Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
20.489
Cevap
186
Favori
539.197
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1121 Mesaj
      13 Ocak 2018 20:27:19
      Ya malesef bende var o olay,oyunun içine giremiyorum atmosfore kaptıramıyorum kendimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      6 Not
      13 Ocak 2018 20:56:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

Ya malesef bende var o olay,oyunun içine giremiyorum atmosfore kaptıramıyorum kendimi

Kaç yaşındasınız ?

• Binbaşı
      1121 Mesaj
      13 Ocak 2018 21:40:10
      11.....Ne farkederki ? Grafiğe sadece çocuklarmı önem veriyor ?

|
      |

• Yüzbaşı
      916 Mesaj
      13 Ocak 2018 23:10:21
      Kilitli kutuları hangi anahtarla açıyoruz ?

|
      |

Fenerbahçe Kulübü'nün her tarafa mazhar-i takdir olmuş bulunan asari mesaisini işitmis ve bu kulübü ziyaret ve erbab-ı himmeti tebrik etmeyi vazife edinmiştim. Bu vazifenin ifası ancak bugün müyesser olabilmiştir. Takdirat ve tebrikatımı buraya kayd ile mübahiyim."

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Binbaşı
      1121 Mesaj
      14 Ocak 2018 00:21:25
      Sen önce bi forumu kullanmayı öğren,hemen altındaki mesaja alıntı çakıp sayfada kirlilik yapma,istiyosan 50 yaşında ol içindeki beyin seninki gibi 11 yaşındakiyle eşdeğerse birşey değişmiyor,ne demiş atalarımız akıl yaşta değil başdadır.11 yaşındaki çocuk bile senin gibi ergen ergen her konuda kız muhabbeti açıp,millete trollük yapmaz şunun son mesajlarına bir bakın hey allahım :) kimlerle muhattap oluyoruz neyse blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desert Rat -- 16 Ocak 2018; 22:55:30 >

• Çavuş
      98 Mesaj
      14 Ocak 2018 00:27:37
      quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea .

quote:

Kaç yaşındasınız ?

Sanane ? Milletin yaşı seni ne ilgilendirir ? Adam birşey sormuş yardımcı olucaksan adam gibi mesajını yazar cıkarsın,gidip milletin konusunu baltalamazsın,adam isterse 9 isterse 80 yaşında olur insan gibi söylemiş grafikler iyi değilse eski oyunlara ısınamıyorum diye bunun yaşla felan ne alakası var ? İnan 10 yaşındaki çocuk senden daha mantıklı düşünüyordur.Ha bu arada küçük bir tavsiye alıntıyı genelde hemen altımızdaki mesajlarda kullanmayız kirlilik yaratmaması açısından,10 yaşındaki çocuklar bile şu günlerde bunu akıl edebiliyor haberin olsun

|
      |

6 Not
      14 Ocak 2018 04:41:21
      quote:

Sen önce bi forumu kullanmayı öğren,hemen altındaki mesaja alıntı çakıp sayfada kirlilik yapma,istiyosan 50 yaşında ol içindeki beyin seninki gibi 11 yaşındakiyle eşdeğerse birşey değişmiyor,ne demiş atalarımız akıl yaşta değil başdadır.11 yaşındaki çocuk bile senin gibi ergen ergen her konuda kız muhabbeti açıp,millete trollük yapmaz şunun son mesajlarına bir bakın hey allahım :) kimlerle muhattap ,oluyoruz neyse blok

@Saintvicious22

Genç neden hemen yanlış anladın Yaş küçük olduğu için geçmişte çamur gibi grafikli oyunlardan alınan zevki tatmadığını tahmin ettiğim için yaşını sordum.Yani Mafia 1,Ocarina Of Time,Baldurs Gate,PoP,SF 2,Banjoo Kazooie falan gibi oyunların tadını vaktinde almış olsaydınız grafik arıyor olmazdınız şu an.Şimdi ben size Undertale desem bebek oyunu falan dersiniz ama sizde haklısınız çağın belli başlı problemleri var. Kötü grafiklerden rahatsız olmak ahahah... Bunlar oyun,verdikleri deneyim önemli hikayesi,müzikleri,oynanabilirliği,bitirdiğinde vermiş olduği estetik zevk önemli nasıl göründüğü değil.Oyunlar birer sanattır.Bugün azımsanamayacak sayıda insanın favori oyunları olan Skyrim,Witcher 3,Mafia,Baldurs Gate,Bioshock,Undertale vb. oyunların başarılarının arkasında bahsettiğim elementlerin kalitesi bulunuyor.Grafik önemli olsaydı oyun kurdu kitle Undertale'i baş tacı yapmazdı.Yani şunu diyorum gençler sırf grafiği kötü diye geçmişte çıkmış olan şaheserlere önyargı ile yaklaşmayın.Eğer yaklaşıyorsanızda yaşınızın küçüklüğünün ve bilgisizliğinizin yüzünüze vurulmasından gocunmayın.Bu arada hiç saygıda kalmamıs ya 11 yaşındaki bücürün ettiği laflara bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbolinea . -- 14 Ocak 2018; 4:43:4 >

• Çavuş
      98 Mesaj
      14 Ocak 2018 10:30:33
      Şimdi sayfalarca şey yazardımda inan değmez.Şu adamdaki beyin kıtlığına bak abi :) düz mantık,internetten duyduğu laflarla ezbere yapıştırıyor direk yazık valla yazık,bişey demiyorum sen tüm gün forumda abazan ergenler gibi kız dilenmeye devam et,işsiz olunca insan vakit buluyor böyle şeylere,nasıl bir yokluktaysa :)

6 Not
      14 Ocak 2018 11:56:50
      quote:

Orijinalden alıntı: Saintvicious22

Şimdi sayfalarca şey yazardımda inan değmez.Şu adamdaki beyin kıtlığına bak abi :) düz mantık,internetten duyduğu laflarla ezbere yapıştırıyor direk yazık valla yazık,bişey demiyorum sen tüm gün forumda abazan ergenler gibi kız dilenmeye devam et,işsiz olunca insan vakit buluyor böyle şeylere,nasıl bir yokluktaysa :)

Değmemesine sevindim.Çoluk çocuğa ders vermek zorunda kalmam böylelikle güzel güzel

|
      |

• Yarbay
      7715 Mesaj
      14 Ocak 2018 19:22:44

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
      6 Not
      14 Ocak 2018 20:07:57

|
      |

• Er
      3 Mesaj
      16 Ocak 2018 00:47:02
      Arkadaslar daha oyunun basında egitimde saldırı yaparken bunu şimdi yapamazsın seklinde uyarı veriyor ve saldırı yapamıyorum. ne yapmam gerek neyi eksik yapıyorum ?

6 Not
      16 Ocak 2018 23:08:03

|
      |

• Binbaşı
      1228 Mesaj
      17 Ocak 2018 00:23:21
      Oyun size ne anlatıyorsa onu yapmaya çalışın. Eğitimin o bahsettiğiniz kısmında blok ve kontra yani savunmaya yönelik hamleler yapmanız gerekiyor. L2 / LT tuşu ile. Onları başarıyla yapınca sırasıyla işaretleri atmanızı isteyecek & en son bomba atış talimiyle eğitimi tamamlayacaksınız.
      |
      |

Bizi eskiler tanır, yeniler örnek alır.

PSN-Steam-Origin ID: bulkane
      Xbox GamerTag: bulkane1
      Uplay: bulkane06

twitch.tv/06bulkane
      youtube.com/bulkane
    • Binbaşı
      1228 Mesaj
      17 Ocak 2018 00:56:06
      Şu mesaja ekleme yapmak istedim. Modla ilgili yeni ekran görüntüleri var. Galiba mod projesi tamamlanmaya yakın.

Çok güzel olacak çok.

twitch.tv/06bulkane
      youtube.com/bulkane

• Teğmen
      102 Mesaj
      17 Ocak 2018 00:59:17
      Link alabilir miyim? Merak ettim.

• Yarbay
      8714 Mesaj
      17 Ocak 2018 09:21:46
      Adam adabıyla kaç yaşındasınız demiş, doğru bir konuya parmak basmış. Bir alınganlıktır gitmiş, işte bu yüzden yaş mühim. Akıl yaşta değil baştadır sözünü söyleyen iyi halt etmiş. Buna 17 yaşından beri verdiğim bir cevap var benim; aklı başa yaş getirir. Eğer bir insan angut değilse genellikle yıllandıkça daha akıllı olur. İyi ve kötü tecrübeler ile etraftan öğrendikleri insanı daha akıllı eder. İstisnalar vardır tabiî, genç olup çok olgun davranan ya da olgunluk beklenen bir yaşta olup çocukça hatalar yapan.

90 sonlarına doğru bilgisayar kullanmaya başlamış biri olarak o zamanlar daha eski oyunları canım istemiyordu. Şimdi o dönemin oyunları ve sonrasını oynayabiliyorum. Bilgisayar oyunlarına başladığınız oyunlara ve döneme göre genellikle daha eskisi beğenilmiyor. Genellikle diyorum, çünkü hâlâ Baldur's Gate, Planescape: Torment gibi oyunları oynayan ve eğlenen, grafik hususunda tek kelime etmeyen genç arkadaşlarımız var, seviyorum onları.

Ayrıca son mesajlarına baktım sen şöylesin demek tartışma adabında pek dikkat edilmeyen ve ekseriyetle yapılan ad hominem hatasına düşmektir. 11 yaşında ben de bilmezdim bunları meselâ. Yaş ilerledikçe insanlara saygıyı, farklı görüşlere saygıyı, sakinliği, her şeyi bilmediğini, yanılabileceğini, karşındakinin de zamanla yanıldığını anlayabileceğini, uç noktada tepkiler vermenin çocukça olduğunu öğreniyorsunuz. "Ama sen de şöyle yapmışsın." dediğiniz her konu, olayı ekseninden çıkarmak olur. Bir insan bir konuda içindeki çocuğu büyütememiş olabilir -hele Türkiye gibi bir ülkede gönül işlerinden bahsediyorsak- ama bir başka konuda yaşından ve yaşadıklarından beklenenin de ötesinde olgunluk sergileyebilir. Elma ile armutu, sapla samanı ayırt etmek gerek.

Orta okul müfredatında mantık olmadığı için böyle manzaralarla karşılaşıyoruz. Bak bu yaşa sarmaktır meselâ. Aradaki farkı görün diye yazdım, yoksa burada nick alıp da yazanların yüzde çoğu zerre umrumda değil. Yaşanan hayatımda yeri olmayan kişileri olduğundan daha fazla önemseyecek kadar ıssız değilim. Tavsiyem, siz de olmayın.

Herkes eşit olsun dediklerinde onların derdi beceriksizleri iyileştirmek değil, sizi beceriksiz yapmaktı.

Zekânı test etmek için buraya tıkla.

• Yarbay
      3498 Mesaj
      17 Ocak 2018 10:24:09
      Gel aşkım tokmak büyüsü çalışalım &#128514;&#128514;&#128514;

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1228 Mesaj
      17 Ocak 2018 14:49:23
      Ne linki istiyorsunuz anlamadım. Mod henüz yapım aşamasında. Bir önceki cevapladığım uzun mesajı da dikkatle okumanızı öneririm. Orada forum takip konu linki de mevcut.
      |
      |

twitch.tv/06bulkane
      youtube.com/bulkane
    • Binbaşı
      1442 Mesaj
      17 Ocak 2018 15:37:17
      Bu müziğe bayılıyorum
      |
      |

HızlıCevap

Reklamlar
chat.gen.tr
Yeni Abonelik d-smart
modasor
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,807
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.