Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aradigin ayi ve kurt seti parcalari hangi gorevde veya hangi soru isaretli yerde cikiyordur hatirlamiyorum fakat hangi parcaya ihtiyacin varsa youtube uzerinden aratirsan bulabilecegin yeri gosteren videolar cikacaktir, onlari izleyip ayni yere gidip bulabilirsin diye dusunuyorum.

Diger taraftan son seviye (buyuk usta - grandmaster) icin Blood and Wine DLC'sini oynuyor olman gerekiyor.

Ayrica tum setleri DLC'lere baslamadan tamamlamaya calismani tavsiye etmem, dedigin gibi para yetismez, karakter gelisimine uygun set hangisi ise onu secip onu tamamlayip giymen yeterli olacaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Aradigin ayi ve kurt seti parcalari hangi gorevde veya hangi soru isaretli yerde cikiyordur hatirlamiyorum fakat hangi parcaya ihtiyacin varsa youtube uzerinden aratirsan bulabilecegin yeri gosteren videolar cikacaktir, onlari izleyip ayni yere gidip bulabilirsin diye dusunuyorum.

Diger taraftan son seviye (buyuk usta - grandmaster) icin Blood and Wine DLC'sini oynuyor olman gerekiyor.

Ayrica tum setleri DLC'lere baslamadan tamamlamaya calismani tavsiye etmem, dedigin gibi para yetismez, karakter gelisimine uygun set hangisi ise onu secip onu tamamlayip giymen yeterli olacaktir.

son care oyle yapcam fakat muhtemelen gittiğimde sandık boş çıkıcak diye tahmin ediyorum

bir de wolf gear da niye 5 seviye var. bi terslik var bu işte temel-gelişmiş-üstün-usta yapım olmak üzere 4 seviye toplamı.

peki DLC lerde geralt ın bu züğürtlüğüne çare buluncak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilkerk -- 30 Kasım 2016; 9:47:20 >

• bilkerk B kullanıcısına yanıt
    Bence bos cikmaz, eger o diyagram sende gorunmuyorsa videoda izledigin yere gittiginde diyagram da sandiktan cikacaktir.

5. seviye buyuk usta (grandmaster) seviyesi, bu seviye diyagramlari Blood and Wine DLC'sinde buluyorsun. Setleri buyuk usta seviyesine gelistirdiginde giydigin parca sayisina gore bonuslar da aktif oluyor.

DLC'lerde ozel bir para kaynagi cikmiyor fakat dusmanlarin seviyesi yuksek oldugu icin dusurdukleri kilic, balta, vs.nin de seviyesi yuksek oluyor, satarken daha fazla para ediyor.
  • sağolasın hocam cevap için

fakat dlc yi iki gün önce indirdim zaten.wolf school hep 1-2-4-5 diye gidiyodu terslikten kastettiğim o. 3 ü bi şekilde pas geçip 4-5 diye devam eti oyun. DLC yüklü değildi o zaman

walla para olsun diye açılıyorum skellige de denize. denizin dibinde ne hazineler yatıyor
  • bilkerk B kullanıcısına yanıt
    3'u pas gecmesinin sebebi atladigin bir yan gorev veya haritadaki soru isaretli yerdir diye dusunuyorum.
    Haritadaki tum soru isaretli yerleri (Velen / Novigrad / Skellige) dolasmis miydin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

3'u pas gecmesinin sebebi atladigin bir yan gorev veya haritadaki soru isaretli yerdir diye dusunuyorum.
    Haritadaki tum soru isaretli yerleri (Velen / Novigrad / Skellige) dolasmis miydin?

internetten biraz araştırdım

söyle olmuş

Kaer Moren savaşından önce orada bi demirci varmış o satıyomuş haritayı. ben savaştan sonra gittiğim için demirci yerinde yok. skellige de Kaer Muire de bi merchant a düşüyomuş eğer atlanırsa akşam deniycem bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasyusuf

Evet oyun spot (dr mağduru olarak dayanamadım aldım) kutunun arkasında dünya işareti ve all yazıyor.oyunu menuden dpad ile aşağı indirdiğmde sadece seasson pass geliyor ben dlc leri tr psn de witcher seçip eklentilerde görüp indiriyorum

Bende şimdi ps4 için all yazan sansürsüz cd den alacağım Türkçe oluyor mu bu arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidig

quote:

Evet oyun spot (dr mağduru olarak dayanamadım aldım) kutunun arkasında dünya işareti ve all yazıyor.oyunu menuden dpad ile aşağı indirdiğmde sadece seasson pass geliyor ben dlc leri tr psn de witcher seçip eklentilerde görüp indiriyorum

Bende şimdi ps4 için all yazan sansürsüz cd den alacağım Türkçe oluyor mu bu arkadaşlar

aynı soruyu bende sorayım. ben şimdi oyunu cd olarak almak istiyorum ancak bende evde internet yok acaba oyunu takınca ps4 e direk türkçe oynayabilecek miyim? yoksa güncelleme yapmam mı gerekecek ?

ikinci soru ise oyunu alırken türkçe olması için game of year edition versiyon mu almam gerekecek,

cevaplar için teşekkürler.

• * All bölge almayın. All bölge 1. bölge ve 1. bölgede Türkçe yok.
    * Türkiye'de satılan versiyon sansürsüz.
    * Güncelleme gerekli, oyunu optimize edip iyileştiren bir ton güncelleme geldi. Yapmadan oynamayın. Türkçe de güncelleştirme ile geliyor. (Ayrıca store'da ücretsiz olan içerikler var oyunu geliştiren.)
    * Pal bölge olan versiyonların hepsine Türkçe geldi. GOTY veya ilk sürüm olması farketmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidig

quote:

ALL yazanda türkçe olmaz. 2. bölge yazanı almalısın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kubilay S. kullanıcısına yanıt
    Biraz daha devam etseydin ya nasıl son izledin öyle hahahhaa kahkaha attım. O kadar saat oynamış adam yarıda bırakmış sonu
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 1 Aralık 2016; 14:57:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

* All bölge almayın. All bölge 1. bölge ve 1. bölgede Türkçe yok.
    * Türkiye'de satılan versiyon sansürsüz.
    * Güncelleme gerekli, oyunu optimize edip iyileştiren bir ton güncelleme geldi. Yapmadan oynamayın. Türkçe de güncelleştirme ile geliyor. (Ayrıca store'da ücretsiz olan içerikler var oyunu geliştiren.)
    * Pal bölge olan versiyonların hepsine Türkçe geldi. GOTY veya ilk sürüm olması farketmiyor.

Teşekkür ederim cevaplar için ama geç kaldım bakmak için buraya takas yapmış bulundum
    Assasian's creed syndicate ile takasladim , ingilizce oynayacağız artik

• bayağı ağır bir ingilizcesi var oyunun bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilkerk

bayağı ağır bir ingilizcesi var oyunun bu arada

İngilizcesi ağır doğru ama Türkçeside var :) sende Türkçesini oyna..
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

quote:

İngilizcesi ağır doğru ama Türkçeside var :) sende Türkçesini oyna..

hocam sen niye üzerine alındın ki??
    arkadaş ingilizcesini oynayacak ben de ingilizcesinin ağır olduğunu söyleyip uyarayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilkerk -- 1 Aralık 2016; 15:54:19 >
  • Arkadaşlar ölünce felan çok geç başlıyor oyun :) Araştıramadım ama bunla ilgili bi çözüm var mı acaba güncellemeler full ekstra bişey yoktur herhalde ps4 içinde

• quote:

Hocam oyunu taktım ps4 e 1.31 güncellemesi aldı 20 GB lik şimdi bu yamada ingilizce mi Türkçe yok mu 1.31 güncellemesinde ve başka yapacak bir şey var mı Türkçe yapmak için yada dlc vs kod var mı yapılacak bisey all bolge yazıyor ama hiç güncelleme almaz demişti burda birisi cd başka mi acaba

• abidig kullanıcısına yanıt
    All bolge 1. Bolge oyun Turkce olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan_1806

All bolge 1. Bolge oyun Turkce olmaz

Olmaz biliyorum da bu 1.31 güncellemesi geldi 20 gb lik oyuna içinde türkçe yama hariç herşey var mı o zaman güncelleme olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abidig -- 1 Aralık 2016; 19:28:05 >
  • 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.