Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
829.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raptorcengiz

Beyler şimdi şöyle bir sorum var, elimde İspanyadan alınma kutulu versiyon var, güncelleme yaptım ve oyun türkçe olmadı, peki tr psn den dlc lerden birisi alsam acaba oyun türkçe olur mu?

hocam ayarlardan tr seçeneğini seçtiniz değilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler cd red Project bize bu şaheseri Türkçe oynama fırsatı verdiğiniz için, aldığı paranın her kuruşunu hak eden bir oyun kesinlikle..

• Hikayesi, atmosferi, çok geniş haritaları ile oyun dünyasına sunulan bir başyapıt bir sanat eseridir witcher, Türkçe oynamak hep hayalimizdi şükür oda oldu ama diğer çeviri ekibine umut verip alttan başkasına çevirttikleri için o konuda çok büyük haksızlık yaptılar yakışmadı cd projecte. Tamam şirketlerle çalışmaları çok normal olması gerekende budur ama neden umut veriyosun baştan kestir at olmaz diye.
  • ulan cd project madem türkçe yapacaktın ne vardı baştan yapsaydın da tr psn den alsaydık şu oyunu. aynı oyunu ikinci kez aldırcaklar şimdi.
  • Arkadaşlar merhaba bir sorum olucaktı . Dlcler oyunun senaryosu bittikten sonra mi aktif oluyor acaba ?

• gwent kart oyununu oyundan daha çok sevdim ben ya :D böyle düşünen var mı çok sarıyor şu kart oyunu
  • Selam arkadaşlar,
    Bendeki disc region:ALL yani amerika diski oluyor sanırım.
    Oyunun DLC'lerini amerika psn'den yüklüyor sadece fakat sonra TR hesapla da çalışıyor.

TR hesap ile girsem 1.30 yamasında türkçe gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monaco

Selam arkadaşlar,
    Bendeki disc region:ALL yani amerika diski oluyor sanırım.
    Oyunun DLC'lerini amerika psn'den yüklüyor sadece fakat sonra TR hesapla da çalışıyor.

TR hesap ile girsem 1.30 yamasında türkçe gelir mi?

gelmez hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: egecan23

Arkadaşlar merhaba bir sorum olucaktı . Dlcler oyunun senaryosu bittikten sonra mi aktif oluyor acaba ?

hayir, istersen direkt dlc'den de baslayabilirsin.

tabi bu tavsiye edilmez :)

edit: ana oyunda az biraz ilerledikten sonraymis, pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 31 Ağustos 2016; 14:48:27 >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    ben standart sürümünün kutulusunu alıcam bölge farkedermi tr olması için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 31 Ağustos 2016; 14:21:43 >
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Böyle düşünen çok kişi olduğu için adamlar bu yılın son çeyreğinde ayrıca bir gwent kart oyunu çıkaracaklar.
    Ben de gwenti çok sevdim, özellikle başlarda daha kısıtlı ve düşük seviye kartlarla oynamak müthiş keyifliydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

ben standart sürümünün kutulusunu alıcam bölge farkedermi tr olması için?

2. bolge almalisin.

• quote:

Arkadaşlar merhaba bir sorum olucaktı . Dlcler oyunun senaryosu bittikten sonra mi aktif oluyor acaba ?

Hayır, oyunda Velen bölgesine geçip belirli bir görevi yaptıktan sonra dlc görevleri menüde görünmeye başlıyor. Heart of stone görevleri mavi renk, blood and wine görevleri kırmızı renk ile belirtiliyor. İster ana oyunu bitirmeden ister bitirdikten sonra, istediğin zaman dlclere başlayabiliyorsun ama tavsiye edilen 30 levelde heart of stone, 35 levelde blood and wine'a başlanması şeklinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

hayir, istersen direkt dlc'den de baslayabilirsin.

tabi bu tavsiye edilmez :)

Teşekkür ederim cevap için bende ona göre oynarim o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

Hayır, oyunda Velen bölgesine geçip belirli bir görevi yaptıktan sonra dlc görevleri menüde görünmeye başlıyor. Heart of stone görevleri mavi renk, blood and wine görevleri kırmızı renk ile belirtiliyor. İster ana oyunu bitirmeden ister bitirdikten sonra, istediğin zaman dlclere başlayabiliyorsun ama tavsiye edilen 30 levelde heart of stone, 35 levelde blood and wine'a başlanması şeklinde.

Cevap için teşekkür ederim bunları göz önüne alarak oynayacağım .

• quote:

Orijinalden alıntı: fenercag

Turkiyeden kutulu alinan veya Tr psnden alinan witcherda sansur var mi? Xboxda Tr livedan indirince sansur oluyo ozelikle kan efektleri can sikici. Us livedan indirince de Turkce yama aktif olmuyor. Xboxda us versiyiyonunu bitirdim. Ek paketler ps4 icinde var kutulu ps4 de Turkce bidaha bitereyim diyorum.

Biri cevaplayabilir mi? Ona gore d&r dan witcher 3 alicam kutulu

• quote:

quote:

Turkiyeden kutulu alinan veya Tr psnden alinan witcherda sansur var mi? Xboxda Tr livedan indirince sansur oluyo ozelikle kan efektleri can sikici. Us livedan indirince de Turkce yama aktif olmuyor. Xboxda us versiyiyonunu bitirdim. Ek paketler ps4 icinde var kutulu ps4 de Turkce bidaha bitereyim diyorum.

Biri cevaplayabilir mi? Ona gore d&r dan witcher 3 alicam kutulu

Tr psn den goty aldım sansur vs yok

• Çıldırmak üzereyim Us hesap yüzünden Türkçe olmadı Sony ben senin mantığına edeyim.
  • Elimde kutulu witcher 3 var
    Şimdi türkce alt yazımı oldu
    Hic bir ek paket yok yanlız
    Eger olduysa bitiririm kısmetse
    Tam ve acıklayıcı olarak biri yazsın
    Emin olan
    Cok sevinirim

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.