Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben o şekilde baya para kasmistim. Başka şeye gerek kalmıyor zaten hepsini yaptığıniz zaman. Tabi ayrıca sicim vs craftta kullandığınız şeyleri de satabilirsiniz sayısına göre. Size yetecek kadarını ayırıp diğerlerini satabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doodlez789

onları zaten tek tek dolaşıyorum hocam. başka bi yöntem-tavsiye var mı diye sordum
    en iyi para kılıç ve rün satarak kasıyordum ben. oyunun sonunda yaklaşık 25k ile bitirdim oyunu.

yalnız hearts of stone dlc'si ile param 5k'ya düştü. acayip para gidiyor oralarda. hazırlıklı ol derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelNaja

witcher evreni gözümü korkuttu açıkçası ac serisine yöneldim o yüzden olur da bir cesaret başlayabilirsem bu başlığa gelecem tekrardan
    The Witcher ; varken o oyuna zaman harcama

• Ben bu oyunu uzun süre önce GOTY versiyonu ile oynadım sonra başlarında bıraktım da bir sorum var yeniden başlamak için arkadaşlar;

Göreve gidiyorum ama levelim/eşyalarım yetmiyor gibi bir şey söylüyordu görev için. Karakterin gücü yetmiyor sanırım. Nasıl level kasip eşyaların gücünü arttırabilirim göreve başlamak için?
    Acaba GOTY’de DLC’lerde varya farkında olmadan DLC görevimi yapıyorum onuda anlayamadım hangisi ana oyun hikayesi hangisi DLC yardım lutfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çikko kullanıcısına yanıt
    Dlc lerin renkleri ana görev renginden farklı. Blood and Wine dlc si kırmızı, hearts of stone dlc sinin görevlerinin rengi mavi. Diğerleri ana hikaye görevleri. Haritadaki soru işaretlerine git, ana hikaye içindeki seviyene uygun yan görevleri yap. İlan tahtalarına bak, seviyene göre görevler çıkacaktır.

• Bende bi hata var çözemedim whoreson junior bul görevinde beni hep aynı yere getiriyor bilen varsa yardımcı olabilir mi

• Aptalivan A kullanıcısına yanıt
    Adı üstünde, sığınağı bulman gerekiyor ve sığınaklar genelde aşağılarda olur, girişi aşağıdan aramalısın

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Arena kumarhane görevleride aynı şekilde şuan ki bulunduğum konuma getiriyor ayrıca videolarda farkli yerlere gidiyor çözemedim

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    valla şu anda zar zor dayanıyor para. biraz şu rünleri satmaya çalışayım bari?

bir de gwent oynayarak para kazanma şansımız var mı :D
  • Mell88 kullanıcısına yanıt
    bu bahsettiginiz oyun görev ekranındakı ünlemlerin renkleri mi?

sarı renkler de ana oyunun ana görevlerini mi ifade ediyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

The Witcher ; varken o oyuna zaman harcama

Alıntıları Göster
    ben şu anda ikisini birden götürüyorum karantinada :D

AC1 sıktı AC2den devam ediyorum. Ama witcher daha bi sardı. bu ara witcherdan devam
  • doodlez789 kullanıcısına yanıt
    Görevler menüsünde bu şekilde görevlerin ismi çıkar. Bu görseldeki görevler blood and wine ın görevleri. Harita üzerindeki ünlemler orada bir görev olduğunu gösteriyor ama ana görev mi yoksa hikayenin yan görevleri mi bilinmez. Elinizdeki kontrat ve hikayenin ana görevlerinin gözüktüğü menüden takip edin görevleri, görselde olduğu gibi. Mavi ve kırmızı dlc oluyor.

• Aptalivan A kullanıcısına yanıt
    Novigrad'a gitmen lazim. Sen Skellige'de olduğundan fast travel noktasına götürmüş seni ordan Novigrad'a git diye.

• --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Ben blood and wine ı bitirdim ama shani üzerinden oynadım

bu yüzden kadim vampirin mağarasına gidemedim ve mağaradaki zırhları ve kılıcı alamadım

Oyun bitti şuanda mağaraya gidebilmem ya da o techizatları alabilmem mümkün mü?

• Mell88 kullanıcısına yanıt

oyun bitti ama iyi sonla bitti. ciri witcher oldu.oyunun sonunda cadıyla ilgili bi görev gelmedi.internette kötü sonla biten oyunlarda öldürüyorlar ama benim oyun kötü sonla bitmedi

• crazyM4594 C kullanıcısına yanıt
    Alamazsın artık, seçtiğin seçime göre alabiliyordun.

• Arkadaşlar Ayı Kılıcı için Zengin Dimerityum Külçesi nerden bulucam 2 kılıç için yeterli külçe yok 1 tane ayı kılıcı yaptım gümüş olan için 1 tane eksiğim var ama hiç biyerde bulamadım yardım rica ederi

• goty sürümüne güzel indirim fırsatı gelmiş 64 lira olmuş ama alamayacağız galiba, şu karantina bitsin işler düzelsin gerekirse 200 lira bayılırız yine napalım
  • Demircs kullanıcısına yanıt
    Envanterinde relic eşyalar kılıçlar falan varsa onları parçalayınca çıkıyor olabilir

• 
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.