Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
829.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncellemeler her bölge için var, oyundaki bazı hataları yamadılar bu güncellemelerle fakat 2. bölge dışındaki hiçbir bölgeye Türkçe desteği vermediler. All yazanlar da 1. bölge olduğu için malesef onlar için de Türkçe desteği yok, ileride gelmesi de çok cılız bir ihtimal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abidig kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Arkadaşlar ölünce felan çok geç başlıyor oyun :) Araştıramadım ama bunla ilgili bi çözüm var mı acaba güncellemeler full ekstra bişey yoktur herhalde ps4 içinde

Çözümü var hocam, ölmeyeceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Arkadaşlar ölünce felan çok geç başlıyor oyun :) Araştıramadım ama bunla ilgili bi çözüm var mı acaba güncellemeler full ekstra bişey yoktur herhalde ps4 içinde

Çözümü var hocam, ölmeyeceksin

Zorda oynayıp ölmemek mümkün mü hocam Zaten çok yabancıyım büyülere felan yeni alışıyorum bodoslama dalıyordum sağa sola
  • Valla ölmemek için her yol paris witcherda. Oyunda ölünce tamam çay kahve koyma vaktım geldi dıyorum. Mutfaga gidip çayını kahveni koyup geliyorsun oyun yeni yüklenmiş oluyor buarada bu kısalmıs hali ilk cıktıgında daha beterdi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Valla ölmemek için her yol paris witcherda. Oyunda ölünce tamam çay kahve koyma vaktım geldi dıyorum. Mutfaga gidip çayını kahveni koyup geliyorsun oyun yeni yüklenmiş oluyor buarada bu kısalmıs hali ilk cıktıgında daha beterdi..

Aynı şey PC lerdede oluyor. Düşük işlemcide denemiştim, git çay kahve iç, yemek ye, bir banyo yap... i7 de oynadım, en fazla 15 saniyede yükledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: abidig

quote:

Orijinalden alıntı: bilkerk

bayağı ağır bir ingilizcesi var oyunun bu arada

Hocam oyunu taktım ps4 e 1.31 güncellemesi aldı 20 GB lik şimdi bu yamada ingilizce mi Türkçe yok mu 1.31 güncellemesinde ve başka yapacak bir şey var mı Türkçe yapmak için yada dlc vs kod var mı yapılacak bisey all bolge yazıyor ama hiç güncelleme almaz demişti burda birisi cd başka mi acaba

hocam all böge türkçe olmuyor

açık açık söyleyim oyuna yeni başlayacaksan elindekini bir şekilde çıkar türkçeye başla

bunu 1 yıl ingilterede yaşamış biri olarak söylüyorum cidden zorlayıcı bir ingilizce var
  • arkadaşlar herkese iyi oyunlar.bende GOTY versiyonuna başladım.
    ikinci bölümde Yennefer le kale de buluştuktan sonra velen e gitmemizi Nilfgaard muhbiri ile görüşmemizi söyledikten sonra velen e gittiğimde şöyle bir yazı çıkıyor.(Hearts of stone eklenti paketini satın aldığınız için teşekkürler!Mevcutta takip ettiğin görev Heart of stone eklentisinin ilk görevi ile değiştirildi.yinede bu göreve karakter seviyen en az 30 ise başlamanı öneririz.)
    Bu dlc oyunu bitirdikten sonra başlanacak diye biliyordum.yani hikaye olarak bölümlere serpiştirilmiş durumdamı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetps2016

arkadaşlar herkese iyi oyunlar.bende GOTY versiyonuna başladım.
    ikinci bölümde Yennefer le kale de buluştuktan sonra velen e gitmemizi Nilfgaard muhbiri ile görüşmemizi söyledikten sonra velen e gittiğimde şöyle bir yazı çıkıyor.(Hearts of stone eklenti paketini satın aldığınız için teşekkürler!Mevcutta takip ettiğin görev Heart of stone eklentisinin ilk görevi ile değiştirildi.yinede bu göreve karakter seviyen en az 30 ise başlamanı öneririz.)
    Bu dlc oyunu bitirdikten sonra başlanacak diye biliyordum.yani hikaye olarak bölümlere serpiştirilmiş durumdamı.

bu dlc oyun bittikten sonra ortaya çıkmıyor oyunun başında çıkıyor ama leveli yüksek olduğu için ve ayrı bir konusu olduğu için ana oyunu bitirdikten sonra gitmen daha iyi olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetps2016

arkadaşlar herkese iyi oyunlar.bende GOTY versiyonuna başladım.

bu dlc oyun bittikten sonra ortaya çıkmıyor oyunun başında çıkıyor ama leveli yüksek olduğu için ve ayrı bir konusu olduğu için ana oyunu bitirdikten sonra gitmen daha iyi olur..

cevap için teşekkürler.
  • Arkadaşlar Selam GOTY sürümünü amazon.deden 16 euroya aldım. :)

GOTY sürümüne de güncelleme isteyecek mi cdyi takınca??
  • quote:

Orijinalden alıntı: somethingroyal35

Arkadaşlar Selam GOTY sürümünü amazon.deden 16 euroya aldım. :)

evet, ufak bir güncelleme alacaksın.

• Bal peteklerine en iyi fiyatı kim veriyordu ? Rune nasıl craftlanıyor ? Ek pakete mi başlamış olmak gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Orijinalden alıntı: somethingroyal35

Arkadaşlar Selam GOTY sürümünü amazon.deden 16 euroya aldım. :)

evet, ufak bir güncelleme alacaksın.

Nasıl aldın bende alayım

• Bir arkadaş goty olan versiyon da menüler Türkçe ama diğerlerini alırsan sadece alt yazılar Türkçe olur dedi doğru mu??

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    Doğru değil

• Anladım bu iyi oldu benim için ucuz bulursam diğerinden alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: shupusbu

Bal peteklerine en iyi fiyatı kim veriyordu ? Rune nasıl craftlanıyor ? Ek pakete mi başlamış olmak gerekiyor ?

Koskoca Witcher Geralt'ı Balcı Geralt mı yapacaksın, boşver bal peteklerini

Rune craftı için Hearts of Stone ek paketini oynuyor olman gerekiyor ama rune craft işleri biraz tuzlucadır baya bir crown gidecek aklında bulunsun

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Bir arkadaş goty olan versiyon da menüler Türkçe ama diğerlerini alırsan sadece alt yazılar Türkçe olur dedi doğru mu??

GOTY CD sini taktığımda oyun ingilizceydi ve dil seçeneklerinde Türkçe kısmı yoktu.

80 mb güncellemeyi yaptıktan sonra Türkçe altyazı seçeneği çıktı. Bilgilerinize.
  • Arkadaşlar kurt adamı öldürmek için ne yapmalıyım canı yenileniyor sürekli?

• 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.