Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
829.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Demek istediğim su: diyelim ki iyi sonla bitirdim..ama kotu sonuda gormek istiyorum..onceden bi save alip iyi sonla bitirdikten sora save dosyasini yukleyip kötü sonuda gorebilirmiyim.En bastan oynamamak adina soruyorum..Bloodborne oynadiysaniz ordaki sonlari gormek icinde save aliyoduk o sistem varmi diye merak ettim bunda da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    bi bilgim yok hocam

• Ya bende mi bir sorun var bu kadar kişi hayatımın en iyi oyunu vs diye övünce o kadar heveslenerek aldım bu oyunu ama çok sıkıcı geldi bana? Benim beğenmediğim şeyler mesela şöyle oldu

1)50 60 saat oyun süresi deniyorda dolu dolu değilki gir diyor bir odayı ara bir saat ara allah ara böyle oyun süresi uzar tabi

2)Grafikler bariz geride ps3 oyunu tadında bence kaplamalar falan ama oyunun harita büyüklüğüne vs veriyorum ama göze batıyor yani

3)Ara sahneler aşırı sıkıcı çekimler vs sanki yönetmenle çalışılmamışta koyalım işte kamerayı buraya falan denmiş gibi

4)Karakter animasyonları aşırı zayıf bu da ps3 kalitesinde görünüyor yine yönettiğimiz adamın bir ağırlığı yok resmen kağıt gibi adam

Bilmiyorum bu kadar kişi beğenmiş sorun bende diyorum heralde hala ama ben belkide rpg sevmiyorum daha önce de rpg oyunları oynayıp beğenmemiştim bana sıkıntı basıyor oynarken, belki bu farklıdır dedim ama bu da aynı geldi bana içimi baydı yani. Böyle heyecanlı bi görev yok hep aynı sey bir adama git bişey iste o adam sana onu veririm ama önce şunu yap sonra git onun dediğini yap geri dön vs. ilerilerini bilemem tabi daha aslında başındayım ama oyunu açmaya hevesim kalmadı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jybe

Demek istediğim su: diyelim ki iyi sonla bitirdim..ama kotu sonuda gormek istiyorum..onceden bi save alip iyi sonla bitirdikten sora save dosyasini yukleyip kötü sonuda gorebilirmiyim.En bastan oynamamak adina soruyorum..Bloodborne oynadiysaniz ordaki sonlari gormek icinde save aliyoduk o sistem varmi diye merak ettim bunda da.

Benim demek istediğim de farklı sonları görmenin o kadar kolay olmadığı, en baştan olmasa bile Ciri ile olan diyaloglara kadar geri dönüp oradan itibaren oynamak gerekiyor farklı sona ulaşabilmek için, Bloodborne'daki gibi son boss öncesi save alarak tüm sonları göremiyorsun Witcher'da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam cok tesekkurler

• Level 3'teyim. Bir madende zehirli örümcek gibi canavarlarla mahsur kaldım. Daha iki vuruş yapamadan beni öldürüyorlar ve resmen 5 dakika yükleme yapıyor ve yine aynı şey. Her ölümde böyle 5 dakika yükleme mi beklemem gerekiyor? Ee anında öldürüyorlar, kısır döngü oldu. Yükleme uzun sürmese uğraşa uğraşa hallederim ama 5 dakika yükleme mi olur her ölümde. Ne yapacağım?

• freelast kullanıcısına yanıt
    Oncesinde kayit noktan varsa oradan basla ve o gorevi sonraya birak. Yanlis hatirlamiyorsam bir adamin kardesini aradigimiz yan gorev o ve yuksek level istiyor. 3 levelle cok zorlanirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Evet o görev. Gereken levele bakmamıştım. Evet yüksek gerekiyormuş, o yüzden kolay ölüyorum demek. Başka kayıta gitmeyi deneyeyim. Teşekkürler.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Görev 33 level istiyormuş bu arada :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Kaç lvlda bitiyor derken ulaşılabilecek maksimum leveli soruyorsan 100 diye biliyorum fakat oyunu ilk sefer bitirdiğinde 33-35 level seviyelerinde olursun. NG+ devam ettiğinde bu 100 levele ulaşabilirsin.

Hocam NG+ ne oluyor ana hikayesiz sadece yan gorevler mi yoksa ayni gorevleri mi yapiyosun tekrar oynamak icin

• Berkayra B kullanıcısına yanıt
    Ana hikayeyi bir kez bitirdikten sonra levelleri yükselmiş düşmanlara karşı tekrar oynamak anlamına geliyor.
    NG+: New Game+ (Yeni Oyun+)

• quote:

Orijinalden alıntı: CANBUYUK06

Buna bende çok gülmüştüm ya hala duruyor resmi telefonumda

Buna benzer çok not var adamlar yapmış

• lıfenorm L kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle özellikle ilan panolarında da komedi şeyler oluyor. Bazen hiç görev yapmayıp sadece o ilanları okuduğum oluyor :)

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeler için teşekkür ederim, gurme yeteneğini nereden aktif etmem gerekiyor acaba ?
    Bir de zorluk seviyesi değiştiğinde oyunde ne gibi değişiklikler meydana gelir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Ya bende mi bir sorun var bu kadar kişi hayatımın en iyi oyunu vs diye övünce o kadar heveslenerek aldım bu oyunu ama çok sıkıcı geldi bana? Benim beğenmediğim şeyler mesela şöyle oldu

1)50 60 saat oyun süresi deniyorda dolu dolu değilki gir diyor bir odayı ara bir saat ara allah ara böyle oyun süresi uzar tabi

2)Grafikler bariz geride ps3 oyunu tadında bence kaplamalar falan ama oyunun harita büyüklüğüne vs veriyorum ama göze batıyor yani

3)Ara sahneler aşırı sıkıcı çekimler vs sanki yönetmenle çalışılmamışta koyalım işte kamerayı buraya falan denmiş gibi

4)Karakter animasyonları aşırı zayıf bu da ps3 kalitesinde görünüyor yine yönettiğimiz adamın bir ağırlığı yok resmen kağıt gibi adam

Bilmiyorum bu kadar kişi beğenmiş sorun bende diyorum heralde hala ama ben belkide rpg sevmiyorum daha önce de rpg oyunları oynayıp beğenmemiştim bana sıkıntı basıyor oynarken, belki bu farklıdır dedim ama bu da aynı geldi bana içimi baydı yani. Böyle heyecanlı bi görev yok hep aynı sey bir adama git bişey iste o adam sana onu veririm ama önce şunu yap sonra git onun dediğini yap geri dön vs. ilerilerini bilemem tabi daha aslında başındayım ama oyunu açmaya hevesim kalmadı artık.

1) Hocam bu tarz oyunlar böyledir 50-60 saat boyunca aksiyon ve dövüş olan bir oyun bulamazsınız zaten. Gta'da istediğiniz kadar 50-60 saat şehirde terör estirebilirsiniz ama

2) The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
    The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

3-4) Ara sahne, konuşmalardaki hareketler ve bazı sesler bana da garip geldiği oluyor bazen o konuda hak verebilirim. Geralt aşırı zıplıyor, 2 metreden düşünce ölüyor vb gibi gariplikler, saçmalıklar var evet ama bunlar oyunu kötü yapmaz o kadar da olur hocam. Kusursuz oyun yoktur yani.

Sizin pek tarzınız değil anladığım kadarıyla daha çok hikaye odaklı değil de oynamak odaklı, ara sahnesiz ve heyecanlı oyunları seviyorsunuz. Bunlar biraz da film, dizi tadında
  • Bu oyunu oynamak Tolkein kitabı okumak gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AcetoBalsamico

Tavsiyeler için teşekkür ederim, gurme yeteneğini nereden aktif etmem gerekiyor acaba ?
    Bir de zorluk seviyesi değiştiğinde oyunde ne gibi değişiklikler meydana gelir ?

Önce yetenek ağacında 1 yetenek puanı karşılığı gurme yeteneğini açıp daha sonra karakter ekranından boş bir slota ekliyorsun, diğer yeteneklerde yaptığın gibi yani bir farkı yok, oyunda zaten nasıl yapacağını sana açıklıyor.

Not: Bu arada oyunun goty sürüm değil mi? Çünkü gurme yeteneği Hearts of Stone dlcsi ile geliyor, o dlc yoksa gurme yeteneğini kullanamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 24 Nisan 2017; 4:44:19 >
  • tolgay007 kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla rpg oyunlar tarzın değil, o yüzden sıkılmışsındır.
    1) Süreyi 50-60 saat hatta daha üstüne çıkaran oda aramak değil, hikaye, diyalog, yan görevlerin bolluğu ve Gwent. RPG oyunlarında sana her zaman tüm hikayeyi direk anlatmazlar, görevi yaparken karşılaştığın npclerle yapacağın konuşmalara göre şekillenir yani rpg oynayan biri sağda solda bulduğu eşya/kitap gibi nesneleri inceler/okur ve npclerle uzun diyaloglara girer, bu da herkese göre değildir, sevmeyen tabi ki çıkar.
    2) PS4 grafikleri üst seviye bir pcye göre düşük kalıyor orası doğru fakat ps3 oyunu gibi poligonları bariz belli de olmuyor baya abartmışsın, ps3'te Shadow of Mordor oyununun nasıl göründüğüne bakarsan dediğimi anlayacaksın. Oyunun başlarını oynamışsın, Blood and Wine dlcsindeki Toussaint'i görmeni isterdim, adamlar resmen sanat eseri yapmışlar.
    3) Ara sahnelerde benim de hoşuma gitmeyen kısımlar oldu ama sonuçta oyun eksiksiz değil, bu tip hatalar genelin yanında affedilebilir kalıyor. At kullanımını da beğenmiyorum mesela oyunda.
    4) Animasyonlar konusunda yorumuna katılmıyorum, bence olabildiğince güzel bir iş çıkarmışlar, oyunu oynarken bir savaşçının yapması gereken animasyonları yapıyor Geralt ama bir Uncharted animasyonu bekliyorsan tabi ki o seviyede olmaz.

Sonuç olarak; bu oyun hoşuna gitmediyse bu tarz oyunlardan uzak durabilirsin belki aksiyon rpg tarzı Souls serisi (Bloodborne / Dark souls) hoşuna gidebilir. Witcher'in aksiyondan ziyade araştırma, okuma, diyaloğa girme yönleri ağır basıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

Orijinalden alıntı: AcetoBalsamico

Önce yetenek ağacında 1 yetenek puanı karşılığı gurme yeteneğini açıp daha sonra karakter ekranından boş bir slota ekliyorsun, diğer yeteneklerde yaptığın gibi yani bir farkı yok, oyunda zaten nasıl yapacağını sana açıklıyor.

Not: Bu arada oyunun goty sürüm değil mi? Çünkü gurme yeteneği Hearts of Stone dlcsi ile geliyor, o dlc yoksa gurme yeteneğini kullanamazsın.

Maalesef oyun GOTY versyonu değil standart sürüm.
  • Dostlar bir sorum olacak witcher Evreni bildiğimiz gibi yaratıklar büyüler esrarengiz olaylarla dolu bir oyun genelde görevler bunlar üzerine peki hiç insanlarla kavgaya girdiğimiz veya bir kaleyi kralı öldürmeye gittiğimiz çatıştığımız görevler varmı mesela soru işaretlerindeki hazineleri koruyan haydutlarla kapışmak müthiş zevkli kafa kol bacak kopuyor ya deliriyorum

• 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.