Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zepharoth , zepharoth Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sorum olacak Karga Tüneğinde yani Baronun olduğu yerde demirci var, onun görevini yapamıyorum bir türlü Umvrick mi her neyse işte o adamdan malzemeleri al diye bir komut var ancak yer işareti hızlı yolculuk olan yerlerin dibinde çıkıyor. Bug mı oldu ne??
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Yer isaretinin hizli yolculuk olan yerlerin dibinde cikmasinin anlami su: gorevi yapmak icin bulman gereken adam senin bulundugun bolgede degil baska bir bolgede bulunuyor, ornegin sen Novigrad'dasin adam ise Skellige'de, bundan dolayi yer isareti hizli yolculuk noktasini gosteriyor cunku once diger bolgeye hizli yolculuk ile gitmen gerekli, dogru bolgeye gittiginde yer isareti adamin yerini gosterecektir.
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolasın. Konsolu açar açmaz bakacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben şimdi hayatımda bu tür oyunu ilk defa oynadım daha önce hiç sevmezdim ama witcher 3 e hayran kaldım ve büyük zevkle oynadım şimdi indirim gelmiş tr psn ye ve bloodborne 59 TL diyor alsammi almasam mı witcher gibi değil mi mesela? Oynamış birileri bi kiyaslarsa çok sevinirim sağolun şimdiden
  • usuallysony U kullanıcısına yanıt
    Her ne kadar Witcher da Bloodborne da RPG olarak gecse bile iki oyun birbirinden hayli farkli oyunlar.
    Witcher'da karakterin iliskileri, diyaloglar, hikaye daha on planda, Bloodborne'da ise oynanis ve aksiyon on planda, Witcher'daki gibi zorluk seviyesini degistirme imkanin da yok, oyunun sana sundugu seviyede oynuyorsun.
    Eger daha once souls serisi oyunlari (demon souls / dark souls) oynamis ve sevmissen Bloodborne'u da seversin, tabi souls serisi oyunlari oynamadiysan da illa sevmeyecegin anlamina gelmez, bence sans verilmesi gereken bir oyun.
    Her iki oyunu da oynadim hatta platinledim bende iki oyunun da yeri ayri
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Her ne kadar Witcher da Bloodborne da RPG olarak gecse bile iki oyun birbirinden hayli farkli oyunlar.
    Witcher'da karakterin iliskileri, diyaloglar, hikaye daha on planda, Bloodborne'da ise oynanis ve aksiyon on planda, Witcher'daki gibi zorluk seviyesini degistirme imkanin da yok, oyunun sana sundugu seviyede oynuyorsun.
    Eger daha once souls serisi oyunlari (demon souls / dark souls) oynamis ve sevmissen Bloodborne'u da seversin, tabi souls serisi oyunlari oynamadiysan da illa sevmeyecegin anlamina gelmez, bence sans verilmesi gereken bir oyun.
    Her iki oyunu da oynadim hatta platinledim bende iki oyunun da yeri ayri

Denicem bakalım çok sağolasın kardeşim

• usuallysony U kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, dün belirtmemişim, Bloodborne'un Witcher'dan farklı olarak multiplayer özellikleri de bulunuyor.
    Plus üyeliğin varsa başka oyuncuları birlikte boss kesmek veya bölümde ilerlemene yardımcı olmak için çağırabiliyorsun hatta başka oyuncularla düelloda kapışabiliyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodborne goty mi yoksa standart sürümünümü tavsiye edersiniz? Çok fark var mı arada birde ikiside Tr altyazı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Ben US PSN'den oynadım ama TR PSN'den alırsanız Türkçe altyazı var diye biliyorum.
    GOTY versiyonun farkı ana oyun + oyuna çıkan ücretli DLC olan Old Hunters'i içermesi, ana oyunu sevdiyseniz DLC'yi de mutlaka almak istersiniz, zorluğu ve uzunluğu ile DLC fiyatının hakkını veriyor.

Bu arada bunları Bloodborne için yazdım ama tüm bu yorumlar Witcher 3 için de geçerlidir
    Her iki oyun da GOTY sürümleri alınası oyunlardır

• Her iki oyunuda oynamamayı yeğlerdim.. tekrar başlamak için 😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Ben US PSN'den oynadım ama TR PSN'den alırsanız Türkçe altyazı var diye biliyorum.
    GOTY versiyonun farkı ana oyun + oyuna çıkan ücretli DLC olan Old Hunters'i içermesi, ana oyunu sevdiyseniz DLC'yi de mutlaka almak istersiniz, zorluğu ve uzunluğu ile DLC fiyatının hakkını veriyor.

Bu arada bunları Bloodborne için yazdım ama tüm bu yorumlar Witcher 3 için de geçerlidir
    Her iki oyun da GOTY sürümleri alınası oyunlardır

Sağolun cevap için witcher goty nin kutulu sürümü var parasını sonuna kadar haketti. Bloodborne Tr altyazı biliyorum da goty ek paketler ile birlikte Tr altyazı olup olmadığını bilemedim goty alacağım sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dün akşam Sezon Pass aldım oyuna. Henüz indirmedim ekleri ama merak ettiğim birşey var.
    Şimdi benim Level 70 karakterim ve Death March zorlukta bitirilmiş bir New Game Plus kayıt dosyam var.
    Heart of Stone görevlerine başlarken bu NG+ oyundan devam edebiliyor muyum?
    Yoksa NG+ plus olmayan oyundan mı devam etmek zorundayım?
  • Arkadaşlar oyunun ilk kitabı çıkıcaktı Pegasus yayınları tarafından fakat 1-2 aydır ses seda yok var mı bilen birisi kitap ne zaman raflarda olucak?
  • Bu oyunu proda deniyen varmı, fark varmı misal 60 fpsmi proda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Dün akşam Sezon Pass aldım oyuna. Henüz indirmedim ekleri ama merak ettiğim birşey var.
    Şimdi benim Level 70 karakterim ve Death March zorlukta bitirilmiş bir New Game Plus kayıt dosyam var.
    Heart of Stone görevlerine başlarken bu NG+ oyundan devam edebiliyor muyum?
    Yoksa NG+ plus olmayan oyundan mı devam etmek zorundayım?

Hearts of Stone veya Blood and Wine görevlerini ister new game +'ta ister senaryosu yeni bitirilmiş oyun ile oynayabilirsiniz.
    İsterseniz de hiç eski save kullanmadan direk bu görevlerden başlayabilirsiniz, oyun size bu seçenekleri sunuyor.
    Ama benim tavsiyem new game +'a geçmeden bir sefer oynamak, böylelikle aynı karakter ile eklenti görevlerini new game +'ta ikinci sefer oynama imkanınız olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Bu oyunu proda deniyen varmı, fark varmı misal 60 fpsmi proda?

PS4 Pro için bu oyuna herhangi bir yama/güncelleme gelmediği için normal ps4'ler gibi oynuyormuş, fark yokmuş.

• Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncy -- 24 Aralık 2016; 21:10:08 >
  • Heart of Stone'a başladım kafadan glitch tosladı. :S
  • Baslarda cok sevmistim ama bi kac yerde takilmam ve 2 gundur rahat 1-2 saatimi oyalanarak gecirmem cok canimi sıktı Bu tur oyunlara acik degilim , heralde bu yuzden zorlandim ve zorlandigim oyunlarda da bi stres basiyor beni . The witchrr 3 maceram sonlanacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Baslarda cok sevmistim ama bi kac yerde takilmam ve 2 gundur rahat 1-2 saatimi oyalanarak gecirmem cok canimi sıktı Bu tur oyunlara acik degilim , heralde bu yuzden zorlandim ve zorlandigim oyunlarda da bi stres basiyor beni . The witchrr 3 maceram sonlanacak gibi

Asla bırakma hayatında gorebelicegin en muhteşem oyunu bırakmış olursun bende bu türü hiç sevmezdim ilk defa witcher 3 oynadim bende takıldım bazen ama bırakmadım sende sabret pişman olursun sonra

• 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.