Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.607
Cevap
214
Favori
830.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam istemesen de yan hikaye görevler çekecek seni

oyle speed run yapılacak bi oyun değil

onu soruyosun sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CANBUYUK06

Bende oyunun kutulu goty sürümü var. Dlc zırhlarını nereden bulacağım? tüccarlara baktım göremedim nereden bulabilirim bu eşyaları?

O zırhlar görevlerde veya dolaşırken bulduğunuz zırh yapım şemalarıyla yapılabiliyor sadece dükkanlarda satılmıyor malesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu atı kesip sucuk yapacağım o derece.

oyun DLC dahil 89TL değil 400 TL de olsa alınacak bir oyunmuş hakikaten.

Kızılgöz'e bir güncelleme gelir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYLAVYU

Bu atı kesip sucuk yapacağım o derece.

Ne yaptı sana gariban Roach

• quote:

Oyun kesinlikle verilen paranin hakkini fazlasiyla veriyor fakat su an TR PSN'de 1 Alana 1 bedava kampanyasinda 89 TL'ye satilan Witcher'da ucretli DLC'ler (Hearts of Stone ve Blood and Wine) bulunmuyor, onlari ayrica almak gerekiyor. Almayi dusunen varsa bu durumu bilsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

quote:

Arkadaşlar ölünce felan çok geç başlıyor oyun :) Araştıramadım ama bunla ilgili bi çözüm var mı acaba güncellemeler full ekstra bişey yoktur herhalde ps4 içinde

Çözümü var hocam, ölmeyeceksin

Zorda oynayıp ölmemek mümkün mü hocam Zaten çok yabancıyım büyülere felan yeni alışıyorum bodoslama dalıyordum sağa sola

Çözümü ssd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün ng+ 'a başladım. Bu oynayışımda platinium'da kapmak istiyorum. İlk sefer Keira'yı vs öldürmüştüm. Önerebileceğiniz tam bir rehber var mı ona göre ilerliyim.
  • beğenmene sevindim hocam keyifli oyunlar. Oyun toplamda 200 saat sürüyor dlcler ile birlikte
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay_53

quote:

Çağırıyoz gelmiyor manyak mıdır nedir. Ota bka takılıp duruyor ağaçlara dalıyor yoldan çıkıyor. Her şeyini 100 lük yaptık hıyartonun hala akıllanmadı.

ermiş gibi göklere çıkmış naaptınız hayvana

Oyunda ki Karakterlerden ; https://www.deviantart.com/browse/all/photography/people/cosplay/?view_mode=2&order=9&q=witcher

Keire ve Triss e selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYLAVYU -- 16 Aralık 2016; 14:40:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Dün ng+ 'a başladım. Bu oynayışımda platinium'da kapmak istiyorum. İlk sefer Keira'yı vs öldürmüştüm. Önerebileceğiniz tam bir rehber var mı ona göre ilerliyim.

Ben platin icin playstationtrophies'deki rehberi kullanmistim.
  • quote:

quote:

quote:

Çağırıyoz gelmiyor manyak mıdır nedir. Ota bka takılıp duruyor ağaçlara dalıyor yoldan çıkıyor. Her şeyini 100 lük yaptık hıyartonun hala akıllanmadı.

Oyunda ki Karakterlerden ; https://www.deviantart.com/browse/all/photography/people/cosplay/?view_mode=2&order=9&q=witcher

hanım görmesin.

• AYLAVYU kullanıcısına yanıt
    Cosplayci Keira bomba olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

quote:

quote:

hanım görmesin.

Cosplay aga bu günahım ne

• bu oyunu yalayıp yutmuş biri olarak en büyük tavsiyem build yaparken mutlaka alchemy kullanın yanına ister sign ister power geliştirin ama biri mutlaka alchemy olsun, oyunu death march oynayın, mutlaka iksir yağ kullanın, decoctions bulun üretin kullanın, bestiary i sık sık kontrol edin okuyun.. bu dediklerimi yapın ondan sonra gidin kendinizden 5-10 level yüksek bir yaratıkla savaşın oyunun zevkinin doruklarına çıkacaksınız..
  • NesetUraL kullanıcısına yanıt
    oyun yalayıp yutulmayacak gibi değil zaten de hocam bu build,alchemy , sign ister power geliştirme ? decoctions , bestiary ne diye soracak arkadaşlar çok olacak sanırım ben dahil.

Oyuna Türkçe dil desteği geliyor ing yardım ediyorsunuz zaten zilyon tane iksir var, yağ var,bomba var ne yapacağımızı şaşırdık

* Kuru kafa gelen boss ve düşmanlara karşı çok zevkli bir oynanış sergileniyor,bazen bilerek 1 adet dayak yiyorum canımdan ne kadar götürdüğünü görmek için fakat bazen o kuru kafaların arasında 1 vuruşta tahtalı köyü boyladığım oluyor tamam aga sora görüşürüz diyerek uzaklaşıyorum ortamdan.

• AYLAVYU kullanıcısına yanıt
    tr dil desteği geç geldi ben oyunu altyazılı pek oynamadım o bakımdan İngilizce yazdım. açıklayayım build: karakter gelişimi, alchemy : simya (yeşil renk) , sign: işaret (mavi renk), power: güç (kırmızı renk), decoction: özel güçler veren karışımlar.. bestiary : yaratık külliyatı (zayıflıklarını özelliklerini ırkını öğrendiğimiz bölüm)
  • Teşekkürler o zaman ben bu gidişle 1 ayda zor bitiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

quote:

Arkadaşlar ölünce felan çok geç başlıyor oyun :) Araştıramadım ama bunla ilgili bi çözüm var mı acaba güncellemeler full ekstra bişey yoktur herhalde ps4 içinde

Çözümü var hocam, ölmeyeceksin

Zorda oynayıp ölmemek mümkün mü hocam Zaten çok yabancıyım büyülere felan yeni alışıyorum bodoslama dalıyordum sağa sola

Çözümü ssd

250 lik ssd aldım hocam ama pc ye takmayı düşünüyordum Bilemedim napsam

• _EsmeR kullanıcısına yanıt
    250 GB SSD PS4'un disinin kovuguna yetmez zaten 100 GB gibi bir alani guncellemeler icin bloklayacak, 150 GB'a da ancak 3-4 oyun sigar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

250 GB SSD PS4'un disinin kovuguna yetmez zaten 100 GB gibi bir alani guncellemeler icin bloklayacak, 150 GB'a da ancak 3-4 oyun sigar

Aynen hocam genelde kutulu alıyorum oyunlarımı zaten ancak onlarda yer istiyor haliyle ve bi anlamı kalmıyor. Yalnız bu oyunda sorun var diğerlerinde bu kadar problem olmuyor
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.