Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
11.981
Cevap
224
Favori
615.095
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> RPG >> The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada
Giriş
    4389 Mesaj

Geçen sene Witcher 2-3 ayda bir indirime giriyordu, bu sene de öyle olur tahminimce, nisan veya mayısta indirime girer diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    lıfenorm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ejderha gibi bir kuş var. Mağarasına bomba attım çıktı bir türlü ölmüyor. 8. Levelmiş ben 7. Levelim ondan olabilir mi? Kaç kere denedim. Bunun çağresi yok mudur? 😰

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 levelin o kadar da fark etmemesi lazım, yaratığın adının ne olduğunu (griffin, basilisk, vb.) öğrenip yaratık külliyatından zayıflıklarına bakıp, ona göre hazırlık yapıp saldırırsanız kesilir bence.

|
    |
    16Kırmızı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar hearts of stonda runewright olan satıcıya 25k verip dükkanını en yüksek seviyeye çıkarttım. Ancak runewright işlemi yapınca örneğin gümüş kılıca; daha önce eklemiş olduğum tüm rünlerin yerine satıcının kılıca yazdığı tek özellik görünüyor.

Burayı tam anlayamadım bilen arkadaşlar anlatabilirmi?

%5 özellikli 3 tane rün taşı eklediğim kılıca runewright ile craftlama yapınca bu taşların özelliği kaybolup tamamen yerine sadece runewright özelliği mi geliyor? Yoksa hem daha önce kılıç soketlerine eklediğim taşların gücü Artı runewright eklentisi mi oluyor?

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Arkadaşlar hearts of stonda runewright olan satıcıya 25k verip dükkanını en yüksek seviyeye çıkarttım. Ancak runewright işlemi yapınca örneğin gümüş kılıca; daha önce eklemiş olduğum tüm rünlerin yerine satıcının kılıca yazdığı tek özellik görünüyor.

Burayı tam anlayamadım bilen arkadaşlar anlatabilirmi?

%5 özellikli 3 tane rün taşı eklediğim kılıca runewright ile craftlama yapınca bu taşların özelliği kaybolup tamamen yerine sadece runewright özelliği mi geliyor? Yoksa hem daha önce kılıç soketlerine eklediğim taşların gücü Artı runewright eklentisi mi oluyor?

sadece rün yazıcısının eklediği kalır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    653 Mesaj

Hocam sence mantıklı mı peki? Benim pek aklıma yatmadı ya? Örneğin 3 tane taş ekliyorum %5 özellikli burning-freeze-attack power yapsak, runeyazıcısının yazacağı hangi özelşik bunların toplamından fazla fayda sağlayabilir kılıca mesela?

Pek etkisi yoksa boşa 25k bayıldık adama

|
    |
    UyGaR___ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Hocam sence mantıklı mı peki? Benim pek aklıma yatmadı ya? Örneğin 3 tane taş ekliyorum %5 özellikli burning-freeze-attack power yapsak, runeyazıcısının yazacağı hangi özelşik bunların toplamından fazla fayda sağlayabilir kılıca mesela?

Pek etkisi yoksa boşa 25k bayıldık adama

mesela kılıcına anafor efektinin çapını uzatan rün yazıyor. bence sadece bu bile 100.000 altın eder.

armor'un kendine otomatik beleşe quen kalkan basması vs... bunlar çok iyi yükseltmeler.

Anladım şimdi böyke anlatınca mantıklı geldi

Silver diagramı alınca viper setinin tüm diagramları tamamlanmış olacak viper setine runyazdırmaya kafa yoruyum blod and wine a da sağlam girmiş oluruz hem de

|
    |
    UyGaR___ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Arkadaslar kırmızı mutajen bulamıyorum

farm noktaları var. "red mutagen farm" diye arat youtube'da.

|
    |

Hocam oyunun başlarında hatta 10-12 levele kadar kırmızılar çok zor düşüyor ama ilerledikçe istemediğin kadar kırmızı mutajenin olacak oyunun başlarındaysan çok takma kırmızı mutajen düşürmeye bence

|
    |
    ownerplus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Wolf school gear görevini yapıyorum ama haritada şuraya gir buraya git dediği yerlerde bişey çıkmıyor. Youtubedan kontrol ettim cesetlerden kitap tarzı şeyler buluyorlar ama ben aynı cesetlere baktığımda birşey çıkmıyor. PS4 de bu sorunu yaşayan var mı? Zaten görevdeki portal hiç aktif olmuyor o eksik kristalde gösterilen yerde çıkmıyor. Ordan aşağı atlayarak mağraya ulaştım ama mağra boş.
    Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır!
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur !!!

• Yüzbaşı
    653 Mesaj

Göreve başlaman için hislerini kullanarak kırmızı kurt işaretini bulman gerek. Sağda solda duvarda taşta falan vardır o işarete gelip aktifleştirmeden diagramı lootlayamassın

|
    |
    itachi84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mutajenlerdeki gibi bunları da 3 zayıf bir normal, 3 normal bir süper gibi birleştiremiyoruz mu?
    Yoksa bunun da ustası mı var.
    Çok sevmiyorum craft olayıyla vakit kaybetmeyi. Witcher setleri yetiyor bana. Uğraşmaya değer mi taşı, muskası, glifi.

Bir de Triss konusunda

Havuz başında öpmedim, gemiyle ayrılırken seni seviyorum demedim. Gitme, kal dedim. Gitti. Tren kaçtı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cutepie -- 4 Nisan 2017; 12:52:22 >

En iyi diye birşey yok, tamamen yetenekleri nasıl dağıttığına nasıl oynadığına (yakından saldırı, büyü ağırlıklı, bol iksir takviyeli, vb.) göre değişir karaktere uygun set tipi.

|
    |
    barbarbeku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mutajenler ne işe yarıyor arkadaşlar? Onları kullanmadan oyuna devam etmem mümkün mü? Bir ejderha kuşu var onu yenemiyorum dünden beridir. 8. Level olmadığımdandır belki. Mutajen eksikliğimden olabilir mi?

quote:

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

Mutajenler ne işe yarıyor arkadaşlar? Onları kullanmadan oyuna devam etmem mümkün mü? Bir ejderha kuşu var onu yenemiyorum dünden beridir. 8. Level olmadığımdandır belki. Mutajen eksikliğimden olabilir mi?

sabırlı dövüşeceksin. oyunda öyle çok zor, aman aman bir düşman yok. dikkatli dövüş. 2 vur 1 kaç, zaman kolla. zayıflıklarına yüklen yaratık külliyatında yazan.

mutajenler önemli; karakterinin büyü, simya, saldırı güçlerini arttırmaya yarıyorlar. rehberi oku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 4 Nisan 2017; 15:2:20 >
  • Binbaşı
    1626 Mesaj
    Diyaloglar sırasında ekranı bulanıklaşıp yükleme yapan var mı benden başka ? Bazen yapmıyor ama başlayınca iyice kötüleşiyor , bunlar başlayınca envanter yüklemeleri vs de gecikmeye başlıyor ilk sayfadi yolu defalarca denedim..

Orijinalden alıntı: Grozny

Diyaloglar sırasında ekranı bulanıklaşıp yükleme yapan var mı benden başka ? Bazen yapmıyor ama başlayınca iyice kötüleşiyor , bunlar başlayınca envanter yüklemeleri vs de gecikmeye başlıyor ilk sayfadi yolu defalarca denedim..

ara sıra oluyor o malesef.

|
    |
son dakika
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.