harita olmuş. Oyundaki ilk 3 ana görevi yaptım sonra durdum bir sürü yan görev var granmaster şema görevlerini aldım ama daha yapmadım.

Sorum şu olucak bu wicther setleri için 5 büyük witcher okulunun şema toplama görevlerini aldım. Bu şemalar zırh setlerimde en son mastercrafted olan görüntülerde herhangi bir değişiklik sağlıyormu? Birde şuan 42 levelim en son bu zırhlar 34 levellikti bunları granmaster yapınca levelleri yükselecekmi yok yine 34 level mi kalacak? Şuan viper setini kullanıyorum ama birkaç level sonra yüksek levelli zırh setleri lazım olacak çünki.

• quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Hafta sonu blood and vine a başladım oyunuy ingilizce oynuyorum ve dehşet ağır bir dil kullanılıyor ama mükemmel bi harita olmuş. Oyundaki ilk 3 ana görevi yaptım sonra durdum bir sürü yan görev var granmaster şema görevlerini aldım ama daha yapmadım.

Sorum şu olucak bu wicther setleri için 5 büyük witcher okulunun şema toplama görevlerini aldım. Bu şemalar zırh setlerimde en son mastercrafted olan görüntülerde herhangi bir değişiklik sağlıyormu? Birde şuan 42 levelim en son bu zırhlar 34 levellikti bunları granmaster yapınca levelleri yükselecekmi yok yine 34 level mi kalacak? Şuan viper setini kullanıyorum ama birkaç level sonra yüksek levelli zırh setleri lazım olacak çünki.

leveller yükselecek ve şekil de değişecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Skellige ye geldim.
    Novigrad ta yapılmamış bazı kontratlarım vardı.
    Levelim düşük kalıyordu, sonraya bırakmıştım.
    Şimdi haritaya bakıyorum, novigrad a gitme yolunu bulamadım.
    Gidemiyor muyuz?
    Kalacak mı görevlerim?

Bir de elimde dünya rune taşı birikti.
    Bu zayıf taşları birleştirip güçlü hale getirebiliyor muyuz?
    3 zayıf, bir güçlü gibi. Hani mutajen de yapıyoruz ya.
    Yoksa satayım mı onları.
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Ya hocam aslında amacım 1 tane sağlam grandmasterı giyip diğerlerini malikanemde sergilemek 😀 Birde blood vine haritasında hiç rünwright var mı? Yoksa kılıç ve armorları yazdırmak için hep velendeki arabi dostumuza fast travel mı yapmamız lazım?

• cutepie kullanıcısına yanıt
    Skellige'de herhangi bir fast travel noktası açtıktan sonra Novigrad'a dönebilirsin. Ama Skellige'ye gittiğinde yapmadığın bazı görevler iptal oluyor Novigradda, onu bir kontrol et, öyle bir şey varsa ve oyunda tüm görevleri de başarıza düşmeden bitirmek istiyorsan önceki kayıt noktana dönmek isteyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 10 Nisan 2017; 12:51:9 >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Sağolasın cevap için hocam.
    Sadece kontratlar bıraktım ardımda yüksek lvl isteyen.
    Başka görev yoktu. İnş iptal olmamıştır.

Bir şey daha sorayım.

Novigrad ta Zoltan Reiz benden borcu için yardım istedi. Gwent kartı topla dedi 3 tane.
    Gwent oynamak zorunda kalacağım, sıkılırım diye almamıştım görevi, başının çaresine bak demiştim.
    Son baktığımda görev kaybolmuştu, vermiyordu artık.
    Bana ileride bir zararı olur mu bu durumun, Zoltan reiz üzülür mü, yardıma gelmemezlik yapar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cutepie

Sağolasın cevap için hocam.
    Sadece kontratlar bıraktım ardımda yüksek lvl isteyen.
    Başka görev yoktu. İnş iptal olmamıştır.

Bir şey daha sorayım.

Novigrad ta Zoltan Reiz benden borcu için yardım istedi. Gwent kartı topla dedi 3 tane.
    Gwent oynamak zorunda kalacağım, sıkılırım diye almamıştım görevi, başının çaresine bak demiştim.
    Son baktığımda görev kaybolmuştu, vermiyordu artık.
    Bana ileride bir zararı olur mu bu durumun, Zoltan reiz üzülür mü, yardıma gelmemezlik yapar mı?

Valla bilmiyorum o seçimin sonuçlarını. Ben tüm gwent kartları topladığım için (trophy var onunla ilgili) yadım edip kartları almıştım.

• cutepie kullanıcısına yanıt
    Hocam gwent oynamadığım için bende almak istememiştiö başta ama aldım. Zoltan istediği 3 kartı da gwent oynamadan alabiliyorsun, görevlere gittiğinde sana seçenek sunuyor ister gwentle ister gwentsiz

• jiraiiya kullanıcısına yanıt
    Tüh be, boşa üzmüşüm Zoltan reizi.
    Yoksa öl de ölelim bi abimiz.
  • Bu kurt,kedi gibi zırh ya da kılıçların görevlerini nereden alıyorduk.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Kedi okulu zırh şeması görevler bölümünde gözüküyor ama diğerlerini soru işaretlerini gezerek bulabilirsiniz. Haaa ben uğraşamam diyorsanızwww.gosunoob.com sitesinde şemaların nerde bulunduğuna dair rehberler var. Ayrıca bazı tüccarlar satıyorlar şemaları ama pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 10 Nisan 2017; 14:23:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Kedi okulu zırh şeması görevler bölümünde gözüküyor ama diğerlerini soru işaretlerini gezerek bulabilirsiniz. Haaa ben uğraşamam diyorsanızwww.gosunoob.com sitesinde şemaların nerde bulunduğuna dair rehberler var. Ayrıca bazı tüccarlar satıyorlar şemaları ama pahalı.

Eyvallah bir de karakter puanlarını sıfırlayabiliyor muyuz tekrar dağıtabilmek için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Eyvallah bir de karakter puanlarını sıfırlayabiliyor muyuz tekrar dağıtabilmek için ?

Evet hocam 1000 crown a satın aldığın iksirle sıfırlayabiliyorsun.İksirin satıldığı yerler de şu linkte var

http://www.gosunoob.com/witcher-3/skill-reset/

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.