Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sence mantıklı mı peki? Benim pek aklıma yatmadı ya? Örneğin 3 tane taş ekliyorum %5 özellikli burning-freeze-attack power yapsak, runeyazıcısının yazacağı hangi özelşik bunların toplamından fazla fayda sağlayabilir kılıca mesela?

Pek etkisi yoksa boşa 25k bayıldık adama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Hocam sence mantıklı mı peki? Benim pek aklıma yatmadı ya? Örneğin 3 tane taş ekliyorum %5 özellikli burning-freeze-attack power yapsak, runeyazıcısının yazacağı hangi özelşik bunların toplamından fazla fayda sağlayabilir kılıca mesela?

Pek etkisi yoksa boşa 25k bayıldık adama

mesela kılıcına anafor efektinin çapını uzatan rün yazıyor. bence sadece bu bile 100.000 altın eder.

armor'un kendine otomatik beleşe quen kalkan basması vs... bunlar çok iyi yükseltmeler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Anladım şimdi böyke anlatınca mantıklı geldi

Silver diagramı alınca viper setinin tüm diagramları tamamlanmış olacak viper setine runyazdırmaya kafa yoruyum blod and wine a da sağlam girmiş oluruz hem de

• Arkadaslar kırmızı mutajen bulamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Arkadaslar kırmızı mutajen bulamıyorum

farm noktaları var. "red mutagen farm" diye arat youtube'da.

• ownerplus kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunun başlarında hatta 10-12 levele kadar kırmızılar çok zor düşüyor ama ilerledikçe istemediğin kadar kırmızı mutajenin olacak oyunun başlarındaysan çok takma kırmızı mutajen düşürmeye bence

• Merhaba arkadaşlar,

Wolf school gear görevini yapıyorum ama haritada şuraya gir buraya git dediği yerlerde bişey çıkmıyor. Youtubedan kontrol ettim cesetlerden kitap tarzı şeyler buluyorlar ama ben aynı cesetlere baktığımda birşey çıkmıyor. PS4 de bu sorunu yaşayan var mı? Zaten görevdeki portal hiç aktif olmuyor o eksik kristalde gösterilen yerde çıkmıyor. Ordan aşağı atlayarak mağraya ulaştım ama mağra boş.
  • itachi84 İ kullanıcısına yanıt
    Göreve başlaman için hislerini kullanarak kırmızı kurt işaretini bulman gerek. Sağda solda duvarda taşta falan vardır o işarete gelip aktifleştirmeden diagramı lootlayamassın

• Elimde bolca zayıf rün ve gliff var.
    Mutajenlerdeki gibi bunları da 3 zayıf bir normal, 3 normal bir süper gibi birleştiremiyoruz mu?
    Yoksa bunun da ustası mı var.
    Çok sevmiyorum craft olayıyla vakit kaybetmeyi. Witcher setleri yetiyor bana. Uğraşmaya değer mi taşı, muskası, glifi.

Bir de Triss konusunda

Havuz başında öpmedim, gemiyle ayrılırken seni seviyorum demedim. Gitme, kal dedim. Gitti. Tren kaçtı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cutepie -- 4 Nisan 2017; 12:52:22 >
  • Arkadaslar sizce en iyi grand master hangisi .ben kurdu sectim adamimizda ayni koldan geliyor diye

• barbarbeku B kullanıcısına yanıt
    En iyi diye birşey yok, tamamen yetenekleri nasıl dağıttığına nasıl oynadığına (yakından saldırı, büyü ağırlıklı, bol iksir takviyeli, vb.) göre değişir karaktere uygun set tipi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mutajenler ne işe yarıyor arkadaşlar? Onları kullanmadan oyuna devam etmem mümkün mü? Bir ejderha kuşu var onu yenemiyorum dünden beridir. 8. Level olmadığımdandır belki. Mutajen eksikliğimden olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

Mutajenler ne işe yarıyor arkadaşlar? Onları kullanmadan oyuna devam etmem mümkün mü? Bir ejderha kuşu var onu yenemiyorum dünden beridir. 8. Level olmadığımdandır belki. Mutajen eksikliğimden olabilir mi?

sabırlı dövüşeceksin. oyunda öyle çok zor, aman aman bir düşman yok. dikkatli dövüş. 2 vur 1 kaç, zaman kolla. zayıflıklarına yüklen yaratık külliyatında yazan.

mutajenler önemli; karakterinin büyü, simya, saldırı güçlerini arttırmaya yarıyorlar. rehberi oku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 4 Nisan 2017; 15:2:20 >
  • Diyaloglar sırasında ekranı bulanıklaşıp yükleme yapan var mı benden başka ? Bazen yapmıyor ama başlayınca iyice kötüleşiyor , bunlar başlayınca envanter yüklemeleri vs de gecikmeye başlıyor ilk sayfadi yolu defalarca denedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Grozny

Diyaloglar sırasında ekranı bulanıklaşıp yükleme yapan var mı benden başka ? Bazen yapmıyor ama başlayınca iyice kötüleşiyor , bunlar başlayınca envanter yüklemeleri vs de gecikmeye başlıyor ilk sayfadi yolu defalarca denedim..

ara sıra oluyor o malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

Mutajenler ne işe yarıyor arkadaşlar? Onları kullanmadan oyuna devam etmem mümkün mü? Bir ejderha kuşu var onu yenemiyorum dünden beridir. 8. Level olmadığımdandır belki. Mutajen eksikliğimden olabilir mi?

sabırlı dövüşeceksin. oyunda öyle çok zor, aman aman bir düşman yok. dikkatli dövüş. 2 vur 1 kaç, zaman kolla. zayıflıklarına yüklen yaratık külliyatında yazan.

mutajenler önemli; karakterinin büyü, simya, saldırı güçlerini arttırmaya yarıyorlar. rehberi oku.

Teşekkürler.

Hocam ben bakıyorum da orada mesela yağlar yazıyor canavarın zaafı olan . Ama benim simya bölümümde o yağı yapamıyorum. Adı çıkmıyor. Yağı satın mı almam gerekiyor? Bir de kılıcımda 1. Level yazıyor. Ben 7. Level oldum . 7. Level kılıcı nereden bulabilirim? Kılıç ustaları satmıyor hiç. Adamlardan ölenlerden yağmaladıklarımda çok dandik kılıçlar hep.para da etmiyor satıyorum az paraya. Bir de kılıç ustasının orda Demir dövme yerinde X tıklayınca onarılma çıkıyor uzun süre kalıyor yavaşça doluyor. O ne anlama geliyor? Kılıçlarım mı gelişiyor? Vakit geçsin diye meditasyon yapınca da o simgeler kayboluyor.

Bir de fazla meditasyonun zararı var mı? Sık sık yapıyorum can barım doluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cutepie

Elimde bolca zayıf rün ve gliff var.
    Mutajenlerdeki gibi bunları da 3 zayıf bir normal, 3 normal bir süper gibi birleştiremiyoruz mu?
    Yoksa bunun da ustası mı var.
    Çok sevmiyorum craft olayıyla vakit kaybetmeyi. Witcher setleri yetiyor bana. Uğraşmaya değer mi taşı, muskası, glifi.

Bir de Triss konusunda

Havuz başında öpmedim, gemiyle ayrılırken seni seviyorum demedim. Gitme, kal dedim. Gitti. Tren kaçtı mı?

Evet hocam tren kaçtı artık Triss için.Oyunun hikayesinde geri dönüyor sonradan ama artık bir ilişkinizin olması mümkün değil.Bu saatten sonra yalnız kalmak istemiyorsanız Yennefer'a yürüyün ve onunla ilgili tüm ana görev yan görev ne varsa atlamadan yapın

• Ben tum grandmaster lere sahibim su an max lvl im oyunda rahat geziyorum her yerde nerdeyse sehirdeki askerlerle bile basedebiliyorum biraz tabi hepsi toplaninca tabana kuvvet bu arada bence oyunun en guzel kizi ciri bence

• Beyler GOTY sürümü indirime girmiş 74 tl kaçırmayın kaptım bir tane

• lıfenorm L kullanıcısına yanıt
    Hele bir 35 TL'lik kodlar gelsin nereye kullanacağımız belli oldu, us psnden alınma oyunu platinlemiştim bir de TR altyazılı platinleyelim bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.