Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.607
Cevap
214
Favori
830.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erhan911

eşyalarda terfi denilen bir şey var anlamadım.nedir,nasıl yapılıyor,ne işe yarıyor ?

birde rüns denilen bir şey var galiba onuda anlamadım.

meditasyon yapınca hem can yenileniyor,hemde iksirler doluyor değil mi ? bunu uzun ya da kısa tutmanın bir önemi var mı,her zaman meditasyon yapılabilir mi sakıncası var mı?

karakter geliştirmede açık slotlara geliştirilen özellikleri koyunca yeteneğimiz artıyor ve mutagenlerde artı bir özellik veriyor değil mi ?

biraz bilgi verebilir misiniz lütfen.

Witcher zırhları büyük usta seviyesine getirildiklerinde terfi oluyolar kardeşim onuda blood and wine dlcsinde bir zirhci var onda yaptiriyosun diğer soruna gelirsek rüns denilen şey eşyalarına efsunluyosun değişik özellikler ekliyor eşyalarına oyunu kolay ve normal zorluk seviyesinde oynuyorsan meditasyon canını ve iksirleri bombaları tazeler istediğin kadar meditasyon yap herhangi bir sorun olmaz son olarak karakter bölümünde boş slotlara aktif ettiğin yetenekleri koyuyorsun slotlara yerlestirmezsen kullanamazsin o özellikleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ibarut8907

quote:

Orijinalden alıntı: usuallysony

quote:

Orijinalden alıntı: ibarut8907

Goty versiyonuna indirim gelecek mi acaba yılbaşı indirimlerinde?

Liste sızmıştı yılbaşı indirimlerinde goty surumu yoktu kardeşim maalesef

Hadi ya, kötü oldu bu. İndirime girmesini bekliyordum ben.

Şuanda sadece tek oyun indirimde goty sürümü değil ama alicaksan kesinlikle goty almalısın efsane oyun

• usuallysony U kullanıcısına yanıt
    Rus psn'de Türkçe altyzı mevcut mu peki?

Birde goty sürümü indirimdeyken kaç liraydı acaba bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

rus psn'de türkçe mevcut.
    benim hatırladığım 84 ya da 89 tl idi goty sürüm indirim gördüğünde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark souls bırakacağım sanırım ya tamam güzel ama ne bileyim bu varken Türkçe iken onu oynayamıyorum
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    zepharoth kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler o zaman beklemek daha mantıklı gibi iki oyun kampanyasında başka oynayacağım oyun yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn46 -- 19 Aralık 2016; 9:53:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

rus psn'de türkçe mevcut.
    benim hatırladığım 84 ya da 89 tl idi goty sürüm indirim gördüğünde.

GOTY surum %40 indirime girmisti, 89 TL idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Dark souls bırakacağım sanırım ya tamam güzel ama ne bileyim bu varken Türkçe iken onu oynayamıyorum

bırakılır mı o ya.
    witcher'ın suyunu çıkart, sonra dark souls pvp yap. invade at. o oyunun süresi yok, server'lar kapanana kadar oynanır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mecbur Goty sürümünün indirime girmesini bekleyeceğiz.. Şuan durum öyle gözüküyor. Çok oynamak istediğim bir oyun.
  • 5 gün yıllık izin aldım şu oyun için. günde en az 5 saat oynadım ve 16. seviyeye anca gelebildim. üçüncü bölgenin (adını unuttum ada olan) ilk ana görevindeyim. amacım en hızlı yoldan hikayeyi bitirip daha sonra haritada bulunan bütün soru işaretlerini açmak. altyazıların boyu dışında oyunla ilgili bir sıkıntım yok.

ps4'de hangi oyunu kaç saat oynadığımı gösteren bir ayar var mı? ben bulamadım.

• Fena
  • Muhteşem oyun ya. Sürekli bir yerlere farklı hikayelere götürüyor kapatamıyorsun da bundan sonra ne olacak acaba diye merak ettiğinden. Daha başındayım oyunun bakalım neler olacak? Sürekli ölüp de duruyorum savaşmaya alışamadım :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

5 gün yıllık izin aldım şu oyun için. günde en az 5 saat oynadım ve 16. seviyeye anca gelebildim. üçüncü bölgenin (adını unuttum ada olan) ilk ana görevindeyim. amacım en hızlı yoldan hikayeyi bitirip daha sonra haritada bulunan bütün soru işaretlerini açmak. altyazıların boyu dışında oyunla ilgili bir sıkıntım yok.

ps4'de hangi oyunu kaç saat oynadığımı gösteren bir ayar var mı? ben bulamadım.

Bekarken çıkacaktı şu güzelim oyun ah ki ah
  • sorma ya. akşamları oynayamadım ben de aynı sebepten. bekar arkadaşlar çok şanslı...
  • Spoiler gibi ama tam değil de. O yüzden bitirenler okursa daha iyi olur.

Velen'in doğusundaki Benek isimli köyde yaşlı bir adam var, The Truth is in the Stars isimli yan görevde konuştuğumuz. Kahin gibi bir şey. Adama istediği şeyi bulup getirince bir kehanette bulunuyor. Oyunun sonunda olacakları söylüyor kısmen. Tabi hikayenin çok başlarında olduğumuz için sonuna kadar unutuyoruz ya da dikkat etmiyoruz. İkinci oynayışta farketmiştim.

• Ana oyunu bir çok yan görevle birlikte bitirip sattım ve şimdi uygun fiyata GOTY arıyorum ama bulamıyorum kafayı yiyeceğim.

• 1. The Witcher 3: Wild Hunt - TV Spot (0:02)
    2. The Witcher 3: Wild Hunt Cinematic trailer - Killing Monsters (0:26)
    3. The Witcher 3: Wild Hunt Cinematic trailer - A Night To Remember (2:31)
    4. The Witcher 3: Wild Hunt - Opening Cinematic - The Trail (6:48)
    5. The Witcher 3: Wild Hunt - Elder Blood Trailer (9:30)
    6. The Witcher 3: Wild Hunt - Rage and Steel Trailer (10:51)
    7. The Witcher 3: Wild Hunt - Beautiful World of The Witcher Trailer (12:42)
    8. Epic Year for The Witcher 3 - Official Trailer (14:53)
    9. The Witcher 3: Wild Hunt - Hearts of Stone (launch trailer) (17:04)
    10. The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine “New Region” Trailer (19:07)
    11. Witcher 3: Wild Hunt, The - VGX Trailer (21:39)
    12. The Witcher 3: Wild Hunt - E3 2014 trailer - The Sword Of Destiny (22:44)
    13. Witcher 3: Wild Hunt, The - Debut Gameplay Trailer (24:56)
    14. The Witcher 3: Wild Hunt - Official Gameplay Trailer (26:41)
    15. The Witcher 3: Wild Hunt - The Wolven Storm - Priscilla's Song (multilanguage) (31:19)
    16. The Witcher 3: Wild Hunt Recap Video (35:31)

Trailer'de geçen Görev/Boss yerlerini bilen var mı ? Bölge olarak ?

Ben böyle sahnelere denk gelmedim hiç görevler sırasında.

• Arkadaşlar bu Velendeki doğer ipuçları bulamadım ben . Yardımcı olacak var mı
  • Arkadaşlar 20 li levellere gelince Witcher Set i yapmalı mıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Arkadaşlar 20 li levellere gelince Witcher Set i yapmalı mıyım ?

hocam setler oyunda önemli yer tutuyor. 20. levelden once griffin set var sanki 16. 17. levelde mi ne açılıyor

setler dps değerlerinin yanında ek avantajlar veriyo. mesela griffin seti her bir zırh parçası için %5 spell power veriyo

ayrıca setler gerçekten çok karizma gözüküyolar. dahası bu setleri en ust seviyeye çıkarmak için baya bi para ve maden gerekiyo o da önemli bi challange

mastercrafted lar mesela 30+ levellerde açılıyo ve 10 saatimi sadece bu setleri düzmeye harcadım

o yuzden cevap kocaman bir evet
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.