Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
829.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bug var hoca sat kısmında ben 500 saat oynadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Bug varmış. Kendim saat tumadığım için bilemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Bug varmış. Kendim saat tumadığım için bilemeyeceğim.

Olabilir ama benim 80+ saat kesin çünkü bu sürede ben dark souls 2'de herşeyi yapmıştım tek oynayışta, witcher'ı belki daha fazla oynadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanbal

quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

quote:

quote:

Overkill trophysi için bomba değil de igni kullanıyorum alev için mantıken kabul etmesi lazım ama vermedi bir türlü ?

%100 Bleeding yapan oku aldım, zehir atan bombayı da yapıyorum ardından igni ile gebertiyorum ama kabul etmedi ilginçtir, igni ile alan var mı bu trophyi, illa alev bombası şart mı ?

Igni ile de yaparsın ama igni her vuruşta %100 yanma vermiyordu, o yüzden her yapışın sayılmıyordur, bombanın yanma verme olasılığı %100 değilse bile daha yüksekti diye aklımda kalmış.

Igni gelişmiş benim yani adamı yakarak öldürüyor ama yine de vermedi.

@C-TRanger

O build videosu var mı, kılıçlar %100 olursa çok kolaylaşır ama o buildi yapmak meseledir bu sefer.

bu kupa aynı sende olduğu gibi gelmedi bana uğraşmama rağmen. %95'de kaldı, platinleyemedim. çok koymuştu.

Hocam benim tek o kalsa sabahlara kadar kasar yine alırdım

Benim de platin yalan oldu muhtemelen, barondan eşsiz bir kart kazan görevi kırmızı yani başarısız görünüyor, tüm gwent karlarını al diye trophy varmış galiba o yüzden yandı mı yanmadı mı trophy bilmiyorum, hatta ben daha gwent oynamayı bilmiyorum sona bıraktım gwenti

Sadece Baron'un kartı ise sorun olmamalı sonradan Baron'un ofisinden alınabiliyor diye biliyorum o kartı ama platin için Gwent öğrenmek şart, özellikle turnuvayı iyi deste kurup Gwent öğrenmeden kazanamazsın.

ilk gwent turnuvası kolay, istediğin deste ile oynamana izin veriyor, ancak blood and wine dlc de sadece skelige destesi ile oynamana izin veriyor ki, 2.tur nilfgaardlı bir asilzade ile oynuyorsun. Neredeyse yenmen imkansız. Toplamda 30 veya 40 kere save-load yapmıştım. Gecemezseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Bana ilk turnuva daha zor gelmişti, ilk rakip cüceye iki sefer yenilip üçüncüde kazanabilmiştim.
    Skellige turnuvasında ya ben iyice oyunu öğrendiğimden ya da Skellige destesinin özelliğinden ötürü hiç load yapmaya getek kalmadan tek seferde kazanıp bitirmiştim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kenanbal

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

quote:

quote:

Overkill trophysi için bomba değil de igni kullanıyorum alev için mantıken kabul etmesi lazım ama vermedi bir türlü ?

%100 Bleeding yapan oku aldım, zehir atan bombayı da yapıyorum ardından igni ile gebertiyorum ama kabul etmedi ilginçtir, igni ile alan var mı bu trophyi, illa alev bombası şart mı ?

Igni ile de yaparsın ama igni her vuruşta %100 yanma vermiyordu, o yüzden her yapışın sayılmıyordur, bombanın yanma verme olasılığı %100 değilse bile daha yüksekti diye aklımda kalmış.

Igni gelişmiş benim yani adamı yakarak öldürüyor ama yine de vermedi.

@C-TRanger

O build videosu var mı, kılıçlar %100 olursa çok kolaylaşır ama o buildi yapmak meseledir bu sefer.

bu kupa aynı sende olduğu gibi gelmedi bana uğraşmama rağmen. %95'de kaldı, platinleyemedim. çok koymuştu.

Hocam benim tek o kalsa sabahlara kadar kasar yine alırdım

Benim de platin yalan oldu muhtemelen, barondan eşsiz bir kart kazan görevi kırmızı yani başarısız görünüyor, tüm gwent karlarını al diye trophy varmış galiba o yüzden yandı mı yanmadı mı trophy bilmiyorum, hatta ben daha gwent oynamayı bilmiyorum sona bıraktım gwenti

Sadece Baron'un kartı ise sorun olmamalı sonradan Baron'un ofisinden alınabiliyor diye biliyorum o kartı ama platin için Gwent öğrenmek şart, özellikle turnuvayı iyi deste kurup Gwent öğrenmeden kazanamazsın.

ilk gwent turnuvası kolay, istediğin deste ile oynamana izin veriyor, ancak blood and wine dlc de sadece skelige destesi ile oynamana izin veriyor ki, 2.tur nilfgaardlı bir asilzade ile oynuyorsun. Neredeyse yenmen imkansız. Toplamda 30 veya 40 kere save-load yapmıştım. Gecemezseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Bana ilk turnuva daha zor gelmişti, ilk rakip cüceye iki sefer yenilip üçüncüde kazanabilmiştim.
    Skellige turnuvasında ya ben iyice oyunu öğrendiğimden ya da Skellige destesinin özelliğinden ötürü hiç load yapmaya getek kalmadan tek seferde kazanıp bitirmiştim

ben adamı yenmiştim, sonra kavga çıkartıp beni dövmüştü, ilerleme şansımı kaçırmıştım bu yüzden, ayar olmuştum

save geri alıp yaptım sonra, dayağı da attım bu sefer. :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu oyun için ne dense az ne kadar övülse az çok açık dünya oyunu gördük çevre etkileşimi doğa olayları hava şartları ama bu witcher Yokmu witcher arkadaş tek düze olan hiç birşey oyunda yok gece olmuş saat 3 yağmur şimşek kıyamet kopuyor ağaçları otları sallayan rüzgar hayvanların kaçışması yağmurlu havalarda halkın evlerinde olması heleki Sabaha karşı yağmurun çiselemesi ile birlikte Güneş'in az da olsa kendini göstermesi öyle bir atmosfere sokuyorki beni anlatamam duygularımı en son hangi oyunda böyle oldum inanın hatırlamam hava döngüsü o kadar mükemmel ki horizon gibi birden değişmiyor yavaş yavaş sindirerek akşam üstü olunca Güneş'in göndere çekilmesi bulutlar ardından süzülüşü böyle bir çiftlik evi düşünün içerisinde huzurla yaşadığınızı çiçek böcek hafif esen rüzgar eşliğinde çayınızı yudumladığınızı hep hayal etmişimdir işte bana yaşatıyor bunu witcher halkın kendi arasında diyologları çocukların sana hayran hayran bakması daha neler var neler heleki yan görevler ilk başlarken kızımı bu lanetten kurtar diyen babanın bir görevi var nutkum tutuldu yan görev altını çiziyorum oyunu sindirerek oynayın her deliğe girin görev yapmadan arada bir alın kızılgözü ufak ufak adımlarla dolaşın etrafın rüzgarın manzaranın tadını çıkarın evde hanımlamı aran kötü tak kulaklığı atla atına müthiş atmosfere bırak kendini manitanla mı aran bozuk. Müthiş müziklerle dağa taşa çıkıp etrafı izle dert tasa kalmaz o yumuşak duygularla hatununa seni seviyorum diyebilme kıvamına gelirsin uzun lafın kısası 16 yıllık oyuncuyum böyle birşey ne gördüm nede çok büyük hevesle oynadım tavsiyemi istiyorsunuz yazımı bir daha okuyun

Ulan ne yazmışım be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lıfenorm -- 14 Nisan 2017; 10:47:47 >

• Selam arkadaşlar.. Oyunu daha ilk defa oynayacağım. Oyun hakkında hiçbir bilgim yok. Oyun karışık mı oynaması zor mu? Online var mı. Oynanış süresi kac sanat yanitlarsaniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Oyunda neyi nasıl yapacağını tutoriallarda gayet açık ve net anlatıyorlar, tutoriallarda anlatılanları dikkatlice okursan karışık gelmeyecektir. Online yok, oynanış süresi de ana oyun için 40-50 saat, dlcler için 20-30 saat diyebilirim. Tabi bu süreler minimumdur, haritayı gezip her görevi, her soru işaretini yaparsan veya ng+ yaparsan süreler de katlanır

• quote:

Oyunda neyi nasıl yapacağını tutoriallarda gayet açık ve net anlatıyorlar, tutoriallarda anlatılanları dikkatlice okursan karışık gelmeyecektir. Online yok, oynanış süresi de ana oyun için 40-50 saat, dlcler için 20-30 saat diyebilirim. Tabi bu süreler minimumdur, haritayı gezip her görevi, her soru işaretini yaparsan veya ng+ yaparsan süreler de katlanır

Yardımcı olduğun icin teşekkürler dostum. Oynanış süresi baya uzunmus ya Şimdi oyunun inmesini bekliyorum sabırsızlandim iyice Peki kaç tane dlc var ve hepsini alsam fiyati kac lira ?

TR PSN'de 74 TL'ye satılan GOTY sürümünü aldıysan tüm DLCler ile birlikte geliyor ayrıca bir eklenti almana gerek yok.
    Ama GOTY olanı almadıysan Hearts of Stone ile Blood and Wine eklentilerini de almalısın. Bu iki eklentiyi ister ayrı ayrı, ister season pass alarak ikisi bir arada alabiliyorsun.

• quote:

TR PSN'de 74 TL'ye satılan GOTY sürümünü aldıysan tüm DLCler ile birlikte geliyor ayrıca bir eklenti almana gerek yok.
    Ama GOTY olanı almadıysan Hearts of Stone ile Blood and Wine eklentilerini de almalısın. Bu iki eklentiyi ister ayrı ayrı, ister season pass alarak ikisi bir arada alabiliyorsun.

GOTY sürüm aldım dostum. Şimdi bunun icinde tüm dlcler var mı?? Ayrıca almam gereken birşey yok değil mi?

Butun dlcler var .Zaten oyunu girince oyunda dlclerde vardir gibi bir sey diyor.Bir artisida oyunun GOTY surumu turkce altyazili.

• quote:

Orijinalden alıntı: scrutinizingyou

Butun dlcler var .Zaten oyunu girince oyunda dlclerde vardir gibi bir sey diyor.Bir artisida oyunun GOTY surumu turkce altyazili.

Anladım dostum çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için

• quote:

Orijinalden alıntı: scrutinizingyou

Ya hu kaç kere yazıldı hala yanlış biliniyor arkadaş
    Oyunun sadece GOTY sürümü değil TR PSN'den (Avrupa psn) alınmış tüm sürümleri (goty veya normal wild hunt) Türkçe altyazılı, TR desteği Avrupa için tüm sürümlere geldi

• Bu kadar gec oynadigim icin uzuldum. Oyun tek kelimeyle efsane. Oynamayanlar bence mutlaka oynasin.

Oyunda tek eksi altyazilarin biraz kucuk olmasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 14 Nisan 2017; 23:17:32 >
  • Skellige gittikten sonra 3 tane bolgeden silah arkadaslarini cagir diyor 2sinden cagirdim ama 3. Sunde gorev var ama gitmem gereken yer yok skellige savas icin bu gorevi nasi yapcam takildi kaldi gidecegim yeri gostermiyo

• hearts of stone dlc görevinde açıl susam açıl görevinde özel witcher sosu hazırla yazıyor ama malzemeleri yok gitmediğim simyacı kalmadı hiçbirinde yok nerden bulacaz yapıcaz bu sosu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellow canary01

hearts of stone dlc görevinde açıl susam açıl görevinde özel witcher sosu hazırla yazıyor ama malzemeleri yok gitmediğim simyacı kalmadı hiçbirinde yok nerden bulacaz yapıcaz bu sosu

Ara menüde Simya bölümünde görev için gerekenler diye bir kısım var,oradan kendin oluşturacaksın

• Oyuna yeni basladim..bu meditasyon olayini tam anlamadim galiba..canim azalinca dusmandan uzaklasip meditasyon yapip cani fulledikten sora birdaha saldiriyorum..olay bu degil gibi geliyor bana 😂 oyleyse yiyecek icecekler olmazdi sanirim..Nedir bunun olayi arkadaslar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jybe

Oyuna yeni basladim..bu meditasyon olayini tam anlamadim galiba..canim azalinca dusmandan uzaklasip meditasyon yapip cani fulledikten sora birdaha saldiriyorum..olay bu degil gibi geliyor bana 😂 oyleyse yiyecek icecekler olmazdi sanirim..Nedir bunun olayi arkadaslar ?

Hangi zorluk derecesin de oynuyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.