Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.3 güncellemesi gelmiş tr psn e yüklüyo bakalım ne olcak
  • Arkadaslar US PSN den digital alanlar guncellemeden sonra yazabilir mi turkce alt yazi destegi geldi mi diye ?
    Tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Benimkisi us hesap ve güncellemeyi indiriyorum 3mbps hız ile.Bekleyip göreceğiz.

Bende yapiyorum gelecegini sanmıyorum ama bakalim insallah gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutulu aldık oyunu (goty) yarın elime ulaşır türkçe olmasi icin ne yapmam gerekiyor arkadaşlar psn den bir şeyler inecekse boyutu kaç MB.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must33_35 -- 30 Ağustos 2016; 15:56:32 >
  • tr psnde season passlı alanlara türkçe gelmezse çok büyük ahlaksızlık yapmış olurlar, aynı psnden bidaha gotymi alcaz yani inşallah olmaz öyle bişey güncellemede 3.2 gb çok yavaş iniyor
  • Beyler GÜZEL HABERİ VERİYORUM. 10 GB'LIK bölümü indi oyunun ve oyun TÜRKÇE. Rusya'dan aldım. Gönül rahatlığıyla alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhasal -- 30 Ağustos 2016; 16:26:03 >
  • belli oldu ki tr psn'de eski sürümlere güncelleme ile Türkçe dil desteği geldi.
    peki oyunu geçmişte endonezya yada usa psn'den alan var mı? o hesaplara da güncelleme ile Türkçe dil desteği geldi mi?

• Böyle bir mail geldi :)
  • disc0nnect kullanıcısına yanıt
    neye istinaden geldi bu mail? 1.30 sürümünün hepsine Türkçe dil desteği mi eklemişler? yani tüm psn'lerde endo, usa, vs... hepsine türkçe dil desteği mi gelmiş 1.30 güncellemesi ile?
  • Buyrun RUS PSN GOTY EDITION

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhasal -- 30 Ağustos 2016; 16:32:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: underdog

tr psnde season passlı alanlara türkçe gelmezse çok büyük ahlaksızlık yapmış olurlar, aynı psnden bidaha gotymi alcaz yani inşallah olmaz öyle bişey güncellemede 3.2 gb çok yavaş iniyor

Eski sürümlere de geldi dostum Türkçe dil desteği.

• disc0nnect kullanıcısına yanıt
    Senin bi mail daha vardı kanki
  • Us psn alan ve güncelleme yapan yokmu ya .. Türkçe oldumu oyun

• Yalnız GOTY'de 1,31 versiyon yazarken şu an bende inen 1,30
  • US Psn den alanlarada geldimi Türkçe dil desteği? şimdilik en çok merak edilen soru bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

Buyrun RUS PSN GOTY EDITION

OLUM MARSI nedir yaw, google translate ile falan mi cevirmisler yoksam oyunu, OLUM YURUYUSU falan yazsalarmis bari

• Ya kimsede inmedi mi Us psn benim çok yavaş
  • Us psn den güncellemeyi indiriyorum 3mbps hız ile.90 dk kaldı.Bulunduğum bölgede fiber altyapı olmadığı için günlük 100mbit Roket kampanyasından yararlanamıyorum yoksa 50 kere inmişti.

• Funder kullanıcısına yanıt
    endonezyadan güncelleyen olmuş Türkçe yokmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

endonezyadan güncelleyen olmuş Türkçe yokmuş

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.