Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.607
Cevap
214
Favori
830.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _EsmeR

quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

250 GB SSD PS4'un disinin kovuguna yetmez zaten 100 GB gibi bir alani guncellemeler icin bloklayacak, 150 GB'a da ancak 3-4 oyun sigar

Aynen hocam genelde kutulu alıyorum oyunlarımı zaten ancak onlarda yer istiyor haliyle ve bi anlamı kalmıyor. Yalnız bu oyunda sorun var diğerlerinde bu kadar problem olmuyor

Oyunlarını kutulu alıyorsan her türlü yeter sana. Silip tekrar yüklemen gibi bir düşüncen olmaz. Bu oyundaki yükleme süresi bence normal hocam. Bu kadar devasa bir open-world için çok değil. Oyunun içine girdiğin anda tüm harita, haneler, mağaralar, kanallar vs. tekrar yükleme ekranı yaşamıyorsun hiçbir yerde. O bağlamda düşünün bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Carcharies kullanıcısına yanıt
    Yani o doğru hocam başka yükleme olmuyor birtek ölünce bu durum oluyor hatta ışınlanırken bile yaşamıyorsun bu süreyi. Yani koyabilirim aslında ama bakalım yenisini alırsam belki şuanda pc nin ihtiyacı daha çok :)
  • quote:

Yani o doğru hocam başka yükleme olmuyor birtek ölünce bu durum oluyor hatta ışınlanırken bile yaşamıyorsun bu süreyi. Yani koyabilirim aslında ama bakalım yenisini alırsam belki şuanda pc nin ihtiyacı daha çok :)

Sadece bir oyun için bencede ssd'ni konsola koyma pc'de rutin yapılan işler için daha gerekli. Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

quote:

Sadece bir oyun için bencede ssd'ni konsola koyma pc'de rutin yapılan işler için daha gerekli. Kolay gelsin

Teşekkür ettim hocam sağolun tavsiye için :)

• NesetUraL kullanıcısına yanıt
    Decoctions ne üstad, biz türkçe oynuyoruz

• Oyun süper ama bu konudaki arkadaşlar da süper, herkes seviyeli, ego sıfır, yardımlaşma süper, tebrikler beyler, bu forumda zor rastlanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haunt54 -- 16 Aralık 2016; 22:45:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

Oyun süper ama bu konudaki arkadaşlar da süper, herkes seviyeli, ego sıfır, yardımlaşma süper, tebrikler beyler, bu forumda zor rastlanır

Aynen katilyorum gercekten burada her sordugum soruya gayet aciklayici cevaplar aliyorum bende vermeye calisiyorum tebrikler herkese

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yükleme ekranı derken skyrimi hep güzel sözlerle anarım; oyuna girerken yükleme, magaraya gir yükleme, kapıyı aç yükleme tabi öldün dogal olarak yine yükleme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kitap hakkında bilgisi olan var mı ne zaman çıkacak acaba pegasus yayınlarının sitesinde de hiç bi bilgi yok
  • Oyunu aldım dark souls 3 bitince buna başlayacağım.

Benim en çok zorlandığım şey her zaman nasıl bir karakter ile oyuna devam edeceğim oluyor.

Genelde büyücü severim

bu oyunda sınıf filan seçebiliyor muyuz? Biraz baktım da biraz farklı gibi geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Oyunu aldım dark souls 3 bitince buna başlayacağım.

Benim en çok zorlandığım şey her zaman nasıl bir karakter ile oyuna devam edeceğim oluyor.

Genelde büyücü severim

bu oyunda sınıf filan seçebiliyor muyuz? Biraz baktım da biraz farklı gibi geldi bana

Sınıf yok, yetenek ağacına göre karaktere yön verebilirsin. Büyü için Sign ve Mutojen Skillere yükleneceksin. Bunun dışında hızlı atak ve güçlü atak skilleri var.
  • Kontrat görevlerinde pazarlıkta yapabileceğimiz bir püf nokta var mı daha fazla koparmak için. Gerçi 4000 küsür param var ama yinede aklımın köşesinde bulunsun kafasındayım.
  • eşyalarda terfi denilen bir şey var anlamadım.nedir,nasıl yapılıyor,ne işe yarıyor ?

birde rüns denilen bir şey var galiba onuda anlamadım.

meditasyon yapınca hem can yenileniyor,hemde iksirler doluyor değil mi ? bunu uzun ya da kısa tutmanın bir önemi var mı,her zaman meditasyon yapılabilir mi sakıncası var mı?

karakter geliştirmede açık slotlara geliştirilen özellikleri koyunca yeteneğimiz artıyor ve mutagenlerde artı bir özellik veriyor değil mi ?

biraz bilgi verebilir misiniz lütfen.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler
    O zaman güzelmiş aslında. Böyle daha esnek oluyor ah şeye bağlamak zorunda kalmıyorum

• Arkadaşlar konuyu detaylıca inceleyemedim kusura bakmayın,oyunun dijital sürümü psn'de indirimde acaba türkçe altyazı mevcut mu ?

İnternette farklı bilgiler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Arkadaşlar konuyu detaylıca inceleyemedim kusura bakmayın,oyunun dijital sürümü psn'de indirimde acaba türkçe altyazı mevcut mu ?

İnternette farklı bilgiler var.

Tr psn de ki Türkçe altyazılı kardeşim bende ordan almıştım sorun olmaz alabilirsin ama kesinlikle blood and wine ve hearts stone eklentilerinide al bence asla pişman olmazsın

• Goty versiyonuna indirim gelecek mi acaba yılbaşı indirimlerinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibarut8907 -- 19 Aralık 2016; 0:39:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Kontrat görevlerinde pazarlıkta yapabileceğimiz bir püf nokta var mı daha fazla koparmak için. Gerçi 4000 küsür param var ama yinede aklımın köşesinde bulunsun kafasındayım.

Püf nokta ilk başta biraz yüksek tut baktın adam sinirleniyor yavaş yavaş düşür tutarı ama ekrandaki sinir barının dolmamasina dikkat et zaten karakterler az daha düşersen anlaşabiliriz yada neredeyse anlaşmak uzereyiz tarzı şeyler söylüyorlar oradan anlarsın verecekleri tutarları az çok

• quote:

Orijinalden alıntı: ibarut8907

Goty versiyonuna indirim gelecek mi acaba yılbaşı indirimlerinde?

Liste sızmıştı yılbaşı indirimlerinde goty surumu yoktu kardeşim maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: usuallysony

quote:

Orijinalden alıntı: ibarut8907

Goty versiyonuna indirim gelecek mi acaba yılbaşı indirimlerinde?

Liste sızmıştı yılbaşı indirimlerinde goty surumu yoktu kardeşim maalesef

Hadi ya, kötü oldu bu. İndirime girmesini bekliyordum ben.

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.