Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.607
Cevap
214
Favori
830.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

Ciddi olamazsın. O kadar yetenek için boşa mı uğraştım. Ya da dediğin iksiri bulmak gerekli simyayı yapabileceğimi mi sanıyorsunuz. Ben çok zorlanıyorum oynayamıyorum kendimi zorluyorum öğrenmek için ama beceremiyorum. Oyundan soğudum çok. Bu kadar zor neden yapmışlar. Yanda ben beceriksiz biriyim rpg oynayamıyorum. Çok moralim bozuldu oynayabileceğimi sandım ama yanılmışım.

Yetenekleri sıfırlayan iksiri simya ile yapmıyorsun. Bazı otacı ve simyacılar satıyor. 1000 altın olması lazım. Yetenek sıfırlıyor dediysem yetenek paunlarını yok etmiyor geri veriyor sen yeniden dağıtıyorsun.

Ayrıca çok zorlanıyorsan başka bir göreve geç. Levelin yükselip karakterin güçlenince tekrar gelirsin.
  • 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    O bahsedilen iksir satın alınıyor (1000 crown olması lazım fiyatı) ama lvl 7 iken satın alınamıyor olması lazım, senaryoda belli bir yere geldikten sonra yetenek sufırlama iksiri satılmaya başlıyordu.
    Bence kurtadamı kesmeye çok takılmayın, başlarda sınırlı yetenek ve iksir ike kurtadamları kesmesi gerçekten kolay değil, o görevi bırakın daha sonra yaparsınız, senaryoyu oynamaya devam edin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    çok iyi

• Havada karada

• 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    Saygıdeğer dostum, 7 levelde kesemiyorsan, 10 levelde tekrar gel. Bahsettiğin yer sanırım görev vardı bir tane avcının karısı kayboluyordu onu ararken rastliyordun kurtadama. Yani başka görevler yap geliş, sonra tekrar gel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

Ciddi olamazsın. O kadar yetenek için boşa mı uğraştım. Ya da dediğin iksiri bulmak gerekli simyayı yapabileceğimi mi sanıyorsunuz. Ben çok zorlanıyorum oynayamıyorum kendimi zorluyorum öğrenmek için ama beceremiyorum. Oyundan soğudum çok. Bu kadar zor neden yapmışlar. Yanda ben beceriksiz biriyim rpg oynayamıyorum. Çok moralim bozuldu oynayabileceğimi sandım ama yanılmışım.

Kurtadamı öldürmek zorunda değilsin. Ben de 3 4 kere denemiştim. Sonra fark ettim onu öldürmeden oyuna devam edebiliyorsun. Hiç takılmayın bence.
  • Arkadaslar baronun karisini bulamiyorum velendeki ipuclarini bul diyor ancak haritada herhangi bir yeri göstermiyor

• ownerplus kullanıcısına yanıt
    Diğer ana görevleri yapmaya devam et, o göreve sonradan otomatik olarak devam edeceksin.
  • Oyunda Trophy toplamaya çalışan var mı?
  • ownerplus kullanıcısına yanıt

Ormanın Hanımları görevini yapın. Baronun karısına bağlayacak sizi.
  • mhmtaslan kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene platinlemiştim oyunu, trophy kasacaksanız rehber kullanmanızı öneririm, kaçırılabilecek pek çok trophy mevcut.

• Arkadaşlar kolay gelsin oyunu cd ile uzun süre oynayanlar herhangi bir sorun olur mu cihazda gozun bozulmasi falan gibi cihazida baya zorlayan bir oyun olduğunu söylüyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar save dosyalarını buluta veya harici belleğe nasıl yedekleyebilirim oyun bazen hata verip kapanıyo hazırlığımızı yapalım 😊

• Film gibi oyun abi

• rehber süper olmuş.3-4 ay önce oyunu ilk oynadığımda 2 gün oynayıp bırakmıştım ne hikayeyi anlamıştım,ne oyunun mantığını.Ama şimdi ilk sayfadaki bütün şeyleri(geçmiş oyunların hikayesi,yetenekler,özellikler,ne nerede bulunur ne işe yarar) hepsini okuyup oyuna tekrar başlamayı düşünüyorum.Umarım bu sefer sarar.
  • arkadaşlar bi ara oyundan türkçe kaldırıldı gibi bir söylenti olmuştu.şuan durum nedir oyunu hala türkçe altyazılı oynayabiliyormuyuz acaba?
  • Arapça ve Osmanlıca var seçenek olarak, onlar da iyidir

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    valla ingilizce onlardan daha iyidir de,ben şimdi türkçe altyazılı oynayamıyacakmıyım ya?
  • TR PSN'den aldıysan oynarsın tabi ki, bu soru o kadar çok soruldu ve o kadar çok cevaplandı ki hala soran olursa böyle trollemeye başladık

• Ana hikaye ve hearts of stone bitti yan görevler vs 91 saat olmuş. Blood and wine sanki başka bi oyun gibi olmuş görsellik açısından renk paketleri çok daha güzel görünüyor. İlk defa oynadığım zaman çok az oynayıp bırakıp sattım daha sonra tekrar alıp deniyeyim dedim iyiki almışım diyorum efsane oyun.. Valla bu kadar seveceğimi düşünmezdim :)

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.