Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Gwynbleidd. Daha Az
1 Kayıtlı Üye
20.474
Cevap
185
Favori
538.617
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      637 Mesaj
      02 Ocak 2018 02:08:19
      Beyler şu oyunun açık dünyasını beğenmeyen ormanı basmışlar resmen diye düşünen, mekan tasarımlarını zayıf bulan, hikayesinin yüzde 85 inde nerdeyse hiç şaşırmayan nerden nereye geldi hikaye, vay canına tarzında hemen hemen hiç cümle kurmayan, baş kötüsüne bu ne la, bu dallama için mi o kadar uğraştım ben Artorius bunu parçalar (parçalardan kastım dövüş zorluğu değil, akılda kalıcılık, bırakılan etki ki dövüş zorluğunda bile Artorius alır) diyen sadece ben miyim? Oyuna lafım yok, değil 75 220 lira olsa sapına kadar parasını hak ediyor o ayrı. Oynarken bayağı da eğlendim 140 saatte dlc ler dahil bitirdim. Yapabildiğim her görevi yaptım hemen herkesle konuşmaya çalıştım. Üstte saydıklarım benim w3 ün beğenmediğim kısımları.

Artorius 2017 de çıkan oyunlardan birinin kötülerinden spo olmasın diye oyunu yazmıyorum, merak edenler için şu kadar diyeyim oyun JRPG ve bilindik, popüler bir JRPG.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midorima -- 2 Ocak 2018; 2:11:4 >

• Binbaşı
      1378 Mesaj
      03 Ocak 2018 23:22:22
      şu trailer ilk çıktığında ne sükse yapmıştı be

|
      |

• Yarbay
      4142 Mesaj
      04 Ocak 2018 00:58:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Midorima

Beyler şu oyunun açık dünyasını beğenmeyen ormanı basmışlar resmen diye düşünen, mekan tasarımlarını zayıf bulan, hikayesinin yüzde 85 inde nerdeyse hiç şaşırmayan nerden nereye geldi hikaye, vay canına tarzında hemen hemen hiç cümle kurmayan, baş kötüsüne bu ne la, bu dallama için mi o kadar uğraştım ben Artorius bunu parçalar (parçalardan kastım dövüş zorluğu değil, akılda kalıcılık, bırakılan etki ki dövüş zorluğunda bile Artorius alır) diyen sadece ben miyim? Oyuna lafım yok, değil 75 220 lira olsa sapına kadar parasını hak ediyor o ayrı. Oynarken bayağı da eğlendim 140 saatte dlc ler dahil bitirdim. Yapabildiğim her görevi yaptım hemen herkesle konuşmaya çalıştım. Üstte saydıklarım benim w3 ün beğenmediğim kısımları.

Artorius 2017 de çıkan oyunlardan birinin kötülerinden spo olmasın diye oyunu yazmıyorum, merak edenler için şu kadar diyeyim oyun JRPG ve bilindik, popüler bir JRPG.

Yalnız değilsin,açık dünyası ne bileyim sanki Assassins Creed benzeri yada Far cry,keşif hiç yok,soru işaretine ünleme gidiyorsun loot veya varsa görev çıkıyor,yada yerleşim yerlerini keşfediyorsun...Bide oyunda FPS modu felan da olmayınca cidden benzetiyorum Ac'ye,onun gibi sanki ölçeklendirme minyatür tarzda...

Hep aynı örnek ama Fallout veya Skyrim'deki keşif hissiyatının 10 da 5'i bile yok

Ama kötü oyun değil orası ayrı tabi,bu oyunda en inanılmaz olan karakter tasarımları ve zırh ve kostümler,çok üst düzey kalite de,hissettiriyor insanların insan olduğunu...

"...Gece ilerlemiştir. Şam sokakları artık tenhadır. Ama o, Şam ’ın neresinde olduğunun, nerelere gittiğinin bile farkında değildir. Yolunu sanki kendi içinde bulmuştur. Sanki kendi içinde yürür. Hem yürür, hem göklere haykırır:
      «Eder tedvîr-i âlem , bir mekânın kuvve-i azmi,
      Cihan titrer sebat-ı pây-i erbâb-ı metânetten...»
      Evet, değil üç, hatta inanan ve direnen bir tek adamın bile ayaklarının altında dünya titreyebilir. Böyle bir tek adamın bile azmi ve kuvveti âlemi idare edebilir.
      — Ne doğru söz, ne doğru söz,diye kendi kendine konuşur ve durmadan yürür...."

• Yüzbaşı
      637 Mesaj
      04 Ocak 2018 01:43:03
      Hocam ben kötü karakter seven adamım. Oynadığım oyunda izlediğim filmde, dizide sağlam kötü karakter isterim. Bu konuda da japon yapımı oyunların daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sephiroth, Caius, Izanami, Artorius, Mithos, Van, Kuja vs japon oyunlarındaki kötülerden bazıları. Batı yapımı oyunlarda istisnalar dışında adam akıllı kötü karakterin olduğu oyun pek görmedim ben. Artoriusdaki karizmanın bırak binde birini yüzbinde biri Eredinde yok en basitinden. Karakterlerden kotarıyor w3 onlar da olmasa cidden abartı diyecem oyuna ama gerçekten sağlam karakterler var başta Yennefer ve Master of Mirror omak üzere :D Bioware oyunları dışında ilk kez sağlam akrakterlerin olduğu bir batı rpgsi gördüm diyebilirim witcher serisi için.
      |
      |

• Yarbay
      7715 Mesaj
      04 Ocak 2018 14:24:47
      Sonunda neden oyunda 3 farklı Yennefer konsepti olduğunu anladım

Yen
      The developers ran into trouble when designing Yennefer, as she was not described in great detail in the books. They created 4 models before settling on the final version, which they were very happy with.

One of the reasons that Yen and Ciri weren't introduced in the earlier games was that the developers weren't confident about their ability to tackle such multifaceted characters. (For example, Yen being a mix of really mean and really sweet.) As a result, they felt they had to hone their skills before they could do the characters justice.

(Source: CD PROJEKT RED Presents: The Witcher 3: Wild Hunt Panel (PAX 2015))
      |
      |

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • Teğmen
      226 Mesaj
      04 Ocak 2018 22:55:33
      Üç oyunda uzun süredir Kütüphanemde ama merak ettiğim bi şey var; ilk iki oyunu oynamadan üçüncü oyunu oynarsam çok şey kaçırır mıyım?

• Teğmen
      101 Mesaj
      05 Ocak 2018 00:40:49
      Serinin ilk oyunundan başlayın bence. Çok şey kaçırırsınız tabi. Hikayede ilerledikçe bazı noktaları anlamayabilirsiniz.
      |
      |

• Yarbay
      2285 Mesaj
      07 Ocak 2018 15:57:15
      Yeni üye olmuş. Hemde hile dosyası paylaşıyor. Hemde paralı ???!?!?!?!!? Bir dk.. Witcher 3 single player bir oyun. Oyundaki konsolu açınca istediğimiz değişiklikleri yapabiliyoruz. Hangi ileri zekalı para verip hile dosyasını satın alır ? Hadi bunu geçtim. Kim bu dosyayı indirir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Loner -- 7 Ocak 2018; 15:57:40 >

• Yarbay
      3496 Mesaj
      07 Ocak 2018 16:07:21
      Sonuna kadar katılıyorum bu oyunu hile oynayanın oyun kültürü yoktur açık ve net

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1745 Mesaj
      07 Ocak 2018 16:07:41
      quote:

Orijinalden alıntı: GAMesdonKEY

MERHABA ARKADAŞLAR WİTCHER 3 HİLESİ VAR ELİMDE ASLINDA PARALI AMA HAYIRIM DOKUNSUN NEYSE İSTEYENLERE WİTCHER 3 HİLESİ (ismini huzuni koydum yakalanmasın diye) http://www.dosya.tc/server11/anwwxk/Huzuni.rar.rar.html İYi oyunlar İSTEMEYEN İNDİRMEYE BİLİR !

|
      |

Hayaller 4.Yıldız Gerçekler Galatasaray!

• Yarbay
      7715 Mesaj
      07 Ocak 2018 21:40:47
      İstanbulda olup meraklısı olan varsa;

So happy to announce that in less than a month, 1-4 February, I will attend GIST in Turkey &#128568; Who be there? Come to say hi&#128540; &#128536; #festival #cosplay #trisscosplay #trissmerigold #witcher #witchercosplay #istanbul #cosplaycontest #cosplaygirl #gamecosplay

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      -Bane
    • Yarbay
      8714 Mesaj
      07 Ocak 2018 22:41:16
      Böyle Triss gelsin o Triss'e gelinlik giydirip 32 yerinden bıçaklayıp tecavüz edip gözlerini çay kaşığıyla çıkartıp otoban kenarına atarlar.

Hem de tam olarak bu sırayla.

Herkes eşit olsun dediklerinde onların derdi beceriksizleri iyileştirmek değil, sizi beceriksiz yapmaktı.

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
    • Yarbay
      7715 Mesaj
      08 Ocak 2018 00:40:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Böyle Triss gelsin o Triss'e gelinlik giydirip 32 yerinden bıçaklayıp tecavüz edip gözlerini çay kaşığıyla çıkartıp otoban kenarına atarlar.

Hem de tam olarak bu sırayla.
      https://www.instagram.com/m_mellu/

Tam olarak öyle gelecek, yorumlara bakınca zaten bence de kendini korumalı.Bence nasıl bir yokluğun ortasına düşeceğinin farkında değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 8 Ocak 2018; 0:41:14 >
      |
      |

-Bane
    • Yarbay
      2285 Mesaj
      08 Ocak 2018 01:50:36
      Geralthttps://www.instagram.com/maul_cosplay/
      Yenneferhttps://www.instagram.com/rgtcandy/
      Trisshttps://www.instagram.com/m_mellu/
      Cirihttps://www.instagram.com/tophwei/

Geralt , Yennefer , Triss efsane olmuş. Ama ciri berbat. Ciri açık ara oyunda en güzel karakterlerden biriydi. Mahalle cingeninden ciri mi olur yaw

• Yarbay
      7715 Mesaj
      09 Ocak 2018 01:31:59
      Ciri'nin düzgün bi cosplayer'ı yok henüz olanlar da pek iyi değil ama diğer karakterlerinkiler baya başarılı.

-Bane
    • Yarbay
      3496 Mesaj
      09 Ocak 2018 11:46:07
      Triss hariç hepsi benziyor güzel olmuş

|
      |

• Binbaşı
      1014 Mesaj
      09 Ocak 2018 18:16:53
      https://instagram.com/p/BQLasm5D9jY/

Bu oldukça başarılı bence.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    • Yarbay
      7715 Mesaj
      09 Ocak 2018 19:44:31
      Bunu ilk defa gördüm baya iyiymiş başarılı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

-Bane
    • Yarbay
      2285 Mesaj
      09 Ocak 2018 19:46:05
      quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

https://instagram.com/p/BQLasm5D9jY/

Bu oldukça başarılı bence.

Bencede seksi
      |
      |

• Yarbay
      12146 Mesaj
      10 Ocak 2018 02:49:06
      http://www.pcgamer.com/the-witcher-3-outgrossed-some-of-2017s-biggest-games-because-its-just-that-good/

2015 yılında çıkmış bir oyun 2016 yılında Steam'in en çok satan ikinci oyunu ve 2017 yılında yine en çok satanlar arasında. Saçma sapan DLC'ler yok, online yok, lootbox yok. Umarım diğer firmalara ders olur.

STEAM ID
      ORIGIN:Bandoper
      uPlay: Bandoper32
      PSN:bandoper
    HızlıCevap

Reklamlar
SEO
Yeni Abonelik d-smart
chat.gen.tr
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.