Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o da aynı.

ps4 modunda çalışıyor çünkü oyun. pro özelliklerini kullanmıyor. işlemci de gpu'da kırpık moda geçiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu oyundaki herşeyi 5 senede felan bitiririm herhalde. Hiç vakit olmuyor oynamak için 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CANBUYUK06 -- 22 Aralık 2016; 17:57:02 >
  • Oyunda öldükten sonra yükleme süresi zulüm velende kanlı baronun kızını buldum karısı için ipuçları bul diyor ama yönlendirme Yok kalakaldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Diğer görevlere devam et o ilerler. Cadili görevi yap

• merhabalar benim şöyle bir sıkıntım var. oyunu dijital sürününü kendi hesabımda 15 saat kadar oynadım sonra kutulu versiyona geçtim. oyunun cusa kodu farklı. önceki savelerimi göremiyorum. bu durumu düzeltmenin bir yolu var mı? yoksa yaklaşık 15 saatim çöpe gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyDeS -- 23 Aralık 2016; 10:46:5 >
  • Sezon Pass'a indirim gelmiş nihayet ama çok da fazla bir indirim değil. 70 TL'den 50 TL'ye düşmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyDeS

merhabalar benim şöyle bir sıkıntım var. oyunu dijital sürününü kendi hesabımda 15 saat kadar oynadım sonra kutulu versiyona geçtim. oyunun cusa kodu farklı. önceki savelerimi göremiyorum. bu durumu düzeltmenin bir yolu var mı? yoksa yaklaşık 15 saatim çöpe gidecek.

malesef o işin çözümü yok.

ama emin ol bu oyun için 15 saat çok ufak bir süre. tekrardan başla rahat rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: HyDeS

merhabalar benim şöyle bir sıkıntım var. oyunu dijital sürününü kendi hesabımda 15 saat kadar oynadım sonra kutulu versiyona geçtim. oyunun cusa kodu farklı. önceki savelerimi göremiyorum. bu durumu düzeltmenin bir yolu var mı? yoksa yaklaşık 15 saatim çöpe gidecek.

Henuz PS4 save resigner yapacak bir yazilim olmadigi icin CUSA kodlari farkli ise malesef yapilacak hicbir sey yok, bastan baslaman gerekecek fakat ilk oynadigin zaman oyunun baslari oyun mekaniklerini ogrenmekle geciyor, bunu sen de gormussundur, simdi daha deneyimli oldugun icin daha once 15 saatte geldigin yere simdi belki yari surede gelirsin diye dusunuyorum, kaybin buyuk sayilmaz.
  • Merhabalar çok arada kaldım o yüzden buraya sorayım dedim. Öncelikle ingilizcemin yeterince iyi olduğunu düşünüyorum. Oyun GOTY si TR psnde 90 tl fakat ben ingilizce primary goty hakkını 30 liraya buldum sizce değer mi aradaki farkı vermeye ?
  • römercan kullanıcısına yanıt
    ingilizcen çok iyi ise tabiiki değmez.

lakin maddi durum var ise türkçe yapmalarına teşekkür babında tr psn'den satın alman şık olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 23 Aralık 2016; 14:27:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Merhabalar çok arada kaldım o yüzden buraya sorayım dedim. Öncelikle ingilizcemin yeterince iyi olduğunu düşünüyorum. Oyun GOTY si TR psnde 90 tl fakat ben ingilizce primary goty hakkını 30 liraya buldum sizce değer mi aradaki farkı vermeye ?

hocam oyunun ingilizcesi oldukça ağır

yani normal bir ingilizce ile anlaşılacak gibi değil

mesela oyunun bir şarkısının sözleri: (spoiler sayılmaz)

You flee my dream come the morning
    Your scent - berries tart, lilac sweet
    To dream of raven locks entwisted, stormy
    Of violet eyes, glistening as you weep

bu dörtlükte ne anlatıldığını gerçekten anlıyosan ingilizcesini al

yok anlamıyosan tüm oyun bu tarz sözler üzerinden gidiyor, arada kırık lehçeler vs vs de var

eziyet olur direk türkçeden başla

• Arkadaşlar İbrahim savis first map oxenfurtta denmiş ama ben bulamadım nerede tam olarak?
  • GoldenEye350 kullanıcısına yanıt
    Kaer Trolde'den alabilirsin bahsettiğin yerde yok ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 23 Aralık 2016; 14:58:23 >
  • Witcher 3 standart sürümü diski var bende,şimdi season pass almak için ayrı hesap açsam oyuna devam edebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForqotteN

Witcher 3 standart sürümü diski var bende,şimdi season pass almak için ayrı hesap açsam oyuna devam edebilirmiyim?

disk kaçıncı bölge ise dlc'yi de o bölgeden hesap açıp satın almalısın. o zaman olur.

• Hocam bu ara çok para harcadım oyuna o yüzden böyle kardeşlik yapıyorum malesef. Eğer çok beğenirsem koleksiyonluk türkçesini de alabilirim ileride belki

@bilkerk
    Yolladığınız dörtlükten sadece "glistening" kelimesini çıkaramadım hocam şimdilik ingilizce alsam daha iyi olacak maddi açıdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Hocam bu ara çok para harcadım oyuna o yüzden böyle kardeşlik yapıyorum malesef. Eğer çok beğenirsem koleksiyonluk türkçesini de alabilirim ileride belki

@bilkerk
    Yolladığınız dörtlükten sadece "glistening" kelimesini çıkaramadım hocam şimdilik ingilizce alsam daha iyi olacak maddi açıdan.

walla ben uyarımı yaptım

bi de bu çok uzun soluklu bi oyun dlc ler hariç 150 saat harcadım

ha ingilizce anlarmısın evet anlarsın ana görevde olup biteni

ama o kadar çok yan görev karakter konuşma kitap varki bi süre sonra okumaktan sıkılırsın skip der geçersin sahneleri ki bu aşamaya geldiğinde 20-30 saati devirmiş olursun geriye de dönemessin

ha bunları londrada yüksek lisans yapmış biri olarak söylüyorum, gidip de yurtdışında filan belli bi zaman geçirdiysen tabi ki al ama onda da polonyalıların muhteşem aksanına takılacaksın

yine de karar senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilkerk -- 23 Aralık 2016; 16:21:50 >

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam saolun

• Oyunun bende secondary hesabı var.Primary hesap alsam saveleri aktarabilir miyim ?

Bu oyunu satmam ben ana hesabımda dursun bir kenarda.Yüzde yüz bitmesi ne kadar zaman alır bilmem ana hikaye bitse bile açar açar oynarım ara sıra.Öyle bir oyunmuş ki bütün övgüleri hak ediyor.
  • römercan kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ilk pc de oynamıştım bir kaç bölüm ama İngilizce bilmekte yetmiyor anlamadığım, kaçırdığım çok espiri ve betimlemeler varmış. Haa eğer ben sadece olayın özünü anlayayım o zaman ingilizce versiyonunu alın.

• 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.